Diogo Jota

Bardzo dobra informacja, potrzebujemy powrotu takich zawodników jak tlenu :+1:

1 polubienie

Przy Mo Diogo wygląda, jakby rekonwalescencję odbywał u młynarza :smile:

Swietnie, że wraca Jota, podobnie jak pozostali. Brakuje nam opcji w grze i możliwości postawienia na zawodników w najlepszej formie, a nie po prostu zdrowych.

2 polubienia

Mam nadzieję, że Jota wie jak ważny jest dla zespołu. Jeśli dostanie trochę minut pokaże, że “panowie, jestem, pomogę, postaram się”. Będzie głodny gry, chętny do pomocy kolegom i w pewnym sensie poprowadzenia niemrawego ataku. Rozumiem, że będzie się oszczędzał, ale woli walki mu nie zabraknie.

2 polubienia

Screenshot 2023-02-11 at 11-34-34 Anfield Edition na Twitterze

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1624126959616725005?cxt=HHwWmsC4oay3h4otAAAA

5 polubień

Przy powrocie Joty i Firmino nie widzę innej opcji jak 4-4-2 lub 4-2-3-1

Screenshot 2023-02-13 at 19-08-11 Anfield Edition na Twitterze

Ale on ma jakość :open_mouth: Ależ nam go brakowało. Nie myślałem że aż tak bardzo ale jednak (myślałem że bardziej Firmino jako łącznik w ataku) ale jednak chyba bardziej Diogo z lewej. Gdyby dziś miał rytm meczowy to przynajmniej jedną bramke by wsadził (a napewano z główki) + lepsze dogrania kolegów (Salaha) :slight_smile: Bardzo cieszy jego powrót. Oby był zdrowy już do końca sezonu

(I kto by się spodziewał że taki nieoczywisty gracz z Wolverhampton może tyle dać drużynie z topu?). Lubie takich graczy i takie historie (jak Robertson) :slight_smile:

14 polubień

Jota ma fenomenalny dar znajdowania się w odpowiednim miejscu, na razie jeszcze wykończenie leży, Diogo w formie skończyłby mecz z co najmniej jednym golem.

Niech się zdrowie trzyma chłopa, to sprawi nam dużo radości :slightly_smiling_face:

Na jego powrót czekałem. Gość ma to coś oby oby zdrowie pozwoliło dograć sezon do końca.

Diogo to Diogo :smiley: Chłopak skromny, ale ma taki ciąg na bramkę i tak umie się odnajdywać w sytuacjach podbramkowych, że tego nikt nie ma w klubie. Niech tylko Bozia go ma w opiece i niech go omijają kontuzję to jeszcze nam kilka bramek w tym sezonie ustrzeli. Bardzo ważny zawodnik w talii Kloppa, szkoda że ma dosyć często jakieś urazy, bo umiejętności ma ogromne.

Jota ma niesamowity instynkt znajdowania się pod bramką, poprawić tylko skuteczność i stała 11 murowana, kosztem Gakpo choć wobec kontuzji Nuneza to raczej wejdzie na miejsce Darwina.

Prędzej kosztem Nuneza, bo to ta sama pozycja i tam najlepiej się odnajduje, lewa jest Diaza.

Diogo Jota już prawie rok bez bramki i 1400 minut. To nie jest przypadek, przez tyle czasu to można właśnie przypadkiem strzelić. Dziś nic mu nie wychodziło mino to zostawiony do końca. Naprawdę przykro momentami się na niego patrzy.

@Kijoraptor jakos Nunez i Gakpo poza pozycja wystawiani często już troche bramek nastrzelali. Przez ponad 20h gry to nawet grając na obronie powinien coś strzelić.

Skoro nie gra na swojej pozycji i w pomocy ma Fabinho i Hehe to ciężko coś ukłuć.

Jota gra tak źle po powrocie, ze naprawdę nie rozumiem jego pojawiania się na boisku. Nunez przynajmniej biega.

Jota sie o własne nogi potyka. Miał asyste z City, pierwszy mecz niezły i to na tyle dobrego w sumie. Dziś jeden niezły strzał, poza tym słabizna.

Co do to Nuneza ponoć był chory przed meczem, stąd właśnie nie wyszedł w podstawie. Występ Darwina też raczej mierny.

Jeszcze z pół roku i może strzeli bramkę, a jak nie to kontuzja na 3 miesiące i znów powrót do formy. Oddać go za 40 milionów i kupić prawoskrzydłowego, który będzie powoli zastępował Salaha.

Od czasu powrotu przede wszystkim wywalczył 2 rzuty karne w 2 ważnych meczach, które Salah 2 razy spartolił.

Jota bardzo dużo biega, jest dobry w odbiorze i to będzie procentować w momencie, gdy nasz środek pola będzie w jakikolwiek pozytywny sposób funkcjonował na dłuższą metę.
Do tego myślę, że przyda mu się pre season, żeby trochę nadrobić zaległości.

5 polubień

No i jest

Bardzo mnie cieszy ta bramka

Po pierwsze, że może wróci do swojej formy

Po drugie, nie będzie już tego argumentu o braku bramki od roku :wink:

1 polubienie