Fenway Sports Group (FSG)

Zgadzam się z tobą, że te kontuzję były pewne.
Ale żeby na raz kontuzję mieli obydwóch obrońców Matip, Konate. Pomocnicy Keita, Thiago, atak Jota. Nawet City miałoby problem gdyby równocześnie wypadł Foden, De bruyne, Gundogan, Stones i La Porte. Inne drużyny to już w ogóle dramat jakby mieli tyle kontuzji jednocześnie. A City jakby nie patrząc wydają ile chcą , bo mogą, dlatego mają lepszą i szerszą kadrę od nas. Myślę, że zarząd funkcjonuje bardzo dobrze jak na nasze możliwości finansowe, zawsze na granicy, ale na ten moment się opłaca. I też się zgodzę, że za te parę lat możemy mieć problem jeżeli zarząd nie będzie lepiej reagował na odejście ważnych zawodników jak Van Dijk czy Alison. Ale na to muszę poczekać parę lat.

3 polubienia

Nie wiem czy klub stac jest na drogie utrzymywanie tygodniówek tych polamancow w postaci Oxa czy Keity. Myślę że nikogo nie stać na trzymanie takich darmozjadów w klubie za te pensje.

City by nie trzymało. Pozbyli się w sumie połamańca Aguero niezaleznie od jego klasy. Chelsea pozbyło się zawodnikow od których wiele oczekiwali. Arsenal także się pozbył chociazby Lacazette.

A my nie pozbywamy się slabych ogniw. Dalej trzymamy dla nich miejsce mimo że to strata czasu, cierpliwości i potencjalnych trofeów.

Nas nie stać na trzymanie łamag.

Dlatego widac ze nie wszystko w tym klubie jest racjonalnie podejmowane. To nie jest racjonalne. Takich zawodnikow powinno się po prostu z klubu wydalić. Obojętnie czy sprzedać czy wypożyczyć. Nie wierzę tez ze nas nie stać na to by klub byl 50 milionow funtów netto na minusie w transferach. Nie jesteśmy biedakami, a raczej skąpimy na tygodniowkach, kwotach na transfery wiec jakim cudem nie ma kasy przy tak świetnie zarządzanym klubie…

1 polubienie

Ja również nie widzę miejsca w składzie dla Oxa, Keity, nawet Gomeza ( ratuje go trochę status HG)
Ale co ma zrobić zarząd , Keity i Oxa nikt nie chce, tygodniówki za wysokie, wiecznie kontuzjowani.
Rozwiązać z nimi kontrakty ?
Pewnie trzeba by było płacić odchodne.
Nie stać nas żeby kupować , bez sprzedawania i zarząd podjął znowu ryzyko nikogo nie kupować i czekać na koniec kontraktów tych panów. Co na ten moment akurat się nie opłaciło ( pozycja w tabeli).
Sam poczekam przynajmniej do okienka zimowego i zobaczę jak zareagują,
Jak znowu oleją pozycję pomocnika, to sam będę w pierwszym rzędzie czekał z kamieniem w ręku :wink:

1 polubienie

A czemu my już nie wypożyczamy zawodników? Może i nie mamy najlepszych wspomnień, ale czy nie dałoby się chociaż kogoś wypożyczyć? Przecież gracze nawet na poziomie Lukaku potrafią być wypożyczani…

Oczywiście dalej uważam, że potrzebujemy dwóch zawodników do środka pola, ale może chociaż jednego z nich byśmy wypożyczyli…

Wystarczy wypożyczyć na satysfakcjonujących warunkach dla obu stron i tyle. Jak dla mnie nie ma miejsca juz dla Oxa i Keity. Pozbycie się ich jakąkolwiek droga jest w interesie klubu. Wypozyczenie da szanse ze moze rozegrają sezon bez większych kontuzji (o dziwo) i może rozegrają coś ciekawego ze urośnie trochę ich wartość ale przede wszystkim ktoś zacznie na nich zwracać uwagę i istnieje szansa że po sezonie sprzedamy ich za coś więcej niż paczka gruszek.

Na tym polega cały pic. Slabe ogniwa się eliminuje. U nas się je utrzymuje i ciągle wierzy. Ani Ox ani Keita nam się już nie przydadzą, zabierają tylko miejsce i trzeba im płacić. Czy się gra czy się leży trzeba polamanców utrzymywac.

Tyle że Ox i Keita mają rok do końca kontraktu więc wypożyczenie mija się z celem imo.

No fakt. Także juz na ich nie zarobimy. Ok. 100 milionow euro zainwestowane w ściągnięcie tych dwóch gości zostało spuszczone w kiblu. A dodatkowo dochodzi masa hajsu który im klub płacił w ramach kontraktu.

Pozbyć się tak czy siak. Nie ma dla nich miejsca. Nikt nie chciałby mieć w swojej firmie takich pracowników i ich utrzymywac.

Hehe wystarczyły 3 słabe kolejki nowego sezonu a przeciwnicy FSG już wypełzli ze swoich jaskiń. 50% ma słabą pamięć, a 50% przyszło pewnie do nas w tym sezonie to i mogą nie pamiętać, że 2 bramki w 2 meczach dzieliły nas od zdobycia w poprzednim sezonie POCZWÓRNEJ korony. Niektóre kluby od lat czekają na szanse choćby zagrania w finale Ligi Mistrzów albo choćby załapania się do top 4. My graliśmy w 3 finałach LM w 5 ostatnich latach, w tym jeden wygraliśmy, do tego wygraliśmy upragnione od 30 lat mistrzostwo Anglii, przegrywając dwa razy o zaledwie 1 punkt i bijąc rekordy punktowe. Być może jesteśmy najsilniejszym kadrowo Liverpoolem od czasów Paisleya, a niektórzy ŚMIĄ narzekać na zarząd? Ten zarząd który przypomnę niektórym głąbom, sprowadził tutaj Kloppa i jego sztab i PRZYWRÓCIŁ nam dawną świetność? Typowe polactwo - narzekać nawet gdy jest wyjątkowo dobrze. Za FSG wygraliśmy absolutnie wszystko co klub na tym poziomie moze wygrać, od pucharu myszki miki, FA cup i tarczy wspólnoty, przez Lige angielską, Champions League, aż do Klubowych Mistrzostw świata. Tymczasem koronny argument błaznów od FSGOUT - brak trofeów. :rofl: :rofl: :rofl:

Gdybym sam nie był kibicem tego klubu to życzyłbym wam podążenia drogą Malagi czy Wisły Kraków na naszym rodzimym podwórku. Bo wygląda na to, że jak nie dostaniecie osobiście i bezpośrednio po dupach, to wam sie w tych dupach od dobrobytu przewraca i nie potraficie docenić tego co już macie - najlepszego zarządu klubowego w całej Premier League. Nie zapraszam nawet do dyskusji, bo tu nie ma o czym dyskutować.

8 polubień

Zobaczysz jak będzie wyjątkowo dobrze gdy pol zespołu się wypali (co już następuje) i Klopp powie arrivederci. Było fajnie do czasu. A grzmisz jak PiSior który chwalił PiS za świetne rzady w pierwszych latach a potem wszystko co złe to przypominał jak było kiedys za kogos innego :).

Żeby nie było. To Klopp i sztab wyciągnęli ten klub sportowo na taki poziom. A FSG się bawi, ale to wszystko do czasu. Zobaczymy co będzie w trakcie kryzysu i jak to wszystko rozwiążą :slight_smile:

Trofea są dzięki Kloppowi, a gdyby miał komfort i wsparcie jakie mają menadżerowie w City i Chelsea to gablotka byłaby bardziej okazała. Świetna konkiunktura nie została wykorzystana w pełni i nie trzeba tego komentować. Kadry na sezon 18/19 ani 19/20 nie mieliśmy by przejść caky maraton ligowy na takiej intesywności sucha noga ale się osiągnęło to mistrzostwoz bo obyło się bez większych kontuzji. Potem sezon 20/21 obnażył nasz zarząd i to jak rozpaczliwie i późno reagowali na brak obrony. Ściągając pół-środki, które i tak nie mieli większego wkładu w osiągnięcie kolejnego cudu przez Kloppa i druzyne czyli top3, a była masa głosów ze moze nie być nawet Ligi Europy. Także więcej szczęścia ma ten zarząd niz rozumu chyba :slight_smile:

Tutaj naprawdę więcej szczęścia i cudów było niz realnych osiągnięć. Wystarczyło żeby zagrali slabo rewanż na Anfield z Barceloną to nie byłoby tylu obroncow FSG.

1 polubienie

Wiadomo, to wszystko wina Aston Villi i Gerrarda bo sprzedali mecz z city za 15 milionów, FSG jest krystalicznie czyste i bez skazy.

Rzadko się zgadzam z @Radbug ale tutaj ma sporo racji panowie, nie możemy być druga Barceloną która na sile wypycha zawodników, kultura wymaga respektowania kontaktów które sami zaproponowaliśmy. Jedziemy dalej, ja cały czas powtarzam ze jeżeli Klopp zadzwonił by do Henrego i poprosił o 100 mln to by je dostał, podniósł im wartość klubu o 1 mld. Rozumiem też @LiverpoolJestCzerwony w kwestii nowej umowy dla Keity, to była by kpina. Keity, Oxa, Milnera, Bobbiego a nawet Hendersona nie ma prawa tutaj być w następnym sezonie, potrzebujemy odświeżenia kadry i można mieć wątpliwości ponieważ wmawiano nam to przed dwa lata a mało zrobiono w tej materii. Kasa jest bo przecież na Tchouameniego jednak była, czy Klopp kiedyś nie dostał kogoś kogo chciał? Dostał, nie mówię ze FSG jest święte ale ten charakter Kloppa, jego upartość tez odgrywa sporą rolę, on w głównej mierze planuje okienko, teraz na szybko to się można nabawić jedynie kolejnych wrzutów na dupie pokroju Keity czy Oxa. Trzeba przetrzymać ten sezon i zawalczyć o swoje, będzie co będzie ale nie obwiniajcie jedynie FSG, bo za wyniki na boisku, za okres przygotowawczy który generuje masę kontuzji jest odpowiedzialny sztab szkoleniowy, największy problem mamy z fizycznością i mentalnością, nie tuszujmy tego kontuzjami

