Humor

Nat, musisz!

4 polubienia

4 polubienia

1 polubienie

4 polubienia

Internet jest dla nas bezlitosny, ale przyda się odrobina dystansu :wink:

9 polubień

14 polubień

Szkoda, że nie odpisał „unlucky” :joy:

2 polubienia

Van Nisterlooy o Gakpo to chyba się tu nadaje. Google tłumacz za mnie tłumaczył :sweat_smile:

:netherlands: 𝐕𝐚𝐧 𝐍𝐢𝐬𝐭𝐞𝐥𝐫𝐨𝐨𝐲 𝐨𝐧 𝐆𝐚𝐤𝐩𝐨: „Jego wymarzonym posunięciem był Manchester United, był w kontakcie z Ten Hag od sierpnia zeszłego roku. Ja też chciałem, żeby dołączył do United, to mój lepszy klub niż Liverpool, i oferować większy potencjał swoim zawodnikom.Ale United nie złożył oferty w styczniu, więc poradziłem mu, aby poczekał do lata, ale coś się stało i nie chciał słuchać moich rad i posłuchał Van Dijka, który kusił go, by dołączył do Drużyna Liverpoolu. Faktem jest, że Liverpool jest dziesięć razy mniejszy niż Manchester United pod każdym względem. Czuję się szczęśliwy, że grałem w dwóch największych klubach na świecie, Manchesterze United i Realu Madryt. Gakpo strzelałby już bramki dla United Mają świetnych pomocników, którzy tworzą wiele okazji, takich jak Fernandes, Casemiro, a nawet Eriksen. :eyes::fire:

1 polubienie

idealnie pasuje do tego działu. Chłop pijany albo niespełna rozumu. Przecież Memczester to chlew, a nie porządny klub. Gdzie im do Liverpoolu?

1 polubienie

To że wypowiedział się dobrze o swoim klubie to znaczy że jest pijany i niespełna rozumu ? Oczywiście że Manchester jest o wiele większym klubem niż Liverpool. Ma dużo większe zasięgi, dużo więcej fanów na całym świecie i jest bardziej popularną i renomowaną marką niż Liverpool. Oczywiście nasze sukcesy w ostatnich latach nieco United przyćmiły, ale patrząc na obecną formę i na to w jakim kierunku obydwa kluby zmierzają, to teraz raczej Czerwone Diabły będą w tym miejscu gdzie Liverpool rok czy dwa lata temu.

3 polubienia

2 polubienia

Nie żebym hejcił, ale parę postów wyżej jest ta sama wrzutka :roll_eyes: .

5 polubień

Kurde faktycznie. Dzięki. Potraktujcie zatem to jako tłumaczenie :slight_smile:

:rofl:

12 polubień

AGUEROOOOOOOO! :laughing:

9 polubień

Co w tym takiego śmiesznego?

6 polubień

Jezus,Maria! gdzie to wygrzebales?! :grimacing:
To byl jakis horror! oprocz Carry,Glena i Pepe reszta to symbol przecietniactwa i ery slusznie minionej-oby na zawsze.
To taki czarny humor w piatek przed weekendem :joy: