FIFA (gra komputerowa)

Nie znalazłem takiego wątku więc zakładam. Mamy tu jakiś miłośników elektronicznej piłki kopanej? Jeśli tak to fajnie byłoby czasem pogadać na temat gry albo zwłaszcza umówić się na jakiś meczyk online. Może również jakiś mały turniej? Co wy na to? :slight_smile:
Jak by co mój nick to PanKawala96
Oo i właśnie niedawno wskoczyłem na poziom 4 ligi w sezonach online w FIFIE 22

Ja cały zeszły rok grałem w FUTa w Fifie22, ale w tym roku postanowiłem sobie darować przez ilość nerwów którą kosztowała mnie ta gra :stuck_out_tongue: I Jak widzę gameplay z tego roku i ile EA robi błędów to jestem coraz bardziej zadowolony ze swojej decyzji :smiley:

Ale wiadomo, co jakiś czas można się umówić na jakieś granie - z ciekawości na jakiej grasz platformie? Ja na PC (Origin) więc w razie czego, można mnie dodać - mój nick: piter252417, chętnie bym sobie popykał od czasu do czasu :slight_smile:

Też na PC :slight_smile: Zaraz Cię dodam i któregoś dnia coś spróbujemy pograć (od jakiegoś czasu bywa problem z łączeniem ze znajomymi co jest zabawne bo w sezonach nie ma żadnego problemu z wyszukaniem rywala)

Fifa 23 to najlepsza edycja od wielu lat. Grałem w każdą. I gadanie że EA robi błędy… Robi ale w trybie Ultimate team. (rynek, handel, karty). Jestem obecnie w 5 lidze. Natomiast gameplay jest wspaniały. Trzeba tylko umieć grać, czuć piłkę, grę i timing podań. Twoja decyzja to najlepsza decyzja dla prawdziwych graczy. Serio. Ja się bawię świetnie i gra jest od wielu lat bardziej realistyczna. Ps. Piter25 Jak oglądasz gameplay i nie widzisz różnic to jestes bardzo słabym graczem. Zapraszam na priv. Gram na PC.

Dokładnie tak jak napisałeś chodziło mi o błędy w UT, gra ma ledwie 3 tygodnie a już mieli tyle wtop (na czele ze zdestabilizowaniem rynku przez paczkę z wymiennym bohaterem), że głowa mała. Też grałem od kilku lat, ale tak na poważnie oprócz wyżej wymienionych przeze mnie rzeczy, w tym roku odpycha mnie też fakt, że wszyscy mają łączony rynek tylko nie PC - w przeszłości zdarzało mi się trochę pohandlować więc nie mam teraz aż takiej motywacji.

I wybacz ale nie widzę powodu PRAWDZIWY GRACZU żeby robić wycieczki personalne i insynuować, że jestem słabym graczem. Nigdzie nie napisałem, że nie widzę różnicy w gameplayu, bo widzę i to bardzo wyraźnie względem Fify22, ale z tego co oglądam na YT (bo nie ma wersji demo do testu) to OP są powtarzalne strzały z fałsza z pewnych sektorów boiska (tak jak rok temu na rozpoczęcie OP były strzały finezyjne), bramkarze mają tak losowe interwencje, że już teraz wiem, że znowu bym się tylko denerwował, a na plus mogę dodać, że póki co wydaje mi się, że delikatnie bardziej użyteczne stały się karty z niższym tempem dzięki różnym stylom biegu.

Nie mniej cieszę się, że gra Ci się podoba i czerpiesz z niej przyjemność, bo koniec końców temu powinna ona służyć - życzę Ci jak najwięcej wygranych i jak najlepszego bilansu w FC :slight_smile:

Ps. W Fifie22 dochodziłem na spokojnie do 1 Ligi, wyżej nie wchodziłem świadomie, a w FC balansowałem regularnie pomiędzy 9-11, a 11-9 (dwa razy udało mi się wbić 14 zwycięstw :stuck_out_tongue: , więc wydaje mi się, że nie byłem tak słaby jak piszesz, aczkolwiek nie wykluczam, że mogę być słabszy od Ciebie :slight_smile:

Super, jak nam się uda to będzie świetnie :slight_smile: Dodam tylko, że ja niestety szybciej niż od ok. 22.30 nie jestem w stanie pograć, ze względu na to, że po pracy mam na głowie jeszcze półtoraroczną córkę i żonę w ciąży co kosztuje mnie trochę wysiłku i czasu :slight_smile:

Pewnie :wink: No ja tez właśnie raczej koło powiedzmy 23:00 albo północy najprędzej bym pograł :wink:

Ktoś gra na Ps5 ?

