Fábio Carvalho

Nie oglądałem tego meczu.

Screenshot 2023-05-03 at 11-46-21 Anfield Edition na Twitterze

Znalazłem takie info - Jurgen Klopp o Carvalho:
“Nikt nie zrobił na mnie większego wrażenia w tym sezonie niż Fabio, zaufajcie mi. Jego etyka pracy zapewni mu fantastyczną karierę”.

Ta zaraz po tym, jak powiedział, że chyba pójdzie na wypożyczenie :smiley:

No i niech idzie! Talent na pewno ma. I to duży. Mam
Tylko nadzieję, że wypożyczą go do jakiejś normalnej ligi, a nie Championship, bo ta posiada w tej chwili zero wiarygodności w kontekście przydatności zawodnika w Premier League.

Klopp stal sie strasznym populistą. W zasadzie nie ma co patrzec na to jak sje wypowiada o zawodnikach, bo czesto slowa nie współgrają z czynami. Jesli faktycznie tak sie wypowiedzial o Fabio to jak mozna zrozumiec jego praktycznie calkowite wycięcie z kadry meczowej od poczatku tego roku? W pierwszej czesci sezobu Carvalho jeszcze regularnie pojawial sie na murawie, a od nowego roku po prostu przepadł. Tak samo z Melo- wielkie chwalenie zaangazowania na treningach a zawodnik przyspawany do trybun i najprawdopodobniej nawet nie zaliczy debiutu w PL

1 polubienie

Klopp mówił o Benteke ze to najlepszy napastnik z jakim pracował. XD po czym go sprzedał od razu.
Z Carvalho powinnismy zrobić to samo. Może i ma talent ale za słaby na Liverpool obecnie, a każdy hajs się przyda.

Nie potrafię zrozumieć dlaczego w ostatnim meczu o nic grają zawodnicy odchodzący z klubu za darmo a nie dostanie nawet minuty taki Carvalho który pozostaje naszym zawodnikiem i potrzebuje doświadczenia.

@Loku64 OK, jeśli go sprzedajemy i jest już wynegocjowana cena - w każdym innym wypadku coś moglibyśmy na tym skorzystać.

Może jego los jest już przesadzony…

ile byśmy mogli dostać za Fabio?

Życzeniowo 20/25 milionów.
Realistycznie 8-12.

Jakbyśmy sprzedawali do Anglii to koło 25 mln powinniśmy móc wytargować. Młody, ograny, ze statusem HG. Jakby szedł do Portugalii czy Niemiec to by się zakręciło pewnie w okolicach 15 baniek.
Może rozsądnym by było go sprzedać z klauzulą odstępnego w ciągu dwóch najbliższych lat? Jeżeli by się udało wytargować i w kontrakcie ustalić kwotę do 40-50 mln. to uważam, że warto się zastanowić. Bardziej teraz potrzebujemy tych pieniędzy za gracza który nie ma szansy na grę, niż (prawdopodobnie) będziemy potrzebować w perspektywie kilku sezonów.

Fabio już chwali się w mediach społecznościowych, że odchodzi. Póki co tak enigmatycznie, delikatnie. Odpowiadając na komentarz "Fresh home " słowem “soon”

Ehhh. Szkoda chłopaka.
A najgorsze jest chyba to że w tym sezonie zrobimy takie “wzmocnienia” typu Carvalho (nic nie mam do chłopa, cieszyłem się że przychodził ale to nie grajek do pierwszej 11) i później znowu będzie zonk i dlaczego tylko 11 miejsce w lidze a później dlaczego championship. To już się wydaje mało śmieszne co wyprawiają właściciele na ten klub (z tytułu co zarabiamy i jakim klubem jesteśmy ((top 5 na świecie?) a raczej byliśmy przez chwile…)/ Teraz odjeżdamy… w dół…

No a potem EFL Leauge 2. Co ty bredzisz xD

Ile wczoraj wypiłeś?

Piłkarz może i dobry, w to nie wątpię, ale głowa nie dojeżdża i ma daleko do peletonu…

Jakie wzmocnienia typu Carvalho ? Uważasz że MacAllister to poziom chudego chłopaka z zaplecza ligi angielskiej, który miał dobry sezon gdzie cała drużyna grała konkretnie.
MacAllister wygrał mundial i robił robotę w Brighton

WTF co ty do mniej pijesz?

Do teog miało być xd