Humor

Cóż, spisek to co najwyżej uknułeś sobie ty i 2 twoich kolegów z przedszkola (z których 1 już wyleciał za podszywanie się pode mnie na debilpage) - czyli przed tym jak zdobywa się umiejętność czytania ze zrozumieniem. :slight_smile:

Do tej pory czekam na cytat z moich komentarzy gdzie napisałem słowo o “przekupieniu” “sprzedanym meczu” albo “spisku”. Poszukaj, a jak już nie znajdziesz to wróć i przeproś.

Wiadomo o kim :wink:

8 polubień

Słodziak ten kiciuś :cat: :smiley:

Nie mogliśmy dzisiaj wygrać jak nawet “Kloppo” typował naszą porażkę :rofl:

Sam najpierw zatypowałem 2-1 dla Brentford, ale ku*wa nie godzi się… później zmieniłem na 2-2… heh, a następnie 1-2. Jednak trzeba było słuchać rozumu. Przynajmniej punkty w typerze by wpadły.

i ten biedny ciacho z 0-4 dla nas :stuck_out_tongue:

Ten Jude na instagramie XD.

Śmiech przez łzy.

1 polubienie

Z czym do ludzi?


wiem krzywo, ale nie popadajmy w skrajności :smiley:

Za to Everton strzelił całe 13 goli, co daje oszałamiającą średnią 0,76 gola na mecz :laughing:
Poza tym decydującą jest ciągle liczba punktów…

1 polubienie

Za Brendana też traciliśmy więcej bramek od Evertonu i co z tego? Biliśmy się o mistrzostwo.

0-4 na Goodison, Tofiki znów nas wyprzedzają w straconych golach.

5 polubień


Tak na poprawę humoru, Aubameyang ma udział przy tylu zdobytych bramkach co Ali.


Apropo okienka transferowego

1 polubienie

Zmieniająca się twarz rozpieszczanego kibica LFC 2019-2023

https://twitter.com/Meczykipl/status/1611819041827479552?t=DotY3w_wwjDm4c8k3mjxrg&s=19

Tak, kibice mieli wtedy z Robinho niezły ubaw. Swoją drogą chyba tylko “brazylijskie gwiazdy” były zdolne do takiej głupoty.

Po meczu z Wolves…

1 polubienie

1 polubienie