Humor

Gdyby to kur…a(sorry ale nie da sie przy tym nie przeklinac!) nie bylo tragiczne to moze byloby i smieszne :rage:
Jednym slowem to jest totalny burdel!

1 polubienie

Konate powstrzymywał Fabinho przed interwencją mówiąc:

‘‘Stój stary, i tak nie dobiegniesz!’’

Pewnie obawiał się, że Fabs kogoś dojedzie od tyłu w polu karnym i sprokuruje jedenastkę.

Z kolei w górze po lewej Henderson jak zwykle udaje, że trzyma przeciwnika za jaja. Bo swoich na boisko od dawna nie wynosi.

W sumie to zdjęcie, to parodia naszej gry. Z tym, że… this shit is real! :wink:

6 polubień

ej, ale szczerze się przy tym uśmiałem :rofl:

1 polubienie

Patrząc na ich polityke tranferową i naszą, to możemy ich plecy oglądać przez najbliższe parę lat, jak się u nas te ćwierć miliarda nie pojawi :stuck_out_tongue:

Po ostatnich doniesieniach musiałem dodać.
Mem własny :wink:
79ergc

1 polubienie

Co roku to samo

6 polubień

Kibic lfc

1 polubienie

@Kolumbjajo

148

:stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

Ja wam powiadam, że to odpali i max 2 lata, a Chelsea będzie robic po 90 punktów.

1 polubienie

ta, i jeszcze frytki do tego? Chelsea właśnie sobie założyła sznur na szyje i teraz tylko czekać, aż to jebnie :slight_smile:

@Loku64 zrobione.

1 polubienie

Zrób screen zobaczymy w 2025 kto miał rację :smiley:

Mudryk, Badiashile, Chukwuemeka, Koulibaly, Enzo - to są (Koulibaly) lub będą (reszta) kocury. Zwłaszcza podoba mi się w chvj gra Francuza na ŚO. Fizycznie jak Koulibaly czy VVD, rozgrywa niewiele gorzej jak Matip, ustawia się również bardzo dobrze. Z nami zagrał wyśmienicie. Do tego mocno żałuję młodziaka z AV, Chukwuemeka. Będzie z niego kawał pomocnika.
Reszta? Ciężko mi oceniać, na pewno totalnym flopem na ten moment jest Cucurella, nie wiadomo co z Fofaną będzie po kolejnej kontuzji i czy nie będzie łapał kolejnych, Auba kosztował mało, ale pensję pewnie sporą pobiera. Reszta melodia przyszłości i jak się nawet nie sprawdzą, to pewnie za 3/4 ceny co przyszli odejdą, to Chelsea na swoje wyjdzie. Oni akurat doświadczeni po sprzedaży multum młodzików są w te klocki i sądzę, że gdy ocenią przydatność większości, to mogą na tym wyjść o wiele lepiej niż my czekający na zbawiennego Jude, który jeśli koniec końców nie przyjdzie, to będziemy z ręką w nocniku i kolejnymi milionami, które sobie gdzieś “schowają” lub zainwestują w infrastrukturę panowie z Ameryki, gdy wartość klubu wzrosła.

2 polubienia

Z tą ‘infrastrukturą’ to niestety trafione, ponoć chcemy odkupić Melwood, nie tak dawno sprzedane jako niepotrzebne.

14 polubień

O kur… :rofl: Next Summer Football Club pasuje idealnie.

Dobrze, że nie miałem czasu się denerwować i śledzić styczniowego okienka. Przeczytałem na głównej streszczenie tego kto kogo kupił i życie toczy się dalej.

The January Transfer Window In One Video
Henry z Kloppem wygrali jak dla mnie :rofl:

Choć tak naprawdę to tu się nie ma z czego śmiać… :disappointed:

:rofl: się uśmiałem… przez łzy!