Ibrahima Konaté

A mi bardziej podobał się występ VVD. Moim zdaniem Ibou mógł zrobić więcej przy straconym golu. Generalnie stoper rewelacyjny, ale jednak wydaje mi się że Van Dijk jest i lepszym obrońca i lepszym piłkarzem w ogóle. I zdecydowanie ma więcej cech lidera od Ibou

3 polubienia

Ja od finału gdzie wygrał z viniciusem 13/13 pojedynków byłem zauroczony tym obrońca. Niestety zdrowie wybijało go z rytmu i kluczowe dla niego jest zachowanie go w dłuższej perspektywie aby nie wypaść z rytmu. Na ten moment się to udaje i mamy obrońcę wybornego.

Co do porównań z vvd to mają inny styl. Obaj mają możliwość fizyczność aby dominować nad 99.9% napastników natomiast w tych sytuacjach ibou jest bardziej agresywny co daje nam często wyżej odebrana piłkę, ale raz na czas napastnikowi udaje się przejść (sytuacja gdzie rewelacyjnie dogonił leao była spowodowana tym że wcześniej wszedł na raz).
Natomiast vvd woli takieho napastnika wyczekać przez co są często sezony w których facet nie bywa przedryblowany ani razu !!! Chora statystyka natomiast powoduje to czasami że zostawia napastnikowi więcej miejsca i ten ma więcej czasu na Decyzje co do strzału i podania.
Nie uważam że jest miedzy nimi duża różnica szybkości po prostu virg się oszczędza i sobie czeka na ofiarę. No i virg ma cudne przerzuty których jeszcze ibou nie ma. Natomiast na ten moment są w pierwszej trojce par świata i to moim zdaniem na miejscu 2 :slight_smile:

2 polubienia

Kolejny fenomenalny występ Francuza. Tak jak kilkukrotnie już pisałem, Ibou to zdecydowanie 2 najlepszy środkowy obrońca ligi. Bestia.

4 polubienia

Nie no, z początku meczu trochę się gubił, za co zebrał słusznie zjebę od VVD, ale asysta świetna (oczywiście większą robotę tu zrobił Diaz i fakt, że Kepa zjebał, ale dalej - trzeba takie piły grać, by z nich coś mogło wyjść), a jak przejęliśmy mecz, to już świetnie pomagał kasować wszystkie kontry jeszcze blisko linii środkowej.

1 polubienie

Pan Konate kolejny raz z popisem w obronie. Najlepsze Duo w tyłach Virgil Konate. Oby tylko zdrowie dopisywało dla tego kota.

2 polubienia

ależ stylówka Konate na zgrupowanie

Nie wierzę w to co widzę… Jak nie Kounde w szpilkach, to teraz kolega z workiem na glowie. :face_with_peeking_eye:

Ktoś ogólnie wie o co chodzi? To jakiś żart, zakład czy coś nie tak w główce?

Ja się nie dziwię że tak często łapie kontuzje skoro tak chodzi. Przecież pewnie w ogóle nie widać co jest pod nogami z takim worem na łbie.

6 polubień

Widziałem gdzieś jego wypowiedź, że to żartobliwe odniesienie do Kounde, ale czy legitne źródło, to nie nie weryfikowałem :stuck_out_tongue:

Jaki worek, przecież to kaptur.

A skąd wiadomo, ze to Ibu? :smile:

No masz racje. Chodziło mi o całokształt.

Kaptur na śmieci , czego to ludzie nie wymyślą :rofl::rofl::rofl:

Jaki kaptur? Wyraźnie widać, że to przerobiony worek na ziemniaki. :stuck_out_tongue:

Worek na ziemniaki

A stylówek Kounde nic nie przebije. Przeważnie im więcej ludzie mają kasy, tym przekomiczniej się ubierają.

Kounde

Kounde to akurat niektóre stylizacje miał bardzo dobre. Ta z krawatem z powyższego zdjęcia mi się szczególnie podoba.

Ta od Konate też całkiem fajna, ciekawa, trochę Ye coded

Mają dużo kasy i wyczucie stylu to się ubierają niecodziennie, awangardowo. Ja lubię takie “nietypowe” stylizacje (jeżeli są dobrze dobrane). Jest to coś nowego, ciekawego do zobaczenia wśród wielu podobnych outfitów i stylizacji jakie widzimy na codzień

Mi się nie podobają, ale Kounde przynajmniej myśli nad stylizacją. Konate założył drogi garnitur na drogą bluzę i zadowolony choć nic do siebie nie pasuje. Ale może się nie znam

Tu każdy szczegół jest przemyślany. Jeden worek ziemniaków na głowie a idzie jakby kolejne dwa niósł pod pachami. A wszystko żeby uczcić Święto Ziemniaka. Brawo Ibu!
https://gloswielkopolski.pl/to-najwieksze-swieto-ziemniaka-poznanska-pyra-w-szreniawie-przyciagnela-milosnikow-tradycji-byly-wykopki-i-przysmaki-zobacz-zdjecia/ar/c8p2-26852393

1 polubienie
1 polubienie

1 polubienie