Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024

Trzeba było brać Mazzulle :four_leaf_clover:, a nie Kerra, to nie byłoby czego zbierać. Roznieśliby wszystkich.

Ciekawe, że były 4! pojedynki Francja -Niemcy po 2 w kosza i ręczną i tam “Żabojady” wygrali 3 razy bo w ręczną sfrajerzyli niesamowicie-obejrzyjcie sobie to.

Ponadto polecam finał w… hokeja panów Holandia - Niemcy i decydujące karne - to naprawdę ciekawa sprawa jak je się wykonuje :smiley:

Francuzki są już również w finale piłki ręcznej kobiet oraz półfinale koszykówki pań.

A i faceci są jeszcze w finale “gały” :soccer:

Niezły meczyk, Francja gra, Hiszpania strzela.
pikny wolny, ładnie zmieścił ;D no i Francuzi się odpalili, czy wytrzymają bez czerwonej do połowy? :joy:

Brawo Natalia Kaczmarek! Mamy brąz oraz pierwszy medal lekkoatletyki :partying_face::partying_face::partying_face:

2 polubienia

Dzisiaj finał siatkówki, ciężkie zadanie nas czeka, zwłaszcza biorąc pod uwagę kontuzje w drużynie. Fantastycznie byloby do dwóch mistrzostw świata dorzucić złoto IO po ponad 40 latach :volleyball::1st_place_medal:

Ej a wiecie ze dzis jest finał i Polska gra z Francja o mistrzostwo Igrzysk Olimpijskich o godzinie 13?

Finał o 13, ktoś tam za mądry nie był żeby ustalać taką godzinę na walkę o złoto w IO, w takiej dyscyplinie jak siatkówka.

Natalia w kategorii dziewczyny/kobiety zdobyła :1st_place_medal: i tylko tak ogólnie to :3rd_place_medal:

Kajakarze bez medalu ale jak się ma siły tylko na pół dystansu i przegapia starty to nic dziwnego.

Dzisiaj szansa dla zapaśników oraz Marii w rzucie oszczepem :poland::smiley:

A Hiszpanie królują w “gałę” i dołożyli mistrzostwo olimpijskie :soccer:

A już za chwilę bój o :1st_place_medal::volleyball:
POLSKA BIAŁO-CZERWONI :poland:

Ze Naser jest facetem? Bo nie wyglada.

A tak z innej beczki. To ktos mi moze wytlumaczyc dlaczego anglicy nie graja w siatke, reczna i kosza?

Facetem nie jest ale była złapana na dopingu i mi to śmierdzi czytaj jej wyniki.

Ponieważ grają w polo, darta i snookera :rofl:

Nasi narazie nie dojechali na finał niestety :pensive:

No.ale to bylo 4 lata temu. I nie byla zlapana na dopingu a zdyskwalifiowana za podawanie zlego miejsca przebywania. To tak nasza w short tracku zostala zdyskwalifowana.
No ale dart i snooker nie sa zespolowe :slight_smile:

No cóż zasłużone zwycięstwo Francuzów a nasi dzisiaj bardzo przeciętnie.
Obrońca tytułu lepszy we wszystkich elementach gry.
Ale… jest :2nd_place_medal: :volleyball::poland::muscle::smiley:

Chyba nie wyczułeś ironii :grimacing:
To masz zespołowe: krykiet i rugby te 15 osobowe

toć dałem uśmieszek nie :smiley: chyba, że o zespolowym piciu piwa przy darcie mowa

francuzi tez grają w rugby a we wszystkich innych są w czołowce. Dlatego mnie to zawsze zastanawiało, o co tam chodzi.

KLĘSKA polskiego sportu stała się faktem.
Będzie tylko 9 medali a tak źle było ostatnio w… 1956!!! roku na IO w Melbourne (1-4-4) :rage::rage::rage:

No tak to jest jak w wielu związkach panuje kolesiostwo, prywata i jeden wielki burdel.
Po prostu przykre :cry:

:clap: Julka za :2nd_place_medal::poland::muscle:
O rywalu nic z mojej strony oprócz żenada!!!

2 polubienia

Żenadą jest wierzyć w propagandę internetową. Nie było żadnych transów na tych IO i to są dane oficjalne.

1 polubienie

Jeżeli według tych danych i Ciebie ta osoba, która walczyła z naszą dziewczyną to nie jest facet to gratulacje :man_facepalming:t2:

Akurat specjalnie obejrzałem ten finał i bez przesady, odnośnie tego Algierczyka to tak można wierzyć że był facetem, ale odnośnie tej z Tajpej nie przypuszczam że mógł być facetem- można wierzyć temu belkotowi w necie, ale ja nie widziałem nic szczególnego oprócz tego że miała dużo lepsze warunki fizyczne przez co zdominowała naszą zawodniczkę.

Ja nie wiem, bo badań nie czytałem, za majtki też nie patrzyłem. Jeżeli ty masz taką wiedzą to może się pochwal?

1 polubienie

tylko wiesz, że MKOL uważa, że jak masz w akcie urodzenia kobieta, to jesteś kobietą? Jednak sam wygląd noworodka to nie wszystko i można zyskać przewagę nad innymi kobietami.

nie idź tą pokrętną logiką