Giorgi Mamardashvili

Oficjalnie witamy nasz pierwszy nowy nabytek (co prawda zagra najwcześniej w sezonie 25/26 ale piłkarzem naszym już będzie na 100%).

3 polubienia

Ciekawe kto przed okienkiem obstawiał jako pierwszy(może jedyny) transfer bramkarza :smiley:

1 polubienie

Czyli skład nadal bez wzmocnień

1 polubienie

Ciekawe która tęga głowa w klubie wpadła na pomysł kupowania zastępstwa za Alissona, który pogra tu jeszcze kilka dobrych lat, zamiast zastąpienia Fabinho, któremu nogi odpadły już 3 lata temu

jak dla mnie transfer nobrainer, już bez żadnego kontekstu z śpd. ta sytuacja powinna już być dawno załatwiona

Źle do tego podchodzisz. Ali i Kelleher na sprzedaż za dobrą kwotę Gruzin nr1 i budżet na transfery gotowy. Oczywiście pewnie nikogo na rynku wartościowego nie będzie, no może na lewe skrzydło lub ofensywny pomocnik :thinking:

Fantastyczny transfer. Na tę chwilę mamy dwóch najlepszych bramkarzy w Europie i solidnego Kellehera. Wielkie brawa dla klubu za ten ruch :clap:

Witamy Giorgi :facepunch:

2 polubienia

Pewnie przed Euro nie wiedziałeś kim Gruzin jest, a teraz jeden z dwóch najlepszych bramkarzy w Europie :sweat_smile:
Jeszcze powiedz, że nie jesteś Hanys Hmmm, czy inny Lucass😜

3 polubienia

NA-RE-SZCIE

JAPIERDZIELE SIRI odpalaj głosniki i PLEJ

Boże znowu kupiliśmy fantastycznego zawodnika. Edwards znowu to zrobił.

6 polubień

nie wiem czy istnieje inny piłkarz którego widziałbym jako zastępstwo za alissona. jest genialny

Ta Valencia to dzięki niemu tyle przetrwała xd tam nic innego nie ma w składzie dobrego tylko on


z Barcą też tak było wiele akcji co obronił

Za rok niezależny Arne Slot zakomunikuje, że Gruzin wygrał walkę o nr 1. Becker stanie przed dylematem, zostać czy jednak kontynuować karierę dalej. Transfer tego bramkarza to kurtuazyjne wypychanie Aliego, najlepszego na swojej pozycji grającego nogami. Rozumiem po co ten Mamardashwili - po to żeby pozbyć się Beckera.

Fajnie poza tym, że mamy najlepszego bramkarza świata, który nie chce odchodzić i niezłych zmienników, a Dma i CB dalej nie ma. Edwards geniusz, Josif podniecony!

Nie no Fanlive ja wiem że frustracja bo też uważam że to okienko to żart patrząc na to że tam gdzie trzeba to się nie wzmacniamy ale jeb**ie josifa za to że ekscytuje się nowym nabytkiem to przesada imo (co by nie mówić to jednak Edwards i spółka nam go sprowadzili i zapowiada się narazie na dobry transfer).

Może i tak, po prostu go nie lubię, szczególnie że to fan fsg. Znaczy fajnie, że sobie na kiedyś zabezpieczyliśmy bramkę młodym kozakiem, ale mamy pilniejsze wzmocnienia.

Na tym forum trwa jakaś nieustanna walka. I to już się robi trochę toxic.
Facet jeszcze u nas jednej piłki nie złapał, my na tej pozycji mamy 2 najlepszego bramkarza świata. W świetny wieku, a tu się pisze wiersze na temat Edwarda. Jezus.

Gruzin wydaje się jednostka wybitna to fakt. Jednak nie takie historie już widziałem.

Kolejni są mistrzowie planowania którzy już alissona w samolocie do arabów widzą. Równie dobrze mamar może się wypromować i za rok Inter albo Bayern da nam za niego 60

Scenariuszy są tysiące

3 polubienia

1 polubienie

7 polubień

Wczoraj zdecydowanie był najlepsza jednostką w ekipie Nietoperzy, ogólnie mega zjazd mają, 3 mecze 3 przegrane… obejrzalem jeszcze Real Sociedad i jakoś Zubimendi wczoraj nie powalał, a na dodatek Sociedad dostało w tytę… i też mają tylko 3 pkt. Za to Gruzin wczoraj robił to co mógł zrobić…