Humor

https://twitter.com/5amcoekin/status/1615433145192517637?s=20

Takie rzeczy w angielskim studiu przed dzisiejszym meczem z Wilkami

Cuju Kdb shared a post on Instagram: "
Love is in the air xD.

1 polubienie

Co Wy na to? Darwin N├║├▒ez effect :laughing:

1 polubienie

To były czasy :slight_smile:

18 polubień

Zas┼éuguj─ů na spadek :wink:

4 polubienia

Ach te piekne czasy zanim jaja straciliÔÇŽech.

Nienawidz─Ö Realu. Zniszczyli t─ů pi─Ökn─ů dru┼╝yn─Ö.

Co to za gostki? Jaka┼Ť reklama?

Reklama przyszłorocznej Championship :laughing:

2 polubienia

To zestawienie pilkarzy Evertonu ( Davies, Gordon, Calvert-Levin) w swoich ulubionych ciuszkach, maj─ů chlopaki niezl─ů styl├│we, trzeba przyznac.

Calverta prawie rozpoznałem, z Gordonem i przede wszystkim Daviesem już poległem.
Może minęli się z powołaniem?

1 polubienie

to chyba tu si─Ö nadaje :smiley:
@Lucass a gdzie i w którym momencie chciał i się starał?
Mi raczej ┼Ťrednio szkoda go┼Ťcia, co nic za bardzo nie musi robi─ç, a co tydzie┼ä wpada kilkadziesi─ůt tysi─Öcy euro na konto.

@Lucass
w nagrodę ma kilka miesięcy urlopu płatnego. Raczej już nic z niego nie będzie, ale mogę się mylić.

no niby tak, ale po ludzku jest mi go szkoda. Chciał, starał się, a tu jak nie kontuzja to jeszcze zawieszenie.

@Loku64 od pocz─ůtku transferu do nas. Przecie┼╝ nawet zrezygnowa┼é z urlopu, ┼╝eby dalej trenowa─ç. A p├│┼║niej ta feralna kontuzja i brak mo┼╝liwo┼Ťci gry. Ja tam w Artura dalej wierze. Pewnie wr├│ci do Juventusu, ale niech chocia┼╝ zagra p├│┼é dobrego sezonu dla The Reds.

Ju┼╝ mamy po┼éow─Ö sezonu a go┼Ť─ç nadal niegotowy do gry. Za kilka lat b─Ödzie tylko ciekawostk─ů typu: nie uwierzysz ┼╝e tam gra┼é.

1 polubienie

A za par─Ö miesi─Öcy pojawi si─Ö info:
Arthur Melu - sukcesy: UCL 2022/23 z Liverpool FC.

2 polubienia

Kiedy┼Ť taki artyku┼é kto┼Ť u nas wrzuci┼é na g┼é├│wna, ze zdaniem m├│wi─ůcym o tym, ┼╝e Keita nie jest flopem, bo zdoby┼é kilka medali u nas­čśů

Ja go czyta┼éem w┼éa┼Ťnie wcze┼Ťniej i zastanawia┼éem si─Ö czy t┼éumaczy─ç, do momentu jak zobaczy┼éem to zdanie­čśü

Tak poza tym, to oczywi┼Ťcie mam nadzieje, ┼╝e tak b─Ödzie mo┼╝na o nim pisa─ç :grin:

1 polubienie

3 polubienia

Zajebiste:

https://twitter.com/BurnleyOfficial/status/1618300188724187136

7 polubień

Z przymru┼╝eniem oka:

3 polubienia

z przymru┼╝eniem oka :wink:

4 polubienia

Gomez przedstawia ulubion─ů pozycj─Ö LFC w tym sezonie :smiley:

edit. w og├│le z tego kadru wida─ç jak─ů dobr─ů robote robi┼é Nunez kryj─ůc Jonesa, a Konate stara┼é si─Ö przeszkodzi─ç Fabinho w wi─Ökszym sabota┼╝u :smiley:

5 polubień