Harvey Elliott

Przy lepszej druzynie. Czyli jesli przyjdzie tutaj 3 pomocnikow. To on bedzie grac tyle co Fabio obecnie.

2 polubienia
Dwóch zawodników za plecami to jest potrzebnych Thiago Alcantarze, żeby pokazał 110%. Nie możemy każdemu przydzielić dwóch nowych zawodników bo naraz może być ich tylko 11.
1 polubienie

Chyba, ┼╝eby mu kule podawali na rehabilitacji

Wywiad Z Harveyem dla We Are Liverpool, polecam, ciekawie się młodego słucha :slight_smile:

1 polubienie

Ogólnie bardzo fajna seria, przyjemnie słucha się tych wywiadów jako podcastów.

W naszej serii rozpocz─Ötej meczem z Arsenalem Harvey zagra┼éÔÇŽ
Zaledwie 70 minut pytanie czy to zmęczenie sezonem młodego anglika czy nieco inne czynniki i jaki plan na niego ma Jurgen

Nie ma planu. Bo ten najwiekszy talent swojej generacji w Anglii, jest za wolny do gry na skrzydle. A za slaby, zeby grac w srodku. Na 10 to tez jakos go nie widze, bo prostopadlych podan to jakos od niego nikt nie dostawal.

4 polubienia

ÔÇ×Mo┼╝liwo┼Ť─ç zak┼éadania czerwonej koszulki to jedyne co mi w ┼╝yciu potrzebne.ÔÇŁ- Harvey

Szanujcie chłopaka, tak jak on szanuje nasz klub. Zobaczycie, że jeszcze będzie z niego sporo pożytku.

13 polubień

Uuuu pachnie mi transferem do Widzewa.

mi zaimponowa┼é, jak odm├│wi┼é Realowi. Go┼Ť─ç ma jaja i Liverpool w sercu.

1 polubienie

Ma jaja w sercu? Oby dało się to operować.

Ciekawe jaka przysz┼éo┼Ť─ç czeka Harveya. Talent ma niebagatelny, ale zaczynam mie─ç obawy czy w naszej taktyce jest miejsce na takiego pi┼ékarza. Jest ┼Ťwietnie wyszkolony technicznie, ale brakuje mu odej┼Ťcia do gry na skrzydle, a graj─ůc w ┼Ťrodku nie wida─ç jego najwi─Ökszych atut├│w, bo musi skupia─ç si─Ö na pressingu i asekuracji prawej flanki. Ciekawe jakby si─Ö prezentowa┼é gdyby┼Ťmy grali systemem z prawdziw─ů 10k─ů. Obawiam si─Ö, ┼╝e je┼╝eli w ci─ůgu jednego/dw├│ch sezon├│w nie zacznie dostarcza─ç liczb (p├│ki co w PL: 41/1/2) to mo┼╝e sko┼äczy─ç w ligowym ┼Ťredniaku, gdzie b─Ödzie mia┼é du┼╝─ů szans─Ö na bycie gwiazd─ů.

1 polubienie

Mac Alister tez zwykle gra na 10, moze bedziemy grali 2 cofnietymi zawodnikami jednym wysunietym w srodku. Zobaczymy, jakie transfery zrobimy, bo wlasnie jakbysmy w taka strone kombinowali to zapewne kupilibysmy jednego ofensywnie usposobionego pomocnika i pozostalych/pozostalego defensywnie usposobionego. Stad wlasnie mysle ze to jest wybor Mac albo Mount.

Przy bramce Bobbyego z Aston Vill─ů pi┼ék─Ö do asystuj─ůcego mu Mo Salaha rozegra┼é z pozycji nr 10 w┼éa┼Ťnie Harvey

Aż mi się przypomniała słynna grafika.

image

5 polubień

Harvey ma 20 lat i chyba ostatnio mocno przybra┼é, zar├│wno masy mi─Ö┼Ťniowej jak i og├│lnie kilogram├│w. W takim wieku najwi─Öcej si─Ö przybiera masy mi─Ö┼Ťniowej, wiem po sobie te┼╝ mia┼éem najwi─Öksze przysrost zar├│wno wagi jak i mi─Ö┼Ťnia w wieku w┼éa┼Ťnie jakos 20-22 lata. W sumie najwi─Öcej w ┼╝yciu wa┼╝y┼éem maj─ůc jako┼Ť 22/23 lata. Poza tym sylwetka nie gra :smiley:

3 polubienia

Elliott mocno przybra┼é w tym sezonie, bo by┼éo to wida─ç. Podejrzewam, ┼╝e jego okazjonalne wyst─Öpy pod koniec sezonu by┼éy w┼éa┼Ťnie zwi─ůzane z nabieraniem masy.

1 polubienie

Nie wiem jak powinna wygl─ůda─ç muskularno┼Ť─ç zawodnik├│w, ale jako totalny laik wydaje mi si─Ö, ┼╝e Elliott powinien mie─ç jednak ten czteropak na brzuchu. Brak ┼Ťwiadczy o brakach w treningu.

Chyba tak to powinno wygl─ůda─ç. Zreszt─ů nie wiem. Mo┼╝e uj─Öcie jest z┼ée. Niech si─Ö wypowie kto┼Ť kto trenuje na si┼éowni czy ten brzuszek jest efektem lenistwa, czy czego┼Ť innego.

2 polubienia

Genetyka. R├│┼╝nie to u ludzi wygl─ůda. No i niekorzystne uj─Öcie.

1 polubienie

Messi te┼╝ nie ma wyrze┼║bionego brzuchaÔÇŽ Jak na by─ç mo┼╝e najlepszego zawodnika w historii tego sportu po prostu sylwetk─ů nie zachwyca.

Najwa┼╝niejsze przy utrwaleniu rze┼║by na brzuchu jest bardzo niskie BMI no i mocny trening. Predyspozycje genetyczne te┼╝ swoje robi─ů bo niekt├│rzy nawet maj─ů 8 pak na brzuchu. My┼Ťl─Ö, ┼╝e po prostu nie ka┼╝dy tak przywi─ůzuje wag─Ö do perfekcji sylwetkowej jak np. Ronaldo, Goretzka, Salah czy Lewandowski. Oni trenuj─ů du┼╝o intensywniej ka┼╝d─ů parti─Ö mi─Ö┼Ťniow─ů i efekt jest taki ┼╝e po prostu kozacko wygl─ůdaj─ů, a inni trenuj─ů na bardziej standardowej intensywno┼Ťci ┼╝e tak si─Ö wypowiem.

Bez diety bogatej w kalorie nie zrobisz wagi. Elliott zwyczajnie musia┼é wi─Öcej je┼Ť─ç przez ostatni czas. To te┼╝ jest cz─Ö┼Ť─ç budowania sylwetki. Chcesz rosn─ů─ç i zwi─Öksza─ç swoje rozmiary? Musisz mie─ç nadwy┼╝k─Ö kaloryczn─ů no i oczywi┼Ťcie dobry trening. Na sucho mo┼╝esz mie─ç bardzo wyrze┼║bion─ů sylwetk─Ö, ale nie b─Ödziesz wygl─ůda┼é pot─Ö┼╝nie.

2 polubienia