Federico Chiesa

Chociaż espresso mu pozostało :slightly_smiling_face:

Ciekawe jaka minę byś miał w taką pogodę. Nie ma już do czego się przywalić?

Nie ma już się o co spinać, kolega ewidentnie żartował :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Następny Puchar Narodów Afryki będzie rozgrywany od 21 grudnia do 18 stycznia. Nie wiem, jak będzie wyglądać terminarz w przyszłym sezonie, ale jeśli tak jak w obecnym, to turniej nakłada się na nasze 6 meczów ligowych, dwa pucharowe i jeden LM. Bardzo dużo. Ale nie wiemy, czy będziemy mieć Salaha w przyszłym sezonie, a może odejdzie i przyjdzie za niego Mbuemo, który też na ten turniej się wybiera? Nie ma co gdybać w każdym razie.

8 stycznia gramy z Tottenhamem, 11 z Accrington, a 14 z Nottingham. Nie wiem, jaki skład planuje Slot na Tottenham, zaś na Accrington zapewne rezerwy. W każdym razie w jednym z tych meczów Chiesa powinien zagrać godzinę, w drugim pół godziny. Dłuższego wymiaru czasowego pewnie nie będzie ryzykować.

Fede, to jest twój czas. Liczę na dobre występy, zwłaszcza z Tottenhamem, by pokazał Slotowi, że na Premier League jest lepszą opcją od Nuneza, który niestety nie zawiesił poprzeczki zbyt wysoko.

Na Tottki wyjdziemy galowo, ale liczę, choćby na 30 minut Fede. W sobotę musi już zagrać cały mecz, bo Salah będzie w domu.

3 polubienia

Nie pójdzie na wypożyczenie do Napoli, nie rozumiem decyzji klubu po co zatrzymywać Włocha.

Zobaczysz dzisiaj nam wszysktim pozamyka mordy… albo nie, ale może przynajmniej wyjdzie na boisko :smiley:

@jaszyn spokojnie, jeszcze będzie miał na to 3,5 roku :smiley:

Jeśli nie dzisiaj to kiedy?

W sobotę od pierwszej minuty, dzisiaj może ogony dostanie.

Ten tydzień to szansa dla niego , jak teraz nie pogra dłużej to chyba nigdy. Dzisiaj liczę na 20-30 minut a w sobotę ma wyjść w podstawowym składzie. W końcu to są mecze pod niego i po to był tutaj sprowadzony.

Pytanie czy złapie się do składu :thinking:

Ty sądzisz, że w meczu na szczycie zagra koleś co zagrał w tym sezonie mniej niż 45 minut i od sierpnia jest w fazie przygotowania do sezonu? Za Codiego na LW, za Diaza na St czy za Mo na RW? :thinking::thinking::thinking:

Skąd możesz wiedzieć, skoro nawet nie oglądasz meczów Liverpoolu? Skąd ci się wzięło te 45 minut? :man_facepalming:

1 polubienie

To ile? 60-100? Tak duża różnica? :joy::joy::joy:
Dla przypomnienia Liverpool rozegrał jakieś 30 spotkań w tym sezonie.

W jakim meczu na szczycie? Przecież w sobotę gramy w fa cup z jakimś 2 czy 3 ligowcem. Mecz na szczycie gramy z Nottingham za tydzień we wtorek.

1 polubienie

To najmocniej przepraszam. Wydawało mi się, że FA właśnie za tydzień😂.

Spokojnie, trzeba mu dać czas, ominął 2 tygodniowe zgrupowanie przed sezonem więc ten skrócony, 6 miesięczny obóz przygotowawczy należy mu się jak psu buda. :angry:

Dzisiaj 10-15 minut, w Sobote może nawet połówke dostanie, jak wszystko pójdzie po myśli Arne i sztabu to do konca sezonu Wloch rozegra nawet ze 100 minut w lidze.

2 polubienia

Zwariowałeś? Jeszcze chłopak przepukliny dostanie, na każde 5 minut gry w przypadku Chiesy powinien przypadać miesiąc indywidualnego obozu przygotowawczego do sezonu!

2 polubienia

No to Chiesa kocurro musi byc, że dziś na ławie. Ciekawe czy w FA zagra od 1… Znając życie dziś zagra ostatnie 3 minuty i złapie kontuzje i nici z zimowej wysyłki do Serie A.

Chiesa jest jak dziecko chodzące do przedszkola w okresie od października do lutego – jeden dzień w przedszkolu, a potem dwa tygodnie w domu.

8 polubień