Jeżeli chcecie robić jakiś turniej (obojętnie czy to PC czy konsola), to tutaj macie fajna stronkę. Dodajecie graczy (nazwy drużyn) wpisujecie ile pk za remis i wygrana, forma turnieju i tworzy Wam się automatycznie terminarz :slightly_smiling_face: następnie administrator takiej ligi wpisuje wyniki i tym samym aktualizuje się również tabela.

2 lata temu grałem taki turniej na Ps4. 14 znajomych. Mieliśmy utworzona grupę na messengerze i tam wrzucaliśmy terminarz, zdjęcie wyniku po meczu itp. Termin na rozegranie kolejki to 2 dni. Wiadomo, można było przełożyć mecz :slightly_smiling_face:
http://www.twoja-liga.pl/

Tak trochę myślałem czy by nie wrócić do Fify po wielu latach. Za dzieciaka masę czasu grałem w Fifę głównie tryb kariera. Ostatnia moja FIFA to mogła być 13. No i teraz pytanie do weteranów, bo przeskok pewnie będzie przeogromny. Jakieś rady dla początkujących? Chętnie bym spróbował multi na pewno. Też może chętnie bym się dowiedział jak głupio nie wydawać kasy w grze i jak najefektywniej już takie pieniądze wydawać. Mogę grać na series s jak i PS4 pro

Jak nie wydawać kasy? Grać tylko w karierę i sezony :sweat_smile:

No właśnie kiedyś to wystarczyło sobie zrobić drużynę w trybie kariera i rozgrywać te sezony masowo, ale widzę, że czasy się zmieniły i gry nawet płatne przestały być f2p :sweat_smile:

Granie w futa to osobisty wybór każdego gracza. Ja osobiście jeszcze nigdy nie grałem. Kompletnie nie pociąga mnie gra jakimś randomowym składem z piłkarzami po 60 pare overalla i polowanie na mocniejsze karty :smirk: ja sobie lubię zbudować drużynę marzeń w karierze albo połoić dupsko innym graczom w sezonach bądź kumplom siedzącym na kanapie obok. A do tego nie trzeba nic dokupować.

Jestem starej daty, zaczynałem swoją przygodę z grą od edycji 1999, na komputerze od kolegi. Potem grałem w każdą wersję, chyba do 2010 roku, następnie straciłem już kontakt z nowościami, trybami, online, kolejnymi edycjami itp. Najlepiej i najdłuższe godziny spędziłem chyba przy FIFA 2001, był w składzie Liverpoolu taki piłkarz, Erik Meijer, nim strzelałem mnóstwo bramek :wink:

1 polubienie

A grałeś w WC 2002 ? :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

@Edit chodziło mi o FIFE World Cup 2002 jak coś bo w sumie ten skrót może znaczyć trochę co innego również :slight_smile:

1 polubienie

Oczywiście ale nie była to moja ulubiona gra. Poza tym NHL, zwłaszcza edycja 2002 i któreś NBA ale nie umiem sobie przypomnieć który rok. Ponad to Medal of Honor i Call of Duty. I wiele wiele innych :slight_smile:

W realu raczej transferów nie będzie to pokaże wam chociaż jak “odleciałem” w kultowej kopanej w FIFie 22 :sweat_smile: Sezon trzeci, na początku kariery zastrzyk bogatego inwestora. Na wypożyczeniach Jota, Diaz, Nunez i Gakpo którzy zajmą miejsce ofensywnej starszyzny oraz oczywiście Bellingham z Valverde do środka. Na bramkę szykowany w miejsce Alissona, Donnarumma.

Ktoś zaproponuje jakieś realne transfery do nas oprócz Bellinghama?

To już chyba zaczyna się robić tradycją, że witam na forum nowego użytkownika :sweat_smile:
Serdecznie pozdrawiam Cię bracie!

W sensie że w fifie?

tak, do trybu kariery