Rozważania transferowe (dyskusja)

ale wiecie tez, ze oprocz city i chelsea to inne kluby obowiazuje ffp i tak sobie tez nie mozemy rzucac pieniedzmi na lewo i prawo. Co nie zmienja faktu, ze troxhe wiecej moglibysmy wydawac.
Newcastle podobno musi kogos sprzedac, zeby mogli dalej kupowac a to najbogatszy klub swiata teoretycznie.
Wirtz za 120+ i niech znowu mu siądzie ACL i bedziemy w czarnej d…

Nie ma sensu się kłócić, wystarczy prześledzić wydatki transferowe klubu od kiedy kupiła nas FSG. Średnio kupujemy za tyle za ile sprzedaliśmy + ok. 50 milionów na sezon (no może teraz bardziej 60 przez inflację). Czasem więcej jeśli jest rażąca dziura na jakiejś pozycji i trafi się “right player” ale wtedy jest to kompensowane w innych latach. Statystyka jest już z kilkunastu lat więc raczej można to uznać za oczekiwany standard.
Ze sprzedaży może wyciągniemy w tym oknie ze 30 milionów jeśli sprzedamy Kellehera, 10 już wydaliśmy na Slota… matematykę zostawiam Wam :slightly_smiling_face:

8 polubień

1 polubienie

Rozmowy z kapitanem wstrzymane do końca roku:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1800293544034439363?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

@Flymf ja raczej skłaniam się ku teorii, że van Dijk obawia się nowego rozdania i czeka, co nowy trener pokaże i w jakim kierunku to wszystko pójdzie. Z jego perspektywy byłoby nierozsądne podpisywać kontrakt w tym momencie, kiedy nie wiadomo co będzie. Podejrzewam, że to samo będzie u Trenta i Salaha.
Na obniżkę zarobków nie ma co Edwards liczyć, skoro Holender ma jeszcze kilka sezonów gry na poziomie.

Źrodło słabe ALE historia całkiem możliwa. Trochę w stylu Edwardsa. Pewnie przedłużenie jedynie możliwe jeśli VVD zgodzi się na obniżkę pensji. Za rok będzie miał już 34 lata.

Dajcie już spokój z tym oskarżaniem o multikonta :sweat_smile: a już kompletnym hitem było jak ktos tu napisał, że @Flymf to moje drugie konto xD

1 polubienie

Flymf by pewnie tak się bronił :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

2 polubienia

Chyba nie myślisz że wypociny Flymfa to mój poziom?

18 polubień


Ładnie to Juve rozegrało, nie dość że biorą kozaka to jeszcze sobie przewietrzą skład z przeciętniaków. Skoro klubowi dziennikarze zaprzeczyli że interesujemy się Edersonem i Varelą, a Luiz idzie do Juve to już nie mam pomysłu kto by to mógł przyjść na 6. Chyba że plan jest taki że Mac i Trent będą we dwójkę grali za ofensywnym pomocnikiem

Dostępność valerii na rynku zależy od tego czy porto dopnie transfer następcy Przetwarzanie: 1000007228.jpg…

I przy ewentualny trzeba czekać do połowy sierpnia bo valera i jego ewentualny nastepca w porto graja na olimpiadzie

To jest marnowanie potencjału całej trójki. Obok Trenta/Maca musi być rasowa 6, a przed nimi Szobo/Mac/Elliott

Ten Pan się wydaje sensowny Mats Wieffer - Szczegółowe podsumowanie występów
Ale złapał kontuzje na koniec sezonu i na euro widzę, że go w kadrze nie ma. Twardy, duży, silny facet, niezłe crossy rzuca, coś tam z piłką przy nodze potrafi pociągnąć grę


Staty ładne, do tego właśnie z bylego klubu naszego Nowego trenera

2 polubienia

Douglas Luiz nie jest 6.

1 polubienie

W poprzednich sezonach byl przede wszystkim defensywnym pomocnikiem. Dopiero Emery glownie w ostatnim sezonie ustawial go zwykle wyzej, co bylo strzałem w dziesiątkę bo zaliczyl 10 goli i 10 asyst we wszystkich rozgrywkach.

1 polubienie

Co było spowodowane tym, że w AV do momentu przyjścia Kamary nie było defensywnego pomocnika. Analogiczna sytuacja do tej z Mac Allisterem w Liverpoolu. Luiz to typowa 8. Na tej pozycji zaczynał karierę i tam jest najlepszy. To, że z konieczności grał na 6 nie czyni go defensywnym pomocnikiem. Podobnie jest z Macą.

2 polubienia

Sporting kupił środkowego obrońcę z Anderlechtu. Może uderzymy po Inacio🤔

Taa…chłop rozegrał w życiu może ze dwa spotkania w systemie z dwójką środkowych obrońców.

1 polubienie

Było już info, ze nie ma tematu Inacio i Liverpoolu.