Fenway Sports Group (FSG)

Dziś bodajże o 23.30 polskiego czasu ma pojawić się embargo news. Mam nadzieję, że data nieprzypadkowa i coś fajnego się szykuje.

1 polubienie

Dziś o 23:30 to ty lepiej idź na pasterkę i się pomódl by nasz kochany Liverpool trafił w przyszłości w dobre ręce bo inaczej będzie tylko równia pochyla w dół :slight_smile: Uwielbiam te niektóre komentarze naszych znawców internetowych, którzy są zaraz w hierarchii klubu za Henrym i mają informację które nie posiadają inni czołowi dziennikarze, ale taki AleksanderFa z Radomia, ma informację prosto z Bostonu i kieruję ją na nasze cudowne Forum :smiley:

1 polubienie

Idź na pasterkę pomódl się żeby nasz klub trafił w ręce muzułmanów :grin::wink:

No ale o 23:30 rzeczywiscie ma byc embargo news z konferencji Kloppa, nie rozumiem tego oburzenia bo jest to potwierdzone przez klub

mogę jakieś źródło tej rzekomej wypowiedzi ?:slight_smile: Z jakiej konferencji bo nie rozumiem?

2 polubienia

Proszę zapoznać się z regulaminem forum i przestać zasypywać forum jednozdaniowcami. Pozdrawiam.

1 polubienie

Wydatki transferowe od momentu przyjścia Jurgena.

Obraz całkowitej nędzy i rozpaczy. Biorąc pod uwagę to, że skład potrzebuje przebudowy, a nie ma już kogo sprzedać żeby ją sfinansować, to bez nowych włascicieli klub jest w jednej wielkiej czarnej…

1 polubienie

W końcu może upadnie ten mit o Arsenalu budowanym na wychowankach i bez pieniędzy :slight_smile: Pompują w transfery dwa razy tyle co LFC i dopiero teraz pierwszy sezon, po serii upokorzeń zaczęli coś znaczyć

A taki mit w ogóle był? Chyba oczywistym jest, że aby zdobywać trofea należy wzmacniać skład. Z tym, że należy robic to mądrze. Wydawanie bez opamiętanie olbrzmich kwot na zawodników wątpliwej klasy jest tak samo głupie jak nieinwestowanie w odpowiednich zawodników mimo potrzeb widocznych gołym okiem.

sprawdziłem WHU ma około 400 baniek na minusie :smiley: Ogólnie pewnie gdzieś w połowie tabeli jesteśmy jeśli chodzi o wydatki netto.
Nie ma też co wydawać na hurra, jednak jak juz kiedyś tu wspominałem. My na dobrą sprawę zrobiliśmy 1 transfer do środka od 2019 roku i był to Thiago. Jak z jego zdrowiem bywa to wszyscy wiedzą, do tego reszta pomocników się w tym czasie zestarzała już o 4 lata. A pojawiają się ciche głosy, że może przedłużymy Keite. To już się robi parodia i właśnie powrót do ligowej przeciętności.
Tylko czekać, aż pojawią się entuzjaści FSG z argumentami “right player”, którego nam sprzed nosa znowu zabierze Real, czy inne City. Czy też to Klopp nie chce robić transferów. NA pewno Klopp planuje grać Milnerem do 50tki, Hendo do 40tki. Keita i Oxem aż im się znudzi.

od sezonu 18/19, czyli tego co wygraliśmy LM, 9. miejsce w lidze przed nami oprócz top six WHU, NUFC, AV i Wolves

Jesteśmy zapewne obok City najlepsi pod względem zarobków, ciężko powiedzieć jak to wygląda z Manu, oni zarabiają sporo na marketingu.
@Advocatetae jak jest cisza to może i lepiej :smiley:

Misja Amerykanów powinna się skończyć z sezon temu a Liverpool sprzedany Saudą dziś powinien śmiać się w twarz oponentom kontraktując najcenniejsze kąski na rynku transferowym. Zamiast tego dokładnie za rok będziemy oglądać pewnego Anglika w białej koszulce i Jurka znowu gaszącego pożar w składzie po zaledwie jednej dwóch kontuzjach kluczowych graczy.

