Humor

Nieźle Ronaldo pocisnął wuefiście :joy: :joy: :joy: :joy:

swoją drogą ciekawe z kim było to 5-0 :thinking:

🚨 Cristiano Ronaldo: "I remember before one match, Ole Gunnar Solskjaer didn’t do a team talk in the dressing room. He just put on a video of his goal in the 1999 Champions League final. We lost 5-0.”

[Source: @piersmorgan]

— Paddy Power (@paddypower) November 13, 2022
1 polubienie

Obraz

11 polubień

1 polubienie

Luka Modrić po roku w rosji ;D

https://twitter.com/matbabiarz/status/1604909794665431040?t=fZWRLt5fUNTomcJ4jwrdYQ&s=19

1 polubienie

I pewnie dlatego gość zrobił karierę na byle czym. Naprawdę łatwiej się żyje ludziom którzy wyrzucani drzwiami, wdrapują się oknem.

1 polubienie

2 polubienia

był lepszy w piciu piwa na czas, nie rozumiem nieścisłości.

Trochę na rozluźnienie po dzisiejszym meczu. Mnie rozbawiło :smiley:

9 polubień

4 polubienia

reakcji tej pani na koniec podsumowuje występ Nuneza :rofl:

3 polubienia

7 setek/fantastycznych okazji tylko w 1 meczu i wszystkie zmarnowane przez napastnika.

A najśmieszniejsze, że 90% forum nadal go broni za ten mecz jak niepodległości. Kto się ośmieli go skrytykować jest wyzywany.

E: Mówić po tym meczu, że Darwin zrobił wszystko oprócz strzelenia bramek, to jak bronienie bramkarza, ze zrobił wszystko dobrze oprócz wpuszczenia kilku szmat w meczu.

Dobrze, że to dział humor, bo jesteście po prostu śmieszni z tą swoja “argumentacją”.

1 polubienie

Bo większość ludzi widzą wszystko inne, co Darwin robi podczas meczu, pracując z zespołem, tworząc sytuacje, zbierając obrońców, żeby zrobić miejsce dla Salaha czy zawodnika, który akurat gra na lewym skrzydle.

Ci, którzy tylko patrzą na to ile napastnik - szczególnie w Liverpoolu - strzelił bramek, są głową w 2012 roku. Mógł zagrać lepiej? Pewnie mógł, ale to ciągle był występ, który zrobił dla nas dużo dobrego, więc nie ma się czego czepiać, bramki przyjdą.

10 polubień

Akurat slaba argumentacja bo co jak co, ale z zespolem to on wspolpracuje bardzo slabo w aspekcie budowania akcji itp. W porównaniu z Firmino to przepaść wręcz. Sytuacji statystycznie kreuje 3x mniej od Salaha, ktos przytaczal zreszta dokladne statystyki. A Salahowi to nie tyle tworzy miejsce, co glownie zabiera sytuacje bramkowe co najlepiej widac po liczbie zdobytych goli/oddawanych strzalow. Pocieszajmy sie dalej tym, ze napastnik zabiera obroncow, wywalczy corner czy zanotuje przypadkową asyste a skonczymy w lidze konferencji. To dzial humor, ale to conajwyzej przykre dla nas, ze gosc za taką kase jest coraz wiekszym posmiewiskiem.

2 polubienia

Odnosiłem się do ostatniego meczu w którym robił dokładnie to o czym pisałem wyżej, ale co ja się tam znam, Fabinho jest Carrollem środka pola przecież i na bank nie wypali, Konate to drugi Sakho, a Thiago sobie nie da rady w PL.

Oh wait.

1 polubienie

to jest strasznie ważne co ludzie o nim mówią :smiley: ale rzeczywiście dla kogoś z rocznika '99 to może być zajebiście istotne

1 polubienie

to chyba tu się nadaje, już tak się z doniesieniami gubią pismaki, że teraz kluby płacą więcej niż klauzula w kontrakcie :smiley: W każdym razie coś ta saga z transferem Enzo zaczyna podchodzić właśnie pod komedię.

Kazdy twoj post sie nadaje do tego dzialu od kiedy uknules sobie spisek z zeszlego sezonu. xD Ale to nieprawdopodobny zaszczyt, ze nadal sie tu wypowiadasz bo za kazdym razem kiedy spojrzy sie na ten nick to przychodza piekne i zabawne wspomnienia z tamtej sytuacji. :smiley: Podejrzewam, ze nie tylko ja tak mam, dobrze, ze i temat odpowiedni na swoje posty odnalazles!

3 polubienia

W przypadku piłkarza raczej trudno odciąć się od mediów i na pewno krytyka siedzi w nim z każdym meczem coraz bardziej, nawet zdobycie kilku goli przed mundialem niewiele pomogło. A nam raczej z tego powodu nie powinno być do śmiechu.
I gwoli ścisłości bardzo bym chciał być z rocznika '99 niestety jestem '86.