Humor

1 polubienie

Uśmiałem się, dobre podsumowanko :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

:joy: :joy: :joy:

Fabian Mrozek, dziennikarz, trener, filantrop infekuje kolejne forum.

1 polubienie

A u nas zbanowany, szkoda. Może dać mu dostęp do wątku ‘humor’.

Gdzie jest,jak to bylo, ordep oten?!
Jak tu zyc,jak zyc? :joy:

Nie mam bana. Po prostu jak człowiek spotkałem się z moderatorem przy piwie i doszliśmy do porozumienia, że będę tutaj rzadko pisał. A możecie żałować, bo mam takie informacje o tym co się dzieje w klubie, że nie macie pojęcia.

Dokładnie. Wszystkie osoby, które biorą udział w losowaniu, czy to aktywnie czy biernie, muszą w trakcie transmisji ukrywać się w swoich domach albo specjalnie do tego wybudowanych bunkrach, bo nie daj Boże ktoś ich zobaczy jak idą sobie ulicą, a w tym samym czasie biorą udział w losowaniu na żywo. Już raz była taka sytuacja, że widziałem Drogbę jak szedł sobie do Rossmanna’a w Radomiu, a w tym samym czasie losował na żywo pary LM. Na szczęście przyleciała na helikopterach Policja Myśli, zabrali go, a świadkom wymazali pamięć niczym w Facetach w czerni. Raz też było tak, że ktoś przycisnął zły guzik i zamiast Trudnych Spraw to na Polsacie włączyli transmisje z losowania o 5 godzin za szybko. Ciężko było to wyjaśnić, ale jakoś się udało przekonać ludzi, że to zeszłoroczne losowanie (na szczęście nikt się nie skapnął, że Barcelona była w tej stawce pomimo odpadnięcia z grupy xD). Ludzie są zbyt głupi żeby to ogarnąć jak Ty czy ja mordeczko.

To jeden komentarz do tezy Fabiana Mrozka,ze losowania LM odbywaja sie dzien wczesniej i sa nagrywane :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:
Ja porcje smiechu na dzis juz wyrobilem!

4 polubienia

To chyba tutaj się nadaję. Ogólnie w Kamerunie muszą coś do wody dodawać- ostatnio Eto’o twierdził że był poziom wyżej niż Henry :smiley:

2 polubienia

Taa?? To gadaj, kto wykupi klub?? Może być pisane od tyłu.

1 polubienie

Klub wykupi o ten, jak mu tam było, Ordep!


:scream:

Wciąż wypatrujemy rzetelnych informacji, tudzież wymysłów, czy popularnych plotek…

6 polubień

Tak z ciekawości przeanalizowałem Twoje wypowiedzi na forum i wychodzi jasno jedna rzecz- chuja wiesz.

09.10 napisałeś coz takiego:

Co jasno sugerowałeś, że możliwa jest podmiana Kloppa na Tuchela. Cóż, nie trafiłeś.

Kolejna rzecz to sprawa z Oten Ordep i Twoje domniemania z jakąs umową zawarta z Wilkami o której nikt w świecie nie słyszał. Później wykręcałeś się rakiem, że niby przedstawiciele Liverpoolu spotkali się z Portugalczykiem, aby poinformowac go, że do transferu nie dojdzie… Szkoda tylko, że wtedy kiedy Liverpool miał się z nim spotkać on już miał podpisany kilkuletni nowy kontrakt ze swoim klubem. Produkujesz jakies dyrdymaly i potem bohatersko stwierdzasz, że mialeś rację. Podaj jakiekolwiek dowody na to, że porozumienie było, bo inaczej to czcze gadanie. Tez mogę pisac o rzekomym uzgodnieniu warunków z Kapustką, ale Liverpool ostatecznie się wycofał - taka sama wartość jak Twoich wywodów.

Sprawa z Luisem Diazem. To jest zabawne
20.05 napisałeś

Choć w momencie transferu Kolumbijczyka napisałeś

Czyli chcesz powiedzieć, że analizy za które płacą w skysport to przeczytanie dowolnego ogólnodostępnego źródła, bo wszystkie trąbiły o naszych ofertach za Luisa. Niby wiedzialeś wcześniej, ale oczywiście tego wcześniej nie napisaleś :upside_down_face:

A tak poza tym to pisałeś bzdury w stylu, że szkoda, że nie było cie rok temu na forum, bo już wtedy wiedziałes o jakimś transferze, albo, że wiesz kogo NIE kupiliśmy :D. Ja też wiem kogo nie kupiliśmy, to w sumie nie jest jakaś wiedza tajemna :smiley: Nic konkretnego przez większośc czasu nie napisałeś

Tylko jedno tobie wyszło. 20.05 napisaleś

Choć i tak to średni sukces, bo wtedy już wielu dziennikarzy i portali spekulowało na temat jego możliwego odejścia oraz ładnie to się zgadzało z faktem braku podpisania nowego kontraktu przez Sadio i ściągnięciu Luisa Diaza zimą, ale nie była to ofiocjalna informacja. Można powiedzieć, że ślepej kurze ziarno się przytrafiło

Tak poza tym, to 14 stycznia obiecałeś podesłać linka do swojego artykułu jak tylko dostaniesz zgodę na jego publikację

Czy może już dostałeś, bo zaraz rok stuknie :slight_smile: ?

5 polubień

Z jednej strony dziwne, że Seby i Mrozki wciąż tu są mimo wcześniejszych banów, z drugiej można się chociaż pośmiać xD Chociaż trochę nie wypada śmiać się z czyichś urojeń

Szacun za wypunktowanie :rofl:

Akurat Pedro Neto to był na liście życzeń Arsenalu i to dość wysoko tylko kontuzja pokrzyżowała plany. To nie jest ogórek tylko całkiem niezły zawodnik, który mógłby pójść śladami Joty gdyby nie kontuzje.

:muscle: :v: :star_struck:

8 polubień

:joy: najlepszy moment w 6:35 jak Tsimikas do przypadkowego przechodniego w okularach:
, Come on Jürgen " .
Przyjemna akcja.

3 polubienia

Te uśmiechy zarówno dzieci jak i dorosłych :grinning:
Piękna akcja!

3 polubienia