Fenway Sports Group (FSG)

tam sie będzie mógł bawić w transfery, to może byc dopiero moneyball tam.

Tak , tylko żeby nie było tak że przykleją kolejnego pasożyta do naszego klubu.

Jeśli mamy pozyskać jeden klub to osobiście stawiałbym na Portugalię ewentualnie Francje.

Nie mam pojęcia które kluby są na sprzedaż albo które maja kłopoty finansowe. Ja tak chętnie np. zobaczyłbym pod nadzorem FSG dajmy na to Boaviste czy coś takiego.

A ja się boje, że fsg zrobi z tego swoje zabawki do bicia kasy. Mają Liverpool, mają Red sox, nie będzie Kloppa, który trzymał jednak rękę na zespole. Zamiast skupić się na celu jakim będzie dominacja w premier league w kolejnych latach będą inwestować w nową zabawkę.

Stawiam że oni będą chcieli stworzyć sobie taką Gironę, ale głównym klubem i tak będzie Liverpool.

Chociaż mogą też wykupić innego upadłego giganta, np. AC Milan.

To musieliby liczyć na zmianę przepisów ze strony UEFA, albo kreatywnie podejść do kwestii własności, ponieważ obecnie nie jest dozwolona obecność w rozgrywkach LM więcej niż jednego klubu należącego do tego samego właściciela.

1 polubienie

Nie wiedziałem, że Edwards tak zna się na golfie. Człowiek orkiestra

2 polubienia

Richard Hughes oficjalnie nowym dyrektorem sportowym klubu

https://www.liverpoolfc.com/news/richard-hughes-appointed-lfcs-new-sporting-director

5 polubień

Wybór raczej z tych najlepszych. Edwards i Hughes będą trzymać nasz klub w topie. Pytanie kogo zatrudnimy na menedżera. Obstawiam De Zerbiego coś czuję.

@_pauljoyce

: Hughes targeted Andrew Robertson, Harvey Elliott and pushed for Joe Gomez all before they made their moves to

@LFC

! He also discovered Van Dijk whilst at Celtic, and Alisson at Roma.

@LFC

’s pulling and spending power stopped him pursuing these deals

Z takim nazwiskiem (Emlyn sie klania) to w Liverpoolu moze odnosic tylko sukcesy i tego mu zycze witajac na pokladzie :red_circle: :grin:

Ale też kupił od nas ibe np

ale kto mógł przewidziec, że sie posypie psychicznie. To tak samo mozna powiedziec, że kazdy kto kupował Lukaku beznadziejnie zrobił. moze poza evertonem.
no i nikt nie ma 100% transferów.

1 polubienie

Hughes zna go jak mało kto. To kumple. Będzie dobrze.

Do dzis nie mam pojęcia jak to się stało, że sprzedaliśmy Ibe I Brewstera za taki pekiel, przecież oni w dwójkę w sumie nie byli warci ceny za jednego z nich

Brewster to faktycznie ogór, ale Ibe swego czasu był nazywany Sterlingiem v2. W jego cenę był wliczony potencjał, który mógł eksplodować w innym klubie. Później depresja i zjazd.

1 polubienie

Teraz priorytetem jest przedłużenie kontraktu van Dijka i Trenta, bo jak w lipcu chłopaki zobaczą jakiegoś Amorima to zaczną wydzwaniać do innych klubów. Salaha też bym przedłużył, ale trochę musi zejść z pensji.

Pomijając już to, że uważam Amorina za najlepszego kandydata na naszego następnego menadżera, to wątpie, żeby zawodnicy podpisali nowe kontrakty w ciemno, bez wiedzy o nowym trenerze. Z ich perspektywy byłoby to nielogiczne zachowanie.

3 polubienia

A RB Lipsk + Red Bull Salzburg?

1 polubienie

Dokładnie zresztą VVD w wywiadzie dał do zrozumienia że przyszłość pokaże w jakim kierunku pójdzie LFC i jego decyzja będzie również od tego zależeć.

3 polubienia

1 polubienie