Euro U21

Schade z Brentford? #znaczki

Ale akcja Harveya :smiley:

Gra dziś na w sumie dziesiątce i udział przy 2 bramkach, z czego druga to indywidualna akcja.

Edit. Przy pierwszej nie miał udziału, komentator mnie zmylił, a ogladalem „jednym okiem” :sweat_smile:

1 polubienie

ten chłopak musi być naszym podstawowym zawodnikiem w przyszłym sezonie. Jeszcze tak z dwa sezony i będzie wart 100 milionów.

Jak się Archer prezentuje?

Nie ukrywam że jestem wielkim fanem talentu tego młodego chłopaka.

W sumie poza bramka wiele nie pokazał, jednak ciężko mi ocenić, bo w sumie ogladalem przy okazji robiąc inne rzeczy😅

W każdym razie sam mecz wyglądał bardziej na towarzyski, mało walki, zrezygnowani Niemcy. Anglicy dużo klepiąca między sobą.

1 polubienie

Oglądanie Thurama to czysta przyjemność. On + Szobo to byłoby coś.

1 polubienie

a Kone kontuzja, bo widze zszedl w 18min?

on nie jest nawet podstawowym pilkarzem w mlodziezowce

2 polubienia


Zaraz ćwierćfinał Anglia- Portugalia
Curtis w pierwszym składzie, Harvey na ławie

@unnamed rzeczywiście mój błąd, ale nie mogę znaleść dlaczego :confused:

Harveya nie ma na lawce :roll_eyes:

Mozliwe ze jakaś kontuzja albo choroba, oby to nie było nic poważnego.

Edit.
Znalazłem. To nie kontuzja ale powód rodzinny.
due to a pre-planned family engagement

1 polubienie

Napewno ? Nie widziałem go na ławce ale był przed meczem na grafice przedmeczowej jako zawodnik rezerwowy . Nie straszcie mnie :slight_smile:

Anglicy w półfinale, Curtis cały mecz.

Curtis solidny mecz. Colwill co ten gościu dziś grał wow

Ale w ostatniej akcji faul metr przed polem karnym, Neto fatalnie rozegrał rzut wolny.
Curtis przegapi początek presezonu, 5 lipca półfinał.

1 polubienie


Francja- Ukraina za chwile. Thuram od 1. Minuty.

Jest nawet stumilionowy Mudryk :sweat_smile:


Trzeba mieć nadzieję że gościu w najdłuższych włosach będzie naszym następnym transferem :slight_smile:

I nawet robi robotę.

Mudryk dwie asysty dzisiaj, druga to podanie w stylu Trenta.
Francja niby więcej ma z gry, ale nie mogą tego przekuć w gole. Jak odpadną, to może szybciej ruszymy po Thurama

Ten Lukeba niezłe wyglada lewonożny stoper, takiego szukamy. Tylko z Lyonu, a z nimi najlepszych stosunków ponoć nie mamy.

Thuram mocno dziś sredni występ. Niby do gry się pokazywał, ale jakoś tak mało zrywnosci i miałem wrażenie, że często statyczny, jak się prosiło o szybkie wyjście do ataku. Do tego w obronie bez szału.

Ukraina 3. Francja już chyba bez szans.