Fenway Sports Group (FSG)

Tak wezmy Schmadtke i kupujmy Endo.


Do tego przeciez to nie jest koniec przebudowy, Slot dostał graczy 1:1 tylko teoretycznie lepszych i miał dowiezc top 4 w tym sezonie a w przyszlym bysmy skonczyli przebudowe i mieli mlody perspektywiczny skład na lata z teoretycznie bardzo dobrymi graczami.
To wina Edwardsa i Hughesa, że ktos tak poprowadził przygotowania, że nikt poza Szobo nie ma siły biegać? A na stojaka to mozna w La lidze wygrac. Czy nasze problemy wynikają z tego, że Kerkez gra słabo i Isak? Swoja droga to czemu Kerkez z jednego z najszybszych graczy wisienek jest jednym z wolniejszych u nas? To wina Edwardsa?
Przeciez my gramy tak wolno, że wszyscy 10x zdążą się cofnąc i dlatego nie mozemy sie przebić. Kiedy my wyszlismy sam na sam z bramkarzem po własnej akcji, albo żeby ktos na pustaka strzelil ( Ekitike w pucharze ligi dawno temu)
Do tego czesto mamy 5-6graczy w linii pola karnego i każda strata potem to kontra 3 na 2. To Edwards wpadł na to, żeby boczni obroncy byli ustawieni wężej niz skrzydłowi dodatkowo zagęszczając środek pola? Albo żeby Kerkez jak głupi obiegał Gakpo, tylko po to, żeby ten sobie strzelil w trybuny?
Frimpong tutaj tak poruszany to jeszcze nie zagrał 100min w lidze, wiec w ogole nie wiem jakim cudem jest mieszany w nieudane transfery,
Zaraz wyskoczą jeden z drugim jak to oni przewidywali, że tak się skonczy- no normalnie w totka zagrajcie.

5 polubień