Rozważania transferowe (dyskusja)

Po co nam Barella skoro mamy lepszego Szoboszlaia?

A mogliśmy mieć Ugarte za 52m.

1 polubienie

Ale wy jesteście tu poodklejani xD

Co drugi post to takie bzdury. Sami sobie dolewacie oliwy do tego waszego ognia frustracji.

Endo nie jest z żadnego spadkowicza, cena to 15 mln funtów za gostka co ma pełnić rolę drugiego Milnera. Trochę przepłacony, ale to i tak śmieszne pieniądze w porównaniu do 115 mln za takiego caicedo, 110 za Rice’a czy 60+ za Lavię.

Gravenberch nie jest wcale żadnym głębokim rezerwowym tylko 21 letnim piłkarzem o sporym potencjale. Nie wygryzł ze składu Kimmicha czy Goretzki więc wiadomo, według was wielcy eksperci, koleś już się do niczego nie nadaje xD.

Schmadtke przy tych wszystkich transferach nie miał nic do gadania. On tu jest tylko na 3 miesiące i pełni tę rolę tylko w kwestiach formalnych, a nie na zasadzie wizji i budowania drużyny.

Co do samego Holendra, to skoro Klopp coś w nim widzi, to ja mu ufam. Jeśli dojdzie już do transferu, to samego Gravenbercha będę oceniać po sezonie (ja jbc interesuję się piłka nożna, a nie okienkiem transferowym).

@Ewagim zjadają to oni wszyscy dziesięciokrotnie więcej hajsu od tego “Japońca”. W moim porównaniu ceny chodziło o pokazanie, że te 3 transfery wywindowały ceny środkowych pomocników dla angielskich drużyn (stąd nagle wszystkie kluby zaczęły krzyczeć 50+ mln za swoich ŚP). Skutkiem tego była też zawyżona cena za Endo. Co do umiejętności i realnej wartości, to będzie można ocenić to dopiero po sezonie. Póki co żaden z nich niczego nie pokazał, ale ocenianie sezonu po 3 kolejkach jest równie głupie co ocenianie transferu piłkarza na podstawie tego ile kosztował czy gdzie wcześniej grał.
To że nie ufasz Kloppowi, to akurat wiele wyjaśnia. Idealnie wpasowujesz się w nurt typowych Polaków na tym forum, którzy wszystko zawsze wiedzą najlepiej :wink:

19 polubień

W końcu jakiś normalny komentarz, a nie ciągły płacz i lament.

1 polubienie

Nie, nie są śmieszne. Jeden jest świetny, drugi ma wielki potencjał i jeden i drugi już zjada Japońca plus to są piłkarze na 10 lat. XD więc nawet wychodzą taniej per rok i potencjał.

Ten Goretzka to większość czasu był połamany, a potem jak wrócił to kopał się po czole tak jak kopie nadal. Woleli na jego pozycji wystawiać Musiale który ma tyle wspólnego tamtą pozycją co ja z baletem.

To na gówno on tu jest?

A ja Kloppowi nie ufam od zeszłego roku, jak najpierw fatalnie przygotował drużynę, uparł się na pewnych piłkarzy i zawalił on mam zeszły sezon. Jego w normalnym klubie nie powinno już być na stanowisku. Mam wrażenie, że nie wiele pamięta co się odwalało w zeszłym sezonie. I to jak Klopp nie umie w transferu od czasu BVB po Liverpool.

Tak jesteśmy sfrustrowani, bo chcemy coś znaczyć, a nie chcemy wracać do czasu Roya.

Z to ty się wpisujesz idealnie w typowego scouserskiego nieogarniętego kibica którzy przyjmie wszystko co klub mu zaproponuje. Chociaż będą na ciebie pluć to będziesz udawał że deszcz leci.