Odnosząc się do potencjalnej sprzedaży klubu przez FSG, czy jakiekolwiek poważniejsze źródła donoszą o nowych ruchach w tym zakresie? Mam wrażenie, że po poinformowaniu mediów przez FSG o takiej możliwości wszystko trwało z dwa tygodnie, a od mundialu wróciliśmy tam do punktu wyjścia…

A ja trochę myśle, że to wszystko co powiedział Jurek o transferach to takie trochę pieprzenie głupot. Myśle, że kasa jest tylko Jurgen ma swoje upatrzone opcje i basta. Skoro było w lecie 100 mln na Valverde w ostatnie dni okienka, to i teraz znalazły by się pieniądze na jakiegoś Rice czy Nevesa. Ale pewnie Jurek zwyczajnie ich nie chce bądź są niedostępni.

To wydaję sie nielogiczne, bo w ten sposób może skazać nas na brak LM. Wątpię, żeby tego chciał. Do tego Bellingham może wybrać inny klub, Enzo już jedną nogą w Chelsea. Raczej nie będzie zwlekał z transferami w nieskończoność, przynajmniej nie z powodu swojego widzimi się

Jak słuchac plotek transferowych to my mamy z pół miliarda funtów na transfery, bo tyloma zawodnikami się interesujemy i planujemy składać oferty. Problem w tym, że 90% tych doniesień to zwyczajne baity i historie wyssane z palca, tak samo jak z Valverde

3 polubienia

Jakby nie transfer gossip to wszystkie gazety i portale by już dawno splaitowały. Widać to po naszej stronie gdzie spekulacje to najbardziej ruchliwy temat.

Jestem tego pewien, że nikogo nie kupimy w styczniu jeśli nikt nie dostanie kontuzji. A latem jak przeprowadzimy transfer to taki, którego nikt sie nie spodziewa.

Uważam również, że ani Eliott ani Carvalho nie będą u nas długo i czekamy na jakąś ogromną ofertę angielskiego zespołu. Trzymamy ich, bo to wonderkidy z homegrowth, próbujemy ich wciskać na każdą pozycję, a żadna topowa drużyna nie gra z attack midfielderami z nami na czele.

Ciekawe podejście. W sumie zacząłem się zastanawiać czy faktycznie nie będziemy szukać jakichś rozwiązań dla Elliota albo Carvalho.

Z jednej strony to potencjalni Anglicy, bo Carvalho odrzucił jak na razie Portugalię, obaj są jak wspomniałeś homegrowth. Generalnie już dzięki tym aspektem- mogą być ciekawym kąskiem na rynku.

Jakby wpadła jakaś ciekawa oferta na poziomie 20/30 mln to chyba bym pożegnał bez żalu.

Elliott to jest wart co najmniej 2 razy tyle i nie oddałbym go za nawet 100 milionów. Jestem pewien, że będzie u nas ważnym grajkiem .
Co do Carvalho to chciałbym go zobaczyć więcej w akcji i myślę, że te 20-30 to też mało jak na jego potencjał.

O sprzedaży Elliotta czy Carvalho można pomyśleć najwcześniej za pare sezonów, jeśli po prostu zatrzymają sie w rozwoju i ich przydatność dla zespołu będzie niewielka. Na obecną chwilę nie wyobrażam sobie stracić dwójki świetnie zapowiadających się graczy. o ile Elliott czesto pokazuje swój potencjał to Carvalho ma na swoje usprawiedliwienie, że jest nowym graczem w drużynie

7 polubień

KdB jest AMem cofniętym nieco głębiej na 8ke. To nie pozycja definiuje piłkarza tylko piłkarz pozycję i gdyby HE dobrze się rozwijał to mógłby być kozakiem właśnie na 8ce. Trochę inaczej wydaje mi się jest z Fabio. On pewnie raczej będzie przesuwany wyżej. Zresztą taktyki ciągle ewoluują. To, że dziś rzadko widuje się ŚPO nie znaczy, że tak będzie wiecznie. 10 lat temu postrachem galaktyki była tiki taka. Dzisiaj to tej taktyce bliżej do pośmiewiska jeśli za mocno trzyma się początkowych schematów. Ja sądzę, że z wonderkidów pożegnamy najprędzej Curtisa Jonesa bo chłopak przestał się rozwijać. Taki Fabio wchodzi raz na rok i potrafi zapakować brameczkę. Curtis za to wygląda jak ciemny syn Adasia “uwielbiam holować piłkę” Lallany.