Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022

Z 7 turniejów w tym stuleciu to tylko JEDEN! dał nam awans z grupy-módlmy się o szczęśliwe losowanie.

https://www.sport.pl/pilka/7,65037,28279796,polska-w-trzecim-koszyku-kto-mozliwym-rywalem-na-mistrzostwach.html

Tu jest rozpiska kto w jakim koszyku.

Żeby nie było to podkreślę raz jeszcze o czym już pisałem, że rosja(specjalnie małą literą) to barbarzyńskie, agresywne państwo które od około 4 wieków zniewala inne narody(redukcja na poziom Księstwa Moskiewskiego byłaby mile przeze mnie widziana :rofl:) ale niektórym to z tymi Ukraincami zaczyna zwyczajnie juz odbijać.

Powinni przyznać Ukrainie te całe MŚ bez gry, bo jeszcze jak ktoś z nimi wygra i to potem skończy z łatką ruskich onuc

Jezeli znajde jutro czas to bede ogladal ten baraz i z calego serca zyczyl awansu dalej Szkotom :scotland: poniewaz od zawsze trzymalem za nich kciuki.
Gdyby Waleczne Serca odpadly to potem bede dopingowal Walie.
Taki pro “brytol” ze mnie :rofl:

Nie dajmy sie zwariowac,ze teraz trzeba we wszystkim pomagac Ukrainie!

1 polubienie

Dokładnie tak. Też trzymam kciuki za Szkotów. Niech spuszczą ukrolom solidny wpierdol.

1 polubienie

I Walia :wales: po 64! latach znowu na MŚ :grinning:
Brawo Neco i spółka, którzy w nagrodę zagrają w grupie z…Anglią :rofl:

Ukraińcy będą mogli kibicować reprezentacji Polski :wink:

Chyba wolałbym Szkocję ale Walia też jest ok.

Patrzę na skład Australii w dzisiejszym spotkaniu z ZEA i… kojarzę tylko bramkarza Ryana. Reszta to dla mnie nieznane nazwiska, a zawsze znałem z 5-6 reprezentantów tego kraju. Jak to wszystko szybko się zmienia.

Aaron Moy mi się jeszcze kojarzy :wink:

Awans Australii po rzutach karnych w barazu interkontynentalnym przeciwko Peru.
Obejrzyjcie sobie te jedenastki na youtube a “wyczyny” golkipera z Antypodow przypomna Wam natychmiast pewnego Jurka :smile:
Z krotkich fragmentow ciezko cos wywnioskowac na temat tego jak przebiegal ten mecz ale to Peru bylo juz w dogrywce najblizej strzelania gola po glowce,ktora wyladowala na slupku.

Gratki dla Kangurow :kangaroo: ale troche szkoda mi Latynosow bo lubie ich…koszulki :rofl:

PS a dzisiaj o ostatnie juz miejsce na MS powalczy Kostaryka z Nowa Zelandia

EDIT: a wiec mamy komplet uczestnikow MS 2022.Bramka juz w 3 minucie gry zadecydowala o awansie Kostaryki ktorzy dokonali tego ogolnie po raz 6 z czego 5 razy w przeciagu ostatnich 6 turniejow.
Troche szkoda Nowej Zelandii,ktora starala sie odrobic strate ale nie dala rade.