Harvey Elliott

Przy lepszej druzynie. Czyli jesli przyjdzie tutaj 3 pomocnikow. To on bedzie grac tyle co Fabio obecnie.

2 polubienia
Dwóch zawodników za plecami to jest potrzebnych Thiago Alcantarze, żeby pokazał 110%. Nie możemy każdemu przydzielić dwóch nowych zawodników bo naraz może być ich tylko 11.
1 polubienie

Chyba, żeby mu kule podawali na rehabilitacji

Wywiad Z Harveyem dla We Are Liverpool, polecam, ciekawie się młodego słucha :slight_smile:

1 polubienie

Ogólnie bardzo fajna seria, przyjemnie słucha się tych wywiadów jako podcastów.

W naszej serii rozpoczętej meczem z Arsenalem Harvey zagrał…
Zaledwie 70 minut pytanie czy to zmęczenie sezonem młodego anglika czy nieco inne czynniki i jaki plan na niego ma Jurgen

Nie ma planu. Bo ten najwiekszy talent swojej generacji w Anglii, jest za wolny do gry na skrzydle. A za slaby, zeby grac w srodku. Na 10 to tez jakos go nie widze, bo prostopadlych podan to jakos od niego nikt nie dostawal.

4 polubienia

„Możliwość zakładania czerwonej koszulki to jedyne co mi w życiu potrzebne.”- Harvey

Szanujcie chłopaka, tak jak on szanuje nasz klub. Zobaczycie, że jeszcze będzie z niego sporo pożytku.

13 polubień

Uuuu pachnie mi transferem do Widzewa.

mi zaimponował, jak odmówił Realowi. Gość ma jaja i Liverpool w sercu.

1 polubienie

Ma jaja w sercu? Oby dało się to operować.

Ciekawe jaka przyszłość czeka Harveya. Talent ma niebagatelny, ale zaczynam mieć obawy czy w naszej taktyce jest miejsce na takiego piłkarza. Jest świetnie wyszkolony technicznie, ale brakuje mu odejścia do gry na skrzydle, a grając w środku nie widać jego największych atutów, bo musi skupiać się na pressingu i asekuracji prawej flanki. Ciekawe jakby się prezentował gdybyśmy grali systemem z prawdziwą 10ką. Obawiam się, że jeżeli w ciągu jednego/dwóch sezonów nie zacznie dostarczać liczb (póki co w PL: 41/1/2) to może skończyć w ligowym średniaku, gdzie będzie miał dużą szansę na bycie gwiazdą.

1 polubienie

Mac Alister tez zwykle gra na 10, moze bedziemy grali 2 cofnietymi zawodnikami jednym wysunietym w srodku. Zobaczymy, jakie transfery zrobimy, bo wlasnie jakbysmy w taka strone kombinowali to zapewne kupilibysmy jednego ofensywnie usposobionego pomocnika i pozostalych/pozostalego defensywnie usposobionego. Stad wlasnie mysle ze to jest wybor Mac albo Mount.

Przy bramce Bobbyego z Aston Villą piłkę do asystującego mu Mo Salaha rozegrał z pozycji nr 10 właśnie Harvey

Aż mi się przypomniała słynna grafika.

image

5 polubień

Harvey ma 20 lat i chyba ostatnio mocno przybrał, zarówno masy mięśniowej jak i ogólnie kilogramów. W takim wieku najwięcej się przybiera masy mięśniowej, wiem po sobie też miałem największe przysrost zarówno wagi jak i mięśnia w wieku właśnie jakos 20-22 lata. W sumie najwięcej w życiu ważyłem mając jakoś 22/23 lata. Poza tym sylwetka nie gra :smiley:

3 polubienia

Elliott mocno przybrał w tym sezonie, bo było to widać. Podejrzewam, że jego okazjonalne występy pod koniec sezonu były właśnie związane z nabieraniem masy.

1 polubienie

Nie wiem jak powinna wyglądać muskularność zawodników, ale jako totalny laik wydaje mi się, że Elliott powinien mieć jednak ten czteropak na brzuchu. Brak świadczy o brakach w treningu.

Chyba tak to powinno wyglądać. Zresztą nie wiem. Może ujęcie jest złe. Niech się wypowie ktoś kto trenuje na siłowni czy ten brzuszek jest efektem lenistwa, czy czegoś innego.

2 polubienia

Genetyka. Różnie to u ludzi wygląda. No i niekorzystne ujęcie.

1 polubienie

Messi też nie ma wyrzeźbionego brzucha… Jak na być może najlepszego zawodnika w historii tego sportu po prostu sylwetką nie zachwyca.

Najważniejsze przy utrwaleniu rzeźby na brzuchu jest bardzo niskie BMI no i mocny trening. Predyspozycje genetyczne też swoje robią bo niektórzy nawet mają 8 pak na brzuchu. Myślę, że po prostu nie każdy tak przywiązuje wagę do perfekcji sylwetkowej jak np. Ronaldo, Goretzka, Salah czy Lewandowski. Oni trenują dużo intensywniej każdą partię mięśniową i efekt jest taki że po prostu kozacko wyglądają, a inni trenują na bardziej standardowej intensywności że tak się wypowiem.

Bez diety bogatej w kalorie nie zrobisz wagi. Elliott zwyczajnie musiał więcej jeść przez ostatni czas. To też jest część budowania sylwetki. Chcesz rosnąć i zwiększać swoje rozmiary? Musisz mieć nadwyżkę kaloryczną no i oczywiście dobry trening. Na sucho możesz mieć bardzo wyrzeźbioną sylwetkę, ale nie będziesz wyglądał potężnie.

2 polubienia