Najlepsze cytaty LFC.pl

Uszanowanie,

Na starym forum był taki temat jak “Najlepsze cytaty LFC.PL” (o ile dobrze pamiętam nazwę).

Ideą tematu było wrzucanie najlepszych, najciekawszych, najbardziej błyskotliwych i najzabawniejszych cytatów, odzywek, ripost, które pojawiają się na forum. Czytając dzisiaj temat spekulacji transferowych przypomniał mi się ten temat. :slight_smile: Stwierdziłem, że może warto by go reaktywować? :smiley: Pamiętam, że wtedy brylowały tam cytaty Johnny’ego Szostie. Zapraszam do najlepszych wrzutek.

Istotna uwaga: temat nie służy wyśmiewaniu userów. Nie chodzi o to żeby wrzucać tu każdy cytat z jakim się niezgadzamy, próbując go w ten sposób wyśmiać czy poniżyć jego autora. Starajmy się też omijać jakieś zbędne dyskusje w tym temacie.

Żeby nie było, pozwolę sobie zacząć:

Niespełnione marzenia LFC.PL…

Loku64 o celach transferowych Liverpoolu:

Ocena zdolności Gomeza przez Flymfa:

FanLFC25 o ciemnych biznesach Liverpoolu:

Flymf o przewadze Jonesa nad Elliottem:

FabianMrozek ze swoją “Enigmą” i bezbłędne jej złamanie przez PyrkaLFC:

CzerwonyBartek, Lapaino i Flymf na temat multikont:

Z przed chwili o Kloppie…

… a jak wiemy, Niemiec miał już doświadczenie na tej pozycji. Loku64 na temat zeszłorocznego okienka i sprowadzenia nowej “szóstki” do zespołu:

Ah, no i jeszcze klasyczek:

11 polubień

A założył się ktoś :sweat_smile:?

1 polubienie

A i jeszcze jedno. Jak ktoś wrzuci mój post o silnym murzynie to go blokuję od razu na zawsze

3 polubienia

Który xd? Bo trochę ich było

5 polubień

Bardzo podoba mi się ten dział, tylko prośba do nas wszystkich- nie róbmy tutaj spamu i wrzucajmy prawdziwe perełki, a nie że zaraz tu będzie większy rozpierdziel niż dział o transferach

4 polubienia

Jak sprawdzałem, czy ktoś się założył to trafiłem na taką perełkę. Widać, mamy eksperta tylko zbanowanego :sweat_smile:

Chyba mój ulubiony SEB- raz wyszedł ze swojej roli :slight_smile:

11 polubień

Stare dobre czasy i klimat, który już nie wróci.

5 polubień

Wielki Silny Murzyn ™

3 polubienia

Też mi w pamięć zapadła ta wnikliwa analiza :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Hehe to był dobry post :smile:

4 polubienia

Ale dobry temat, szkoda w takim razie, że blancika większość była usunięta, bo by się tu nadały idealnie

Szczególnie ten o poszukiwaniu korelacji między lewicowymi poglądami, a wspieraniem Darwina XD

2 polubienia

No tam mogloby byc tego duzo, ten post o lewakach, ktorzy nie potrafia przezyc do 10 kazdego miesiaca i sie wstydzą pośród bogatych i pięknych prawaków też był niezły… :stuck_out_tongue: Choc nie do konca taka jest idea tematu, wlasnie chcialbym unikac tutaj jakichs przytyków i gównoburzy, a raczej skupic sie na tym co jest obiektywnie zabawne, albo chociaz tak nam sie wydaje. Tak tez bylo w starym temacie. :stuck_out_tongue: A ostatnimi czasy temat rozważań transferówych obfituje w takie tresci. :smiley:

Kolumbjajo na temat negocjacji kontaktowych z Alonso…

I ponownie Kolumbjajo, AleksanderFa i Kajojojek13, tym razem poruszając niuanse taktyczne zespołów Slota…

1 polubienie

Cytat blancika o służbowej skodzie najbardziej bym chcial zobaczyć :wink:

5 polubień

Mógłbym poprzewracać usuwane wpisy, ale tak jak Aldor pisał- to nie ma być zbiorowe pastwienie się czy wyśmiewanie kogokolwiek.

Także nie wrzucajcie tutaj wpisów, z którymi się nie zgadzacie- a nie ma w nim grama tych elementów, o którym mówił Aldor. Najlepiej też politycznych.

To ma być miejsce do relaksu i pośmiania się :wink:

6 polubień

To chyba do mnie było, ale tam jako ujmę dla godności stwierdził, że jeżdżę prywatną Skodą, nie służbową xd
@Owen89 do dziś nie podniosłem się z tego pocisku

W takim razie to była potwarz

Najlepsze wpisy zostały już dawno zdjęte przez modów, ale kilka perełek się zachowało :point_down:

Na tym koncie też jest sporo perełek choć trzeba mieć na uwadze, że to wszystko trolling :point_down:

1 polubienie

Ten abes to dobry gość xd

3 polubienia

Przez twój nick nie wiem czy piszesz serio czy jesteś kolejnym jego multikontem :sweat_smile: :wink:

1 polubienie