Fabinho

Co ten typ odwala ?? W minutę strata piłki i brutalny faul ?!
Powinien zostać odsunięty od składu. Nie wiem co się u niego wyprawia ale to nie tylko strata formy to coś się z jego glową dzieje.

Fabinho jest fizycznie wrakiem, było to widać już w końcówce poprzedniego sezonu. Brak zmiennika przez tyle lat + brazol dobijający 30 nie dają zazwyczaj dobrego rezultatu

Ja pitole zwróćcie uwagę w jakim tempie wraca Fab przy ostatniej kontrze Newcastle…! Jak on mnie denerwuję w tym sezonie.
To, że jest w tym momencie cienki jestem w stanie wybaczyć… Każdy ma gorsze momenty, ale brak zaangażowania jest niewytłumaczalny.
Oby się znalazł na niego chętny w lato.

2 polubienia

Klopp go nie puści, da mu sezon na odbudowanie, a potem to juz nic nie będzie wart i zagra kolejny, aż mu sie kontrakt skończy.

4 polubienia

To ta akcja. Za jeden dzień link wygaśnie to usunę posta

@madman99 teraz sobie wyobraźmy, że Real robi kontrę, a Fab sobie właśnie tak powraca truchtem.
Nie zawsze nas Alisson będzie ratował.

5 polubień

To jest jego szybkosc do ktorej juz chyba wszyscy przywykli, tyle że wczesniej dobrze ją maskował innymi atutami.

6 polubień

Szybkość to pol biedy, tu chodzi o zaangażowanie. Zagryzienie zębów i zapieprzanie na powrót. Za takie akcje, a jest ich w tym sezonie wiele, Fabs powinien pożegnać się z nami. Nieważne co grał kiedyś, bo kiedyś to Milner był nastolatkiem. Fabinho zwyczajnie brakuje zaangażowania, nie chce dawać z siebie wszystkiego. To nie powinien grać, tak to powinno wyglądać w normalnym klubie. Nam jednak daleko do normalności. Mam nadzieje, że to jego ostatni sezon. Teraz z przymusu będzie częściej grał, bo mamy w zanadrzu równie dynamicznego Keite, co oddycha rękawami po kilku akcjach.

5 polubień

@Lapaino właśnie o tym samym fragmencie pomyślałem pod kątem Fabinho, jak oglądałem mecz. Dramat, cała grupa wraca sprintem za kontratakiem, a nasz dzielny Brazylijczyk ‘zabezpiecza tyły’.

Mozna powiedzieć, że po wylewie Pope’a szanse się wyrównały, bo obie drużyny grały w ‘10’.

Jedyna nadzieja, że Fab grał do końca meczu, bo Klopp nie widzi go w wyjściowym składzie na Real.

Raczej gość już nie ma tu przyszłości z taką grą…

1 polubienie

Brazylijczycy ktorzy osiagaja wiek 30 lat zazwyczaj rownaja w dól z forma. Fabinho nie jest wyjatkiem od tej reguły. Watpie zebysmy jeszcze mieli z niego duzy pozytek. Po sezonie powinnismy mu podziekowac, a jesli nie znajdzie sie kupiec to max lawka

Przykro się patrzy na grę naszego Dysona🥺 Niestety nic nie wskazuje na to, żeby sprawy szły w dobrym kierunku. Oj przydałby się w formie sprzed 2 lat

Zainteresowanie tym Francuzem było jednak nie na darmo. To rasowy DM. Klopp już coś wcześniej musiał w Fabinho zobaczyć. Brak zaangażowania jest niewytłumaczalny i go przekreśla już całkiem.

Dobrze, że Bajcetić spadł nam z nieba. Choć on też w niektórych akcjach obronnych buja w obłokach ale jest na czym budować. Brazol jest już całkiem wypalony jak i zresztą reszta naszej pomocy.

Fabihno i Henderson to już w końcówce ubiegłego sezonu grali słabiej…tylko całą drużyna była w formie i jakoś się to maskowało… Niestety Brazylijczyk jest do sprzedania. Szkoda bo swego czasu był świetny i jego gra dodawała nam mnóstwo jakości. Bajcetić jest bardzo młody i jeszcze wiele się musi nauczyć. Latem trzeba kogoś konkretnego kupić na tą pozycję…

Wrak piłkarza, sprzedać po sezonie

3 polubienia

Fabinho zawsze był mało zwrotny, ale nadrabiał to zaangażowaniem w grę, dobrym ustawieniem i dobrymi odbiorami. A teraz gdy nie ma zaangażowania to wychodzą jego wady czyli zwrotność na poziomie wozu z węglem. Do tego jego odbiory ostatnio to jakiś kryminał co mecz walczy o czerwoną kartkę i tytuł brutala meczu. Na ten moment najchętniej bym się go pozbył, bo nie trudno o jakieś zastępstwo dla takiego piłkarza.

przykro się patrzy na jego upadek. W czasach świetności był top3 na pozycji 6.

2 polubienia

Było minęło nie ma ludzi niezastąpionych. Nie oglądałem drugiej połowy z Evertonem, ale w pierwszej wyglądał jak 18-nasto latek dopiero wchodzący do piłki. Wczoraj prócz tego faulu, po którym dostał żółta kartę starałem się nie patrzeć na jego grę. Tu wychodzi brał zmiennika bądź wypalenie, albo coś się dzieje w jego życiu osobistym co przekłada się na formę sportową.

1 polubienie

Krótko: był ważnym i bardzo dobrym elementem w układance ale stał się piątym kołem u wozu niestety :frowning:
Na 100% sprowadzić kogoś na tą pozycję w lecie a w razie zainteresowania Fabem ze strony jakiś klubów sprzedać bez sentymentów - obawiam się jednak, że to drugie nie jest możliwe przy przywiązaniu Jorgusia do zawodników.

Moim zdaniem z Brazylijczyka nie będzie już większego pożytku.

1 polubienie

Mógłby spokojnie wrócić do Ligue1 czy przejść do Serie A, o ile oczywiście Klopp zgodzi się go pozbyć. Z drugiej strony Jurgen widzi jak gra Fabinho i ile ‘daje’ drużynie.

2 polubienia

Szkoda bo jednak dopiero kończy 30 lat, mógłby jeszcze ze 2 sezony pograć ale przy takim zjeździe formy - trzeba go zastąpić. Niestety ten cholerny Real po raz kolejny nas ograł kupując Tchouameniego. Nie wiem czy tej klasy piłkarz jest dostępny na rynku w obecnej chwili… Bajcetić to melodia przyszłości, duży talent ale jeszcze sporo pracy przed nim.