Humor

https://twitter.com/5amcoekin/status/1615433145192517637?s=20

Takie rzeczy w angielskim studiu przed dzisiejszym meczem z Wilkami

Cuju Kdb shared a post on Instagram: "
Love is in the air xD.

1 polubienie


Co Wy na to? Darwin Núñez effect :laughing:

1 polubienie

To były czasy :slight_smile:

18 polubień


Zasługują na spadek :wink:

4 polubienia

Ach te piekne czasy zanim jaja stracili…ech.

Nienawidzę Realu. Zniszczyli tą piękną drużynę.

Co to za gostki? Jakaś reklama?

Reklama przyszłorocznej Championship :laughing:

2 polubienia

To zestawienie pilkarzy Evertonu ( Davies, Gordon, Calvert-Levin) w swoich ulubionych ciuszkach, mają chlopaki niezlą stylówe, trzeba przyznac.

Calverta prawie rozpoznałem, z Gordonem i przede wszystkim Daviesem już poległem.
Może minęli się z powołaniem?

1 polubienie


to chyba tu się nadaje :smiley:
@Lucass a gdzie i w którym momencie chciał i się starał?
Mi raczej średnio szkoda gościa, co nic za bardzo nie musi robić, a co tydzień wpada kilkadziesiąt tysięcy euro na konto.

@Lucass
w nagrodę ma kilka miesięcy urlopu płatnego. Raczej już nic z niego nie będzie, ale mogę się mylić.

no niby tak, ale po ludzku jest mi go szkoda. Chciał, starał się, a tu jak nie kontuzja to jeszcze zawieszenie.

@Loku64 od początku transferu do nas. Przecież nawet zrezygnował z urlopu, żeby dalej trenować. A później ta feralna kontuzja i brak możliwości gry. Ja tam w Artura dalej wierze. Pewnie wróci do Juventusu, ale niech chociaż zagra pół dobrego sezonu dla The Reds.

Już mamy połowę sezonu a gość nadal niegotowy do gry. Za kilka lat będzie tylko ciekawostką typu: nie uwierzysz że tam grał.

1 polubienie

A za parę miesięcy pojawi się info:
Arthur Melu - sukcesy: UCL 2022/23 z Liverpool FC.

2 polubienia

Kiedyś taki artykuł ktoś u nas wrzucił na główna, ze zdaniem mówiącym o tym, że Keita nie jest flopem, bo zdobył kilka medali u nas😅

Ja go czytałem właśnie wcześniej i zastanawiałem się czy tłumaczyć, do momentu jak zobaczyłem to zdanie😁

Tak poza tym, to oczywiście mam nadzieje, że tak będzie można o nim pisać :grin:

1 polubienie

3 polubienia

Zajebiste:

https://twitter.com/BurnleyOfficial/status/1618300188724187136

7 polubień

Z przymrużeniem oka:

3 polubienia

z przymrużeniem oka :wink:

4 polubienia


Gomez przedstawia ulubioną pozycję LFC w tym sezonie :smiley:

edit. w ogóle z tego kadru widać jaką dobrą robote robił Nunez kryjąc Jonesa, a Konate starał się przeszkodzić Fabinho w większym sabotażu :smiley:

7 polubień