Informacje ze świata piłki nożnej

Piłkarzom przewraca się trochę w głowach, moim zdaniem każda osoba, która sprowadza ich na ziemie jest w tej chwile na wagę złota. To zawodnik gra dla klubu, a nie klub dla zawodnika, niektórzy gracze robią w szatni taki bałagan, że z zewnątrz to wygląda jakby ogon machał psem. Króciutko

Ronaldo z golem nr 900 w karierze w meczu Portugalii z Chorwacją.
I pierwsze zwycięstwo San Marino w meczu o stawkę (Liechtenstein).

Ciekawe czy dociągnie do 1000, w teorii myślę , że jest to możliwe.

Jeszcze Ronaldo męczy tą reprezentacje? Już mógłby dać im spokój.

Fantastyczny zawodnik, szkoda że nie dane mu było zostać mistrzem świata :pensive:

Tuchel nowym trenerem Anglii. Wreszcie będą mieli fachowca na ławce, jestem ciekaw jaki ma pomysł na poustawianie tych wszystkich gwiazd.

Imo Niemiec był ostatnią nadzieją United na uratowanie sezonu, więc cieszy mnie to ogłoszenie.

Co oni tam palą w Anglii :man_facepalming:t2:
Tuchel czyli najpóźniej za rok będzie z całym zespołem skłócony i go wywalą

2 polubienia

Tragiczny wybór. Tuchel ma opinię trudnego i konfliktowego menadżera. Prędzej to go te gwiazdy wywiozą na taczce. Anglicy znowu się wypisują z walki o trofea.

1 polubienie

Dokładnie, może z początku to zadziała i awansują do dywizji A Ligi Narodów ale nie sądzę aby dotrwał do MŚ 2026. Konfliktowy trener, zostawia za sobą spaloną ziemię, to samo sądzę o Conte.

Przecież to zajebisty wybór. Nie lubię Tuchela, ale to topowy trener.

2 polubienia

No to się idealnie składa – pokłóci Trenta z Belinghamem i Trent nie przejdzie do Realu :joy:

3 polubienia

No i co innego praca w klubie z piłkarzami będąc dzień w dzień, a co innego reprezentacja.
Może wyjść brak doświadczenia w tej roli, ale IMO to, że się skłócał w klubie nie będzie miało przełożenia na reprezentację. Nie ten kaliber czasowy, tu się przyjeżdża, rozgrzewka, trening taktyczny i jazda. Nie ma czasu nawet się skłócić.