5 polubień

gdzie teraz są obrońcy FSG i ci którzy sądzili że Schmadtke dokona jakiś mega transferów z bundesligi ? Jest cisza w temacie Docure, Barelli, Góralskiego, Zidana, Millnera, Moim ciekawe. Jak myślicie czy kogoś z wymienionych ściągniemy, a może innego gracza z miliona o którym jest cicho ?

1 polubienie

Zobaczycie, jeśli tu przyjdzie Ryan, jestem niemal pewny że będzie on lepszym transferem niż Caicedo. I mogę się założyć z kimś o dobry alkohol - róbcie screeny!:smiley:

I chcę by tak było. Jak wypali to kupię sobie zajebistą Whiskey i wychleję po sezonie oglądając jego kompilację zagrań i przeproszę go na tym forum.

Śmieszne pieniądze w porównaniu do w/w i równie śmieszna jakość piłkarska. I w tym sens, że gdyby Endo został sprowadzony za jakieś ok. 5-8 baniek jako zastępca Millnera PO PRZEPROWADZENIU TRANSFERU KLASOWEGO ŚPD to myślę, że nikt by nie płakał. A co do Gravenbercha to nie ma się co dziwić, że jego ewentualny transfer wzbudza mieszane uczucia biorąc pod uwagę, że nie przekonał do siebie dwóch kolejnych trenerów i zamiast walczyć o swoje na treningach to zaczął płakać w mediach. Dla mnie poodklejani są Ci, którzy na siłę starają się znaleźć pozytywy w kompletnie nielogicznych ruchach transferowych

6 polubień

Gravenberch będzie lepszy od Caicedo? No grubo

6 polubień


My tu przeżywamy odpad z Bayernu, a tu się nam Mo podbiera…

Mam analizę, ale to jest z kwietnia.

Czytałem, świetna analiza, która bardziej mnie utwierdza, że ten transfer jest spóźniony. Bo mamy dosłownie już piłkarza który jest od niego lepszy który gra w jego strefie i robi dosłownie to co Graveberch to jest Mac, plus Jones który grywał pod koniec sezonu zajmował też te pozycje w zasadzie, lewy środkowy wybiegany. I kupujemy dosłownie człowieka co rok spędził na ławce. Gdyby nie było Endo bym przyjął ten transfer lepiej. Ale Endo jest.

Dramat z tym Gravenberchem

Gość był gorszy nawet od Sabitzera, który poziomem gry pukał o dno rowu marianskiego.

Jeśli Klopp zrobi z niego piłkarza to zamknie mi ryj i go za to przeproszą i tego mu życzę bo będzie to o wiele trudniejsze niż z Robertsonem czy z Piszczkiem.

3 polubienia

Dlaczego niby trudniejsze?

Podziwiam ludzi, którzy wierzą, że Salah odejdzie w tym roku.

2 polubienia

Sam sie zastanawiam. Przeciez rok temu Gravenberch to byl mokry sen wielu europejskich ekip. Wielki talent, ale odbil sie i ma praktycznie rok w plecy przez pobyt w Bayernie.

Schmadtke, pytam sie Gdzie jest obronca ??? Dalej obserwujesz ? . Potrzebujemy pilnie obroncy a nie Gravenvbercha ,

Nie mówię, ze odejdzie, tylko nic nie wykluczam, bo za dużo się o tym mówi, a tez nieraz za FSG polasilismy się na dobra ofertę…

@Edum jeszcze Torres, który ponoć niekoniecznie chciał odejść. Mo tez chyba wprost nie zaprzeczył, przynajmniej ostatnio. W każdym razie do końca okienka nic nie jest pewne.

1 polubienie

Lem
Obawiam się, że do rotacji zostanie dołączony Quensah i on będzie opcją nr 5. Na pewno bardziej utalentowany i lepszy od Rhysa Williamsa i Billyego Koumetio. Widać po ruchach, że dużo szybszy i lepszy w rozegraniu, bronić też pewnie lepiej broni jeżeli jest wyróżniającą się postacią w każdym roczniku młodzieżowych reprezentacji Anglii.