Euro U21

Dużo ciekawego może się dziać tutaj stad założyłem osobny temat.

Dziś takie spotkani, wszystko na stronie tvpsport można zobaczyć na żywo.

Jones w pierwszym zaczyna, Elliott na ławce.
Do tego Collwill, którym się interesujemy będzie grał na prawej obronie.

Później Francja - Włochy i tu przede wszystkim interesuje nas para Kone-Thuram.
We Włoszech warto zwrócić uwagę na lewonożnego stopera/ defensywnego pomocnika Scalviniego.

1 polubienie


Są Kone i Thuram w srodku.
Thuram ustawiony z prawej strony.

Ale gol dla Francji. znaki

Będę pierwszy to co może Kalulu na PO do nas :joy:

Thuram z tymi włosami i poruszaniem się przypomina Ronaldinho :joy::joy:

Ogólnie wymieniają się tam mocno i ani jedna ani druga grafika ustawienia nie oddaje. W każdym razie Kone gra najbardziej defensywnie ze środka.

Dwa franuskie nazwiska na całą drużynę. To tylko obserwacja, bez podtekstów.

Ktoś ogląda FRA-ITA, po ocenech widzę ze Kone oraz Thuram najsłabsi na boisku.
Edit. Tonali bardzo odstaje?

Thuram pare zagrań już ciekawych pokazał. Kone wiele nie widać, ani w destrukcji, ani w kreacji.

Edit. Po tym jak napisałem, że go nie widać, to jeden niezły strzał oddał :sweat_smile:

@Edum gra w sumie bliżej lewej i typowo w srodku. W każdym razie trójka w srodku dość płynnie się wymienia. Kone z reguły zostaje z tylu do asekuracji.

Nie oglądam, ale patrząc na heatmap, to Thuram gra po lewej stronie boiska.

Tylko uśmiech ładniejszy.

1 polubienie

Thuram i Kone naprawdę fajnie szczególnie w 2 połowie. Do tego gol Barcoli, którego też bym u nas widział.

W drugiej połowie Francja podkręciła tempo i chłopaki rzeczywiście dobrze wyglądają.
Tylko Thuram ściągnięty i wszedł za niego Cherki :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ogólnie ten Kone z każda minuta coraz lepszy😃

1 polubienie

Dobrze, że tam patrzymy, bo Francja to niezła kuźnia talentów.

Oglądam od 46’. Ten Kone jest całkiem, całkiem.

Var to jednak zdecydowanie potrzebny jest :sweat_smile:

Kone - kocur w dzisiejszym meczu… Jak tak dalej będzie grać to niestety ktoś nas przelicytuje coś mi się wydaje.

Wy się wstrzymajcie z miłością do piłkarzy po jednym meczu. Lepiej sprawdzić jak się sprawował w całym poprzednim sezonie i wyrobić sobie zdanie w oparciu o takie dane.


Zaraz Anglia - Niemcy. W końcu Harvey wyjdzie w pierwszym składzie. Czy tylko ja nie kojarze nikogo z NIemiec :smiley: ?

@ManiacK tak, ale w sumie nie dziwo, że go nie kojarze. Nawet bramki nie zdobył w lidze :smiley: