Jürgen Klopp

Pottera, który odbił się od Chelsea i od półtora roku nie znalazł się klub chętny na niego?

Uważam, że Kloppa raczej nie przekonają, facet dopoero od miesiąca ma wolne, może gdyby temat pojawił się pod koniec roku?
Do nas trafił po kilku miesiącach odpoczynku, do tego był o dekadę młodszy, teraz dodatkowo jest po dziewięciu latach maksymalnie intensywnej i stresującej pracy w PL. Jurgen odżył na urlopie, chłop uśmiechnięty od ucha do ucha, niech korzysta z wolnego.

Anglicy nie mają za wielkiego wyboru, z angielskich trenerów przychodzi na myśl Howe, ponoć rozważają trenerkę kobiecej kadry Anglii, pracującej tam z sukcesami, ale ja w takie rozwiązanie nie wierzę.

A kto się od Chelsea w ostatnich latach nie odbił :stuck_out_tongue: Może właśnie już nawet być po słowie i czeka na kadrę, stąd nic nie objął. Czas pokaże.

1 polubienie

Według mnie też nie usiedzi spokojnie :slight_smile: ale faktycznie reprezentacja Anglii może nie być dla niego lukratywną ofertą, chyba, że naprawdę chce zostać w Anglii na stałe

Jurgen raczej nie zastąpi Southgate’a.

https://x.com/AnfieldWatch/status/1813554447072817279

Jurek na temat wsparcia FSG, jak widać no, brak narzekania brał się z tego, że to nie w jego stylu, a że nie mógł wydawać tyle, co by chciał nie jest chyba żadną tajemnicą.

2 polubienia

Model samowystarczalnego klubu zawsze będzie rodził pewne problemy i ograniczenia. Jurek wiedział na co się pisze i w jakim modelu działa klub.

Jakieś źródło? Pamiętaj, ze po odejściu Edka, to Klopp był w 100% odpowiedzialny z transfery. Pieniądze dostał i to nie małe, a że nie trafił z transferem choćby Nuneza to inny temat.

Chodzi o poprzednie lato? Przeciez klub wzmocnił środek pola, inne pozycje na tamten czas nie wymagały korekt.

1 polubienie

Tak I nie. Co do pierwszej jego umowy to pełna racja, przy podpisywaniu nowej już może mu obiecali coś więcej niż jeden solidny transfer na okienko i różaniec żeby modlił się o brak kontuzji zawodników na pozycjach gdzie nie było zmienników.

Po lecie gdzie poraz kolejny klub nie mógł znaleźć right playerów i graliśmy Endo, następnie brak transferów w zimę, w mojej opinii wypchnęło go na szybszą emeryturę z Liverpoolu.

@Hmmmmmm klub nie wzmocnił środka tylko uzupełnił 2 wyjściowe transfery z klubu , Fab I Hehe, a zostawił dziurę tam gdzie trzeba było się wzmocnić czego konsekwencją było męczenie buły maca na nie swojej pozycji.

Co roku mamy takie kwiatki jak Gomez na lewej. Elliot na skrzydle itd właśnie z braku już w sumie legendarnych braku right playerów na rynku , tzn brak na rynku dla Liverpoolu

1 polubienie

ŁAMANIE: Klopp kończy karierę trenerską:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1818707261054689465?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

To koniec. Liczyłem, że poprowadzi jeszcze kadrę Niemiec. Szkoda, bo odchodzi jeden z najlepszych w historii. To co zrobił dla Liverpoolu nigdy nie zostanie zapomniane.

Należy mu się w końcu normalne życie.

@Loku64

“Maybe we can talk about it again in a few months. I still want to work in football and help people with my experience and contacts. Let’s see what else there is for me.”

Chce zostać w futbolu, ale nie jako trener.

@Loku64 to ciekawe.

@Loku64 ewidentnie mówi, że kończy z trenerką:

“As of today, that’s it for me as a coach,” Klopp said at the International Coaches’ Congress in Wurzburg, Germany.

"I didn’t quit on a whim, but it was a general decision. I’ve also coached the best clubs in the world.

A w cytacie wyżej, który podałem, mówi, że rozpatrzy różne opcje za kilka miesięcy.

Więc chyba to twój angielski leży.

@Loku64 ty za to zawsze masz rację.

@Loku64 wszystkie media o tym piszą, ale ty oczywiście wiesz lepiej. Ciekawe czy masz w sobie dość cywilnej odwagi, żeby przeprosić.

Naprawdę myślałem, że mimo wszystko stać Cię na trochę więcej…

1 polubienie

To gownoplotka, ktoś nie sprawdził, jak i Ty…

Po prostu wyjęte z kontekstu Klopp mówił, że póki co chce odpocząć, parę miesięcy spokoju. Potem wróci do futbolu, bo jest za młody na emeryturę.

Ty jest cały wywiad. Też widziałem ten tweet, ale sprawdziłem, bo wydało mi się to nierealne. No
I właśnie…

@Hmmmmmm no nie, widać, że angielskiego nie rozumiesz, nie chce mi się tego Ci tłumaczyć wszystkiego. Jednak ogólnie:”na ten moment to tyle, porozmawiamy za kilka miesięcy”
Zrobili clickbaita, a Ty powielasz.

@Hmmmmmm nie masz racji, poczytaj więcej może zrozumiesz

@Hmmmmmm ogolnie to mnie denerwuje w dzisiejszym świecie ludzie nieumiejący czytać i wyciągający wnioski na podstawie bajtów. Sytuacja jak po koncercie Timberlake’a, robisz dokładnie to samo. Jeszcze zamiast pomyśleć jak ktoś Ci zwraca uwagę to będziesz brnął w to. Naprawdę myślałem, że mimo wszystko stać Cię na trochę więcej…

Chłop lituje się nad Liverpoolem i sugeruje , że może przyjść jako 6 do składu.

14 polubień

Przeciez tutaj byl jakis czas temu wywiad z Henrym na temat tego, ze Liverpool szuka nowych inwestorow. To nawet na glownej chyba wisial artykul, ze Liverpool zostal wystawiony na sprzedaz. Gdzie w wywiadzie Henry literalnie powiedzial, ze szukaja nowych opcji na inwestycje w klub poprzez sprzedaz czesci akcji. xD I oczywiscie caly internet buczal o tym, ze Liverpool jest na sprzedaz, a szejki stoja juz za rogiem i czekaja z oferta.

Jak dla mnie ta wypowiedz Kloppa tez wcale nie oznacza definitywnego konca. Zwrot “As of today” znaczy tyle co “w tym momencie”, “na daną chwile”, “na teraz”.

Aczkolwiek jakby tak przyszedł na tą szóstke… i by pobronił, i atmosferke porobił, a i troche by podyrygował ze środka. Motorycznie gorszy od Endo nie będzie raczej.

2 polubienia

Ogólnie to było w trakcie jakiegoś panelu i po niemiecku, potem Google tłumaczem na angielski i takie efekty. Z czego rozumiem to powiedział, że teraz odpuszcza, na przyszłość zobaczy. Na dupie nie usiedzi, ale na pewno teraz nie zostanie trenerem.
Nie przejmie Stanów, ani Anglii, bo by wyszedł na niesłownego.
(Bo już dla nas wyjątek zrobił i mówił, że dlatego, że to my jesteśmy wyjątkowi :sweat_smile:)
Więc nie skróci emerytury po raz drugi, bo jakby to wyglądało.

3 polubienia

Przecież Jurgen ewidentnie powiedzial że na dzień dzisiejszy koniec, nic nowego nie powiedzial. Wg mnie po roku wróci do trenerki.

4 polubienia

powiedział że już nie będzie trenerem co trochę mnie zdziwiło bo nie sądziłem, że wytrzyma na emeryturze

No ale on nie przechodzi na emeryturę, powiedział że jest za młody i zasugerował że czeka na propozycje. Tyle że już nie w roli trenera ale na pewno związanej z piłką (wspomniał o swoim doświadczeniu i kontaktach). Ale myślę że gdyby ktoś mu zaproponował poprowadzenie topowej reprezentacji, nie klubu, to na pewno by rozważył taką opcję - selekcjoner to jednak co innego niż piłka klubowa, zgrupowania są tylko kilka razy w roku więc intensywność pracy jest mniejsza, dałby radę.

2 polubienia

Klopp wraca na ławkę trenerską! Było pewne, że nie wytrzyma rocznej przerwy! :wink:

Link

Widać te legendarne przywiązanie do zawodników. Chłopaki już na emeryturach, a ten im spokoju nie da będzie ich ciągać po boisku, nowe kontrakty pewnie szykuje.
Nie dziwię się, że go już u nas nie ma, pewnie by przedłużył VVD, Trenta i Mo. Nie daj Boże jeszcze jakiś transfer zrobił.
A tak mamy ciche okienko, dutki się zgadzają, a wygrywanie to w ogóle jest przereklamowane i drogie często.

7 polubień

https://x.com/Polsport/status/1829246791017214323

Historia z Jurgenem w tle.

3 polubienia

Jurgen na chwilkę wrócił z emerytury

16 polubień