Diogo Jota

Diogo Jota #LFC #EPL career
Minutes 5376
38 Goals (0 pens)
10 Assists
G or A every 112 mins
33.1 XG (+4.9)
29.6 XGOT (+8.4)
8 Headed Goals
11 Left Foot Goals
19 Right Foot Goals
3.3 Shots per game
41% on target
19.3% shot conversion
0.69 XG+XA p90

13 polubień

Zdrowy Diogo to nasz najlepszy napastnik

3 polubienia

Nie no, najlepszy jest Mo, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, ale Diogo ma najlepszą technikę strzału. Mocny, precyzyjny strzał, plus mimo ,nikczemnego" wzrostu, świetnie gra głową. Dodatkowo, nawet jak skiksuje czasami, to chwilę potem, odpali jakąś petardę. Umie też strzelić coś z niczego, nawet jak nie ma swojego dnia i mało mu wychodzi, to nagle zrobi rajd i zasadzi zwycięską bramkę. Jedyny mankament, niestety poważny, to podatność na kontuzje :(.

Jota ma niesamowity timing w swoich strzałach, zawsze wie i trybi mu się szybko lampka kiedy oddać strzał i jak. Instynkt strzelecki na topie. Dlatego jest taki dobry. Oddać piłkę też wiedział kiedy sądząc po asyście do Nuneza. On po prostu jest inteligentny, szybko myśli. Salah ma to do siebie że często gra pod siebie i nie szuka najlepszego rozwiązania, tylko próbuje na siłę, a wtedy rzadko wychodzi.

2 polubienia

ciekwe jak bardzo pomaga mu w tym szybkim mysleniu jego druga pasja czyli granie w fife na poziomie pro?

7 polubień

Jak jestem obrońcą Nuneza, tak nie sądzę by on na spokojnie tak szybko przekalkulował co zrobić i tak strzelił. Niesamowicie skuteczny. Wystarczy 1 sytuacja i gol. Diogo gdyby tylko miał zdrowie Salaha… to byłbym co roku spokojniejszy, że nic złego nam się nie wydarzy. Diogo-Nunez-Salah dostępni przez cały sezon to byłoby to :heart:

5 polubień

To powinien być podstawowy tercet. Nie wiem czy nawet raz tak zagraliśmy…

1 polubienie

26 polubień

Co gość dzisiaj zagrał to nie mam słów, co za piłkarz.

Ktoś kto ma Twittera może powiedzieć czy lata tam jakieś info co i jak z Jotą?
Coś poważniejszego czy można na niego liczyć w następnych meczach?

Martwi mnie jego absencja, bo ostatnio to był nasz najlepszy ofensywny piłkarz i trio Nunez, Diaz , Gakpo nie napawa optymizmem.

Jota graczem miesiąca, czy kogoś to dziwi?:wink:

Wypada najlepszy piłkarz Liverpoolu :confused:

Oby to tylko jakieś mocne przeciążenie bez zerwanych więzadeł. Absolutnie kluczowy piłkarz ostatnio. Trzeba czekać na oficjalne wieści i mieć nadzieję.

Niestety przypuszczam zerwanego ACL, ale liczę na cud

Jak wróci na następny sezon to będzie dobrze, gość mu spadł całym cieżarem ciała na kolano, w takich sytuacjach mogą puścić wszystkie więzadła

Trzeba miec nadzieje, nic innego nie zostalo. Pewnosci nikt nie ma.

Raczej po sezonie. Wielka strata.

Masakra, ostatnio tak chwaliłem Jotę, super asysta przy bramce a tutaj takie coś…

Zdrowie Diogo w Liverpoolu nie jest najlepsze. Gra tutaj 4 sezon, a to będzie* już 3 sezon, w którym opuszcza ponad 20 spotkań ze względu na urazy.

*Nie łudzę się, że zagra jeszcze w tym sezonie.