Fenway Sports Group (FSG)

Real ma się zgodzić tylko pod warunkiem, że razem z Mbappe wypożyczymy od nich również Tchouameniego

1 polubienie

A teraz wszyscy razem:

Proszę oznaczyć Pana Właściciela John W. Henryego i napisać dużymi literami PRZEPRASZAM!!

3 polubienia

To Kolega Radbug otwiera szampana czy jak? :smile:

2 polubienia

Interia Sport: Według katalońskiego “Sportu” Joan Laporta spotkał się niedawno z agentem Luisa Diaza, aby przedyskutować ewentualny transfer gwiazdora Liverpoolu.

1 polubienie

:grin:

3 polubienia

GIeB9tWWUAAvHhI

It was a good day

1 polubienie


6 polubień

Czyli będziemy mieć swoją filię. Dobrze. FSG kroczy drogą koncernu szejkowego z City. Wyobraźcie sobie że za pół darmo będziemy mieli przyszłe gwiazdy piłki które rozwiną się w drugorzędnym klubie. Mieć swoją Gironę fajna sprawa. A może to jednak coś więcej, jakaś duża marka.

1 polubienie

Drugi klub to super sprawa, będzie gdzie wypożyczać młodych i trenować ich pod okiem LFC. Nie dziwię się że Edwardsowi się to spodobało. A i szrot zawsze tam można opchnąć. Taki trochę Red Bull vibe.

Coś czuję że poszukają klubu do którego bez problemu będzie można sprowadzać młodych z Amerki Płd. W Anglii zawsze są problemy z pozwolenie na pracę a tak można kupić jakiś talent, dać mu się ograć w Europie a potem spokojnie go odkupić.

4 polubienia

Najlepiej jakiś klub z Francji. To jedna z największych kuźni talentów i fizyczna liga, która przygotowywałaby do warunków w PL. Widziałem na Twitterze, że Sochaux ma problemy finansowe.

6 polubień

Kolejna genialna decyzja FSG. Ten pomysł miał być wprowadzony już kilka lat temu. Z niewiadomych przyczyn nie powstał, ale FSG uczy się na swoich błędach i wyciąga wnioski. Liverpool z takimi właścicielami, a teraz wraz z powrotem Edwardsa jest skazany na sukces. Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Mam nadzieję, że to będzie klub francuski, bo to jednak z FRANCJI pochodzi obecnie najwięcej młodych talentów.

4 polubienia

Też jestem za Francją. Tam zawodnicy są idealnie przygotowywani pod każdym względem do gry w PL.

Może jeszcze Warda gdzieś wciśniemy :wink:

3 polubienia

Optuje 100 % za moim MSV Duisburg.
Klub z tradycjami,ktory obecnie z powodow finansowych broni sie przed spadkiem z 3 ligi,posiadajacy wierna baze kibicowska.
Przy “niewielkim” wkladzie na poczatek szybko mozna awansowac do 2 Bundesligi a potem dalej.
Stadion miesci 30 tysiecy a samo miasto liczy prawie 500 tysiecy dusz.

Dawac FSG!..w razie czego sluze rada i pomoca nieodplatnie :face_with_hand_over_mouth:

Świetna decyzja o kupnie mniejszego klubu, same korzyści dla nas. Pytanie tylko, w które państwo pójdziemy, ja w przeciwieństwie do poprzedników myślę bardziej o kierunku portugalskim/hiszpańskim ze względu na większe możliwości w ściąganiu talentów z Ameryki Południowej.
To teraz tylko żeby ten dyrektor z Bournemouth się sprawdził (szczerze mówiąc tu nie mam pojęcia czy to dobry wybór) i lecimy po Alonso :slight_smile:

1 polubienie

Ilość talentów przemawia za Francją albo Portugalią/Hiszpanią, bo talenty z Ameryki będzie można łatwo przysposobić do jakiegoś klub portugalskiego albo hiszpańskiego.

Kurcze również jestem pod wrażeniem działań FSG. O ile fantastyczny ruch z powrotem Edwardsa aż tak mnie nie dziwi - zarabiał on dla nich krocie, pośrednio poprzez budowanie świetnej drużyny i bezpośrednio poprzez zyski z transferów, często po bardzo atrakcyjnych dla nas cenach, o tyle kupno drugiej drużyny to świetna wiadomość. Idealne miejsce do ogrywania się młodych talentów z akademii i nie tylko. Bardzo dobrze że podążamy drogą City czy Chelsea, przyniesie to nam same korzyści pod względem kadrowym, prestiżowym, finansowym itd.

1 polubienie

Ale Klopp by zrobił teraz psikusa wszystkim, gdyby powiedział że sie namyślił i zostaje xD
Edwards by się zapowietrzył chyba

1 polubienie

A jest gdzies potwierdzone info, ze sie panowie dogadac nie mogli? Ja wiem, ze Edwards mial swoj biznes, ale odrzucil podobno oferty Chelsea i MU. To chyba chodzilo o samo stanowisko, teraz bedzie mogl o wiele wiecej.

ale to Edwards decyduje :slight_smile:

Żeby teraz Kloppa szybciej nie wysłał na wakacje :upside_down_face:

" - Jednym z największych czynników, które wpłynęły na moją decyzję, jest zobowiązanie do pozyskania i nadzorowania dodatkowego klubu - powiedział Edwards, co wskazuje na plany piłkarskiej ekspansji FSG. "

1 polubienie