Harvey Elliott

Zgadzam się całkowicie. Niemniej może sam Harvey liczy, że występami w U21 sprawi, że głośniej o nim będzie w kontekście wyjazdu na EURO.
Dziś 2 bramki.

Harvey’a i tak raczej czeka ławka w następnych meczach kosztem Dominika, zatem ja tutaj nie widzę problemu. Abstrakcją jest dla mnie za to wyjazd Konate na kadrę.

Elliott w dzisiejszym spotkaniu U21 zanatował aż 8 kluczowych podań.

11 polubień

Dlaczego Klopp tak późno wpuścił Elliotta. Chociaż jakby wszedł w 55 minucie to by musiał biegać na skrzydle…

1 polubienie

Co takiego złego mógł zrobić Eliot, że Klopp uparcie na niego nie stawia kosztem Jonesa?

1 polubienie

Jones lepiej podaje do tyłu.

6 polubień

Mpze to, ze najwiecej daje druzynie jak wchodzi po 60 min

Harvey dzisiaj wchodzi w 67min i strzela na 4:0 w 89min.
Nie ma za co :expressionless:

Chyba wejdzie w 89 minucie.

1 polubienie

Harvey idealnie się sprawdzi by rozruszać drużynę. Brakuje dziś motoru napędowego

Most assists provided by Premier League players across all competitions in 2024:

◎ 14 - Kevin De Bruyne
◎ 9 - Rodri
◉ 8 - Harvey Elliott
◎ 7 - Declan Rice
◎ 7 - Cole Palmer

5 polubień

Brameczka palce lizać

1 polubienie

Harvey otrzymał nagrodę młodego piłkarza sezonu. Należało się. Wielki sezon.

https://x.com/AnfieldEdition/status/1792290368286843242

7 polubień

Przy ostatnim braku dynamiki Salaha, oraz przegrywaniu pojedynków siłowych bark w bark, moim zdaniem Elliot powinien być pierwszym wyborem na lewym skrzydle. Mo dał nam wiele, ale trzeba się pogodzić z tym że zaczyna mu przybywać lat i jeśli się nie poprawi to przy dobrej dyspozycji Elliota powinien zaczynać mecz na ławce i czekać na zmianę.

Między innymi to Mo dał nam Elliota.

Ligi czy Liverpoolu?

Liverpoolu. Ligę wygrał Palmer.

Elliott na skrzydle nie ma przyszłości. Po prostu ze wzgledu na warunki fizyczne nie da sobie rady w pojedynkach 1na 1 czy w polu karnym. Jeśli salah ma siąść na ławce/ odejść to potrzebujemy nowego gracza. Harveya trzeba wykorzystać w środku jego wydolność, technika, lewa noga może sprawić że będzie on topowym środkowym pomocnikiem.

4 polubienia

Na lewym? Jak Salah gra na prawym…

Literówka w drodze do pracy, oczywiście że chodziło o prawą stronę, pewnie w głowie miałem lewa nogą :wink: