Humor

Hmm… dwa różne artykuły, dwóch rożnych redaktorów, a Keita nadal ten sam :smile:

6 polubień

Virgilla najładniejsza :rofl::rofl: a Haria Magłajerowa wygląda jak troll jaskiniowy :grinning::grinning:

2 polubienia

Ja bym powiedział, że Nunezowa :joy: za to Hallandówka i Sterlindzia niewiele gorsze od Harrietty XD

Virgilla zdecydowanie wygrywa. Sterlinga na drugim miejscu.

Krystyna odpada. :rofl: Pewnie z niej płaczka.

Magłajerowa mogłaby konkurować urodą jedynie z przeróbką Rooney’a.

Myślę że Ribery byłaby spoko. Chyba że tylko Wyspy to ciężko coś znaleść.
Dziwne że nie dali Salah’a.
Female

1 polubienie

1 polubienie

Nic nie było :wink:

Thiago zrobił jajecznice.

Ty się śmiejesz ale jakby Halland tak kopnął Thiago to Hiszpan nie zagrałby już do końca sezonu.

2 polubienia

1 polubienie

Uśmiałem się, dobre podsumowanko :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

:joy: :joy: :joy:

Fabian Mrozek, dziennikarz, trener, filantrop infekuje kolejne forum.

1 polubienie

A u nas zbanowany, szkoda. Może dać mu dostęp do wątku ‘humor’.

Gdzie jest,jak to bylo, ordep oten?!
Jak tu zyc,jak zyc? :joy:

Nie mam bana. Po prostu jak człowiek spotkałem się z moderatorem przy piwie i doszliśmy do porozumienia, że będę tutaj rzadko pisał. A możecie żałować, bo mam takie informacje o tym co się dzieje w klubie, że nie macie pojęcia.

Dokładnie. Wszystkie osoby, które biorą udział w losowaniu, czy to aktywnie czy biernie, muszą w trakcie transmisji ukrywać się w swoich domach albo specjalnie do tego wybudowanych bunkrach, bo nie daj Boże ktoś ich zobaczy jak idą sobie ulicą, a w tym samym czasie biorą udział w losowaniu na żywo. Już raz była taka sytuacja, że widziałem Drogbę jak szedł sobie do Rossmanna’a w Radomiu, a w tym samym czasie losował na żywo pary LM. Na szczęście przyleciała na helikopterach Policja Myśli, zabrali go, a świadkom wymazali pamięć niczym w Facetach w czerni. Raz też było tak, że ktoś przycisnął zły guzik i zamiast Trudnych Spraw to na Polsacie włączyli transmisje z losowania o 5 godzin za szybko. Ciężko było to wyjaśnić, ale jakoś się udało przekonać ludzi, że to zeszłoroczne losowanie (na szczęście nikt się nie skapnął, że Barcelona była w tej stawce pomimo odpadnięcia z grupy xD). Ludzie są zbyt głupi żeby to ogarnąć jak Ty czy ja mordeczko.

To jeden komentarz do tezy Fabiana Mrozka,ze losowania LM odbywaja sie dzien wczesniej i sa nagrywane :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:
Ja porcje smiechu na dzis juz wyrobilem!

4 polubienia