Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024

Niespodziewane? Myślę, że Aleksandra Mirosław była akurat jedna z faworytek do złotego medalu. W ostatnich latach to ona ciągle poprawiała rekordy świata (należące do niej) a w pierwszym starcie jasno pokazała, że idzie po medal. Nie zmienia to faktu, że gratulacje dla dziewczyn za osiągnięcie niesamowitego wyniku i udźwignięcie presji.

2 polubienia

I pięknie jest czyli :trophy::1st_place_medal: oraz :3rd_place_medal:
Brawo panie czyli Ola i Ola :poland::muscle::smiley:
W końcu zabrzmiał Mazurek w Paryżu.

EDIT: nasze dziewczyny były faworytkami, nie zawiodły i udźwignęły presję :+1:

1 polubienie

Nasza ultra zajebista tenisistka, najlepsza zawodniczka świata była samodzielnym faworytem do złota a przegrała z jakąś Chinką, której się udało. Mimo że jesteś faworytem to trzeba wyjść i wygrać.

To nie jest zawodniczka “no name” tylko 7 rakieta świata a z taką, co pewnie Cię zdziwi :grimacing: faktycznie można przegrać półfinał dużego turnieju.
A co do presji: to Ola miała wielką ale Iga gigantyczną

6 polubień

ostatnie 3 na 4 mistrzostwa swiata to są nasze 3 zwyciezstwa. Na ostatnich Mirosław sie zaplątała w linie, wiec nie wiadomo cyz by nie było 4/4.
Wspinaczka na czas kobiet to jest Polska dyscyplina. Niespodzianką to bylby brak medalu. Złoto to wiadomo, wystarczy sie poslizgnąć jak amerykanka i jedziesz do domu. Albo jak ta z biegu o brąz

Ależ set Polaków, po zwycięstwo!

Brawo!! Co to był za mecz

Żyjecie? Co to był za mecz naszych siatkarzy!! Ja byłem bliski zawału jak straciliśmy te 3 pkt na 14-13 w 5 secie. Ależ emocje, ależ powrót. Po złoto Panowie!!!

Everlast, dokładnie, niewiadomo co będzie z Januszem oraz Zatorskim i pomniejszymo urazami jak chociażby Kurka. Co to będzie jutro z nimi… Jednak mamy medal. Wiem, że umiemy wejść na taki poziom, że włosi nas nie sięgną nawet. Nie wierzę, że e Francja da radę. Będzie finał taki jak na ostatnich mistrzostwach czy to świata czy Europy…

1 polubienie

spociłem się jakbym sam był na boisku :smiley:
szkoda, że posypalismy sie fizycznie i w finale może być ciężko

1 polubienie

Rewanż z Włochami? Szkoda, że Japończycy nie dali rady.

image0

2 polubienia

Mimo wszystko być 1 i zdominować świat tenisa a być 7 to jednak spora różnica. Iga bardzo rozczarowała co by nie mówić.

1 polubienie

Ja pitolę co to był za dramat!!!
A teraz po :1st_place_medal::trophy::volleyball::poland::muscle::smiley:

Oczywiście, to takie polskie nie? Umniejszać coś. Iga zdobyła pierwszy medal w historii naszego tenisa na igrzyskach. Wiesz co to znaczy? Rozumiesz pod jaką presją Iga jest? Widziałeś jej łzy po porażce w tym półfinale? Ona też jechała po złoto… Nie mamy prawa umniejszać tego brązowego medalu. To jest turniej na który każdy jedzie z marzeniami… A Ty będziesz pitolił, że zawiodła. Nie zawiodła!

5 polubień

Zdominowała świat tenisa to swego czasu Steffi Graf, Iga się dopiero stara to zrobić. Owszem, jest 1 w rankingu, ale dominuje w zasadzie tylko na mączce, na trawie gra tak sobie, słabo gra przy siatce itp.
Cieszmy się z jej medalu, nie wiadomo, czy będą w tenisie następne.

1 polubienie

W sumie to w czwartym secie leżeliśmy i robiliśmy pod siebie :grimacing: ale wtedy pokazuje się kto ma cojones!
I nasi mają i to WIELKIE
Oby w finale mogli zagrać kontuzjowani ale gdyby nawet nie to i tak wierzę w tych chłopaków.
Piękny dzień polskiego sportu a jeszcze jest Natalia.

PS a Andrejczyk, którą lubię bo to inteligentna, fajna dziewczyna, w eliminacjach dała nadzieję na medal w oszczepie :poland::smiley:

Chłopaki dali radę! Teraz pytanie czy lepiej Włosi, którzy są chyba w najwyższej formie czy gospodarze, którym pomagają ściany…

Chociaż może dawać kura napierdalamy się z nimi kura

Jednak finał siatkówki z Francją. 2 ostatnie wielkie turnieje gospodarze przegrali w finale… Może i 3 raz by tak samo?

To trzeba będzie połknąć te niestrawne żaby :rofl:
Włosi to już “psim swędem” wygrali z Japonią dając popis arogancji i dlatego mam nadzieję, że USA ich klepnie.

EDIT: I piękne zakończenie polskiego dnia :poland:
Natalka w finale na 400m oraz Julka o złoto w :boxing_glove::smiley:

1 polubienie

Kolejne 4 miejsce na igrzyskach. Szkoda że spoźniły tak ten start. Pechowe te igrzyska dla nas - wszędzie tak blisko…

Hahaha! Aroganccy Amerykanie dostają od Serbów w trąbę 54:43 do przerwy!
Oni naprawdę ku… a myślą, że wygrają mecz bez obrony jak w NBA i jeszcze te non-stop prawie rzucanie za 3🤦🏻‍♂️
Jedynie stary mistrz LeBron próbuje grać coś innego.
Dostanę chyba ataku śmiechu jak Bałkańcy ich ograją :rofl::rofl::rofl:

Jezu! Jaka ta gra Amerykanów jest żenująca! To nie jest koszykówka tylko konkurs rzutów za 3 :rage:
Co oni z tą piękną dyscypliną zrobili to jest obrzydlistwo :face_vomiting:

I na koniec 3 kwarty jest 76:63
Dawać Srbija, lać zarozumialców :smiley: