Fenway Sports Group (FSG)

Na pewno teraz nikt nie wyjdzie na ulice, myślę zresztą że tym składem o ile Slot nie okaże się niewypałem a kontuzje będą nas omijać to mamy wciąż realne szanse na TOP4 i fazę pucharową LM. Ale w przyszłe lato szykuje nam się trzęsienie ziemi bo możemy stracić cały trzon drużyny i jeśli Bostończycy nie sypną groszem (a szanse na to są jak na dziewicę w burdelu) to będzie katastrofa i środek tabeli jesli nie niżej. I wtedy mogą się zacząć protesty

Niestety FSG zamienia nasz klub w…podupadly dom :rage:
O co mi chodzi? Otoz przed laty “dablju” i spolka kupili piekna ale wymagajaca generalnego remontu wille (LFC).Zainwestowali,o lokum zaczelo byc glosno i stalo sie ono atrakcja.
Lecz jak to bywa z domem ciagle jest cos do zrobienia,poprawienia czy udoskonalenia co wymaga oczywiscie kolejnych nakladow finansow poniewaz w przeciwnym wypadku znowu zacznie popadac w ruine.
I wlasnie z taka sytuacja mamy teraz do czynienia-chlopcy z Bostonu nie kupuja juz nowych mebli (zawodnicy) zadowalaja sie tym co maja (stagnacja) bo ciagle jeszcze znajomi podziwiaja budynek ale jak sie dokladniej przyjrzec to widac juz rysy.
A obok “sasiedzi” rozwijaja swoje posiadlosci (City,Arsenal itd) i to oni sa aktualnie na piedestale.

FSG kocham cie… :rage:

1 polubienie

Ile ja bym dał żeby ktoś znalazł powiązania FSG z Putinem albo jakąś Alkaida. Tak żeby musieli panicznie i szybko sprzedać klub. Nic innego nie zmusi tych dziadów do pozbycia się LFC.

7 polubień

Chwile, chciałbyś żeby jedno z największych sportowych konsorcjów na świecie miało powiązania z terrorystami, czy dyktatorem odpowiedzialnym za ludobójstwo, bo nie podoba Ci się okienko transferowe? Chłopie wyjdź sobie na spacer, czy coś…

2 polubienia

Nie podoba mi się zarządzanie klubem i traktowanie go jak źródełka z pieniędzmi. Wiesz gdzie ja mam to, że są konsorcjum sportowym? Jakoś Chelsea zmieniła włascicela ze względu na powiązania z ruskimi, szejki z City czy Newcastle to też nie są wzory cnót. Czy jakbym napisał, że chciałbym żeby powiązano FSG z gangiem złodziei sklepów spożywczych to by ci się gumka zluzowała? Myślisz, że FSG nie ma swojego za uszami i w drodze do bogactwa nikogo nie wyrolowali czy też nie okradli? Zresztą teraz też to robią tylko w białych rękawiczkach.

5 polubień

No frustracja wobec obecnych właścicieli jak się nie poprawią będzie postępować i rosnąć. Coś jak w Newcastle do Mike Ashleya czy Glazerów w United ( chociaż oni wydają poteżne pieniądze, ale jak to już inna sprawa). Ludzie chcą wszystkiego co najlepsze dla klubu niekoniecznie to jest moralne. Bo ten poziom wkurwienia już wjeżdża.

(post usunięty przez autora)

Ale wiesz, że nawet jak usuniesz swój post to można go przeczytać klikając w tę pomarańczową kredkę. xdd Po prostu wszyscy wyluzujcie, bo się spinacie jakby od tego zależał wasz przyszły tydzień. Nie można nic napisać na kloppa, bo obelga. Na salaha nie można bo obelga. Na żadnego zawodnika bo obelga. Ale jebaać po fsg przez ostatnie 5000 postów można bo taka moda nastała. xd

Z resztą może i masz rację i lepiej z nimi nie wchodzic w dysputy bo ci goście zakładają multikonta i piszą mi jakieś głupoty na priv typu, ze ‘nie doczekam jutra’ etc. Dla mnie to jest śmieszne, bo po pierwsze co mi moga zrobić przez internet, a po drugie żaden z nich nawet by nie podszedł do mnie na ulicy tylko co najwyżej by spuścił łeb w chodnik. Dlatego ja nikogo nie obrażam w sensie, że uzytkowników, bo po pierwsze nigdy nie jestem pewien w 100 procentach swoich racji, a tylko przedstawiam swoj punkt widzenia. Wielokrotnie się mylilem i nigdy nie twierdzilem że jestem alfa i omegą. Co wiecej. Zawsze powtarzam, ze na tym forum jest przynajmniej 15 osob, ktore wiedza o wiele wiecej o pilce noznej ode mnie. Jakby ktos nie znal definicji dyskusji to odsylam do wikipedii. Może zacznijmy od takich podstaw jak definicja dyskusji, ktory polega na przestawianiu ze sobą przeciwstawnych argumentow etc. xd i ostatnie jak nie wiesz jak się zachowywał wcześniej aldor np. względm mnie to nie wiem w jakim celu otwierasz swój otwór oralny i się wpierdalasz między wódkę a zakąskę. xd

3 polubienia

Ahahahaha, nie no wgl nie obrażasz xd nikogo i nigdy.

Mówisz o definicji dyskusji a od czapy wywołujesz tu Aldora i jego przekonania. Jesteś internetowym trollem i do tej pory nie chciało mi się wdawać w polemikę z Tobą, radbugiem hmm i całą tą waszą stajnią żeby was nie karmić ale już mi się ulewa jak widzę do czego zmierzają te rządy FSG i jeszcze słyszę jakąś linię obrony w ich kierunku. Możesz sobie być pewny tych swoich racji ale jak widzisz że zarząd nie przedłuża kontraktów z kluczowymi zawodnikami, nie kupuje nikogo mimo że od paru sezonów są braki na konkretnych pozycjach a jedyne co robi to sprzedaje to się łaskawie nie odzywaj z tymi swoimi fantazjami. A i podaj mi ile na klatę wyciskasz żebym pamiętał żeby na ulicy nie podejść do ciebie tylko głowę spuścić.

Dwukrotność twojej wagi, czyli 50 kg. xd

Ale jak on mnie wywował w innym temacie to spoko. On mnie może, ja jego nie. Pora na csa

2 polubienia

Starter pack - jak zdissować siebie i kogoś w jednej wiadomości

1 polubienie

Tiaaa bo te milion postów w temacie Nuneza to same pochwały.

:rofl::rofl::rofl:

I widzisz. Musisz się cofnąć do spekulacji transferowych chwilę przed tym jak poszło info, że będziemy szukać kogoś do ataku. To chyba jeszcze z kolegą foxtrote92 wtedy się kłóciliśmy, gdzie ja pisałem, że klub będzie szukał 9, bo tego chce Klopp, a kolega tamten pisał, że lepiej kupić fałszywą 9. Byłem jednym z pierwszych, którzy chcieli Nuneza [jeszcze chciałem Jonathana Davida]. Ja cały czas uważa, że nalezy dac mu szansę w tym sezonie, ale jeżeli ten będzie wyglądał jak poprzednie to nalezy podziękować za współpracę. Nic nie wskazywało, że dojdzie do takiej tragedii w tym przypadku. No dosłownie nic. Chociaż książka grahama mówi co innego. xdd

1 polubienie

Gdzie jest Radbug? On jeden kocha FSG szczerą, bezgraniczną i bezwarunkową miłością… Czekam co jeszcze wymyśli na ich obronę? Naprawdę z kolejnymi latami coraz bardziej FSG to Hicks & Gillette 2.0

@Clashman @AquerdationLFC Widze, ze moderowanie tematu FSG i wypocin ulubionego usera idzie stabilnie. xD

Temat FSG? Czemu by se nie wrzucic jakichs swoich wypocin i urojeń o Palestynczykach. Widze, ze nawrot choroby wchodzi mocno, przykro sie to czyta, autentycznie.

Ochłoń chłopaku, odpocznij od forum bo nie robi ci to dobrze pzdr.

9 polubień

Mem staje się rzeczywistością

5 polubień

66 mln to chyba nie taki drogi znowu jacht co?

Podobno imię tego jachtu to (Zubimendi) w wolnym tłumaczeniu ( spotkamy się za rok ).

Niestety celebryta Farmazano Romano przez podobieństwo nazwy jachtu do pewnego hiszpańskiego piłkarza niepotrzebnie rozpalił nadzieję kibiców Liverpoolu.

5 polubień

odpychałem tę myśl, ale to okienko potwierdza, że to nam kibicom zalezy na mistrzostwie, a naszym włascicielom wystarcza walka o top 4.
Jurgen też w pierwszym sezonie nie dał nawet pucharów i z innymi włascicielami by pewnie wyleciał z klubu. Mielismy dużo szczęscia, że nasze transfery idealnie sie w taktyke Kloppa wpasowały - Firmino, Mane, Salah, Robertson, Trent się super rozwinął. Tak wyzywany Coutinho, że go bolą plecki tak naprawdę dał nam mistrzostwo, bo przyszli Alisson i Fabinho i mielismy na dopłatę na VVD.
Arsenal miał słabe lata ale Arteta dostał czas i przede wszystkim piłkarzy. My się bujamy do konca kontraktu, bo przeciez nie można sprzedać nieudanego transferu. I wystarczyło, że kilka zrobilismy słabych - Nunez, Gakpo, Endo i jesteśmy na kilka następnych lat w dupie. Bo przeciez ich nie wymienimy na lepszych, lepiej niech siedzą do konca kontraktu i odejdą za darmo a potem nie będzie pieniędzy na nowych zawodników.
W zeszlym roku kupilismy 4 pomocników, bo uratowali nas Arabowie biorąc Hendersona i Fabinho, tak by pewnie przyszedl tylko Alexis i może ktoś pokroju Endo na zapchajdziure.

5 polubień