1 polubienie

Oj zobaczysz zobaczysz, jak Pep/Conte/Tuchel/ktokolwiek dobry z innego klubu odejdzie, De Bruyne złamie obie nogi w 5 miejscach a Ederson zapadnie w śpiączkę, oj zobaczysz. Takie gdybanie o “końcu Liverpoolu” słyszę od was od lat. I co roku jakoś Liverpool potrafi zamknąć wam mordki. Nawet w sezonie gdzie graliśmy Hendersonem na środku obrony.

Fantastycznie. Kto sprowadził do Liverpoolu Kloppa i jego sztab? :thinking:

To nie żadna koniunktura. To świetne zarządzanie z głową ze strony FSG, przy budżecie pewnie o 3/4 mniejszym niż dysponuje City, United lub teraz takie Newcastle.

Zabawa na wieczór dla krytyków FSG - podajcie skład i rok w którym Liverpool był kadrowo silniejszy od naszej aktualnej podstawowej 11 bez kontuzji. Czekamy. Chętnie się pośmieję z waszych fikołków intelektualnych, byleby to “udowodnić”.

3 polubienia

Brawo Radbug, pomimo, że kompletnie się nie zgadzam w kwestii pamiętnego meczu AV, to tutaj same fakty.

1 polubienie

Nie wiem z czym się nie zgadzasz. W przeciwieństwie do pierdolenia kuczqa kibica United i kłamcy Grzesia, ja nigdy nie użyłem słowa “sprzedany” czy “przekupiony” w jego kontekście. Jak chcesz do tego wątku wrócić, to znajdź konkretny cytat z mojej wypowiedzi z którym się nie zgadzasz i najlepiej wyślij mi go na priv to pogadamy. Ja już wszystko napisałem co miałem o tym meczu i też są to same fakty:

  1. AV przegrała
  2. AV dostała potem w 100% legalne pieniądze za to, ze tego meczu nie wygrała i City zostało mistrzem
  3. (tu już opinia nie fakt) To miało moim zdaniem wpływ na wynik tego starcia.

Tyle napisałem. Jak ktoś sobie to interpretuje tak jak kłamca i kibic United, ze “Radbug napisał że sprzedany mecz” to sam jest idiotą, bo City niczego nie musieli “kupować” :slight_smile:

1 polubienie

W tym kontekście się nie zgadzam. Jakiegokolwiek wpływu na wynik.

to już jestem kibic United czy City, bo się gubię?

Spoko. Z 3 punktem masz jak najbardziej prawo się nie zgadzać. Jeżeli chcesz nie zgadzać sie z tym, że ktoś “sprzedał mecz” to miło by było gdybyś zacytował konkretny komentarz gdzie ta osoba tak twierdziła. Ja nigdy.

@kuczq

Jak raz napiszesz coś w internecie, to nie tak łatwo potem to znika, nawet gdy skasujesz tam konto…
Komu kibicujesz? A nie wiem, wybierz sobie z klubów na topie, zarządzanych lepiej niż nasz. Bo nam z tymi złymi FSG na pewno nie :slight_smile:
Do działu humor akurat idealnie pasujesz.

2 polubienia

Tak tylko wtrącę: Aston Villa nie musiała wygrywać ponieważ remis w zupełności nam wystarczał😀

Czyli to Radbug założył konto kuczq na devilpage :rofl:

Tak, a potem założyłem jeszcze konto Mude na tym forum, żeby cie zdemaskować i odciągnąć ode mnie podejrzenia… Skąd wziąłeś te pomówienia to nie wiem? No ale jesteś osobą, która twierdziła też, że ja gdzieś napisałem o “sprzedaniu meczu” AV, więc i tak niczego więcej się po tobie nie spodziewałem.

@Mude Jak to nie? Nie kłam Mude, znaczy JA nie kłam! Ten spisek przeciwko kuczkowi planowaliśy od prawie roku. To przypadek, ze mamy konto zalozone w tym samym dniu (3 października)? Każde konto założone tego dnia to my, znaczy ja. Wszystko by wkopać kuczka :rofl: