Internetowe transmisje

Macie jakaś stronę/linki do dzisiejszego meczu ? Strims world nie działa już.

Działa ale pod nazwą strumyk. tv, ale polecam Tobie jak i wszystkim innym sprawdzić ofertę canal+online, 60zl można na spokojnie wziąć w 2 osoby, wszystkie ligi poza niemiecką + LM. Sam mam to wykupione nawet w 3 osoby, bo kibicujemy innym drużynom więc wychodzi po 20zl na głowe i człowiek nie musi już sobie zaprzatać głowy streamami :slight_smile:

Sorki trochę za OT, ale nie bierz Canal+ jeśli chcesz oglądać tylko Premier League.Stracili oni po dwóch dekadach prawa do transmisji u nas w kraju. Także teraz jest to ich ostatni sezon.

@klosinho ja pisze o canal+online, a nie zwykłym. Tam nie ma jakby wiesz umowy na dany okres, w dowolnym momencie można zrezygnować.
Swoją drogą jak już o tym wspomniałeś to ubolewam nad tym że stracili angielska, bo wszystko już było na 1 platformie a teraz znowu trzeba będzie kombinować z viaplay, chyba że jakoś się dogadają choć wątpie. Kiedyś pamiętam był temat o tym na “starym” forum.

1 polubienie

Na tym Canal+ Online jakość jest tragiczna.

Szukam strony gdzie można obejrzeć retransmisję wydarzeń sportowych. Na starym forum kojarzę linka do strony z zapisanymi relacjami. Interesuje mnie głównie liga angielska oraz nasza plus liga siatkówki. Jak ktoś coś ma to proszę o podesłanie.

Siema, ja polecam SoccerCatch.com.

Nie jest to jakiś idealny portal do oglądania skrótów, czy całych spotkań, jeśli chcesz się cofnąć o kilka kolejek do tyłu, bo niestety filmiki zwykle są blokowane przez naruszenie praw itp. Jednak jeśli oglądasz skróty na bieżąco, czy szukasz meczu, który miał miejsce niedawno, to na pewno znajdziesz sporo materiału do przerobienia.

Kliknij na dany mecz (np WHU v LFC) i tam masz zakładkę Media.

Jak wykupie premium LFCTV , to normalnie będę mógł oglądać tam mecze na żywo ?

Nie, na LFCTV można oglądać mecze przedsezonowe (nie ligowe i LM) + kulisy z meczów, które są wrzucane i tak na lfc.pl

Fajna promocja na Canal Plus online. 20 zł za dwa miesiące i później można zrezygnować.

A wiesz może do kiedy canal+ ma wykupione premier league? :stuck_out_tongue:

@hanskloss to nie było pytanie retoryczne
@BadBoy1920h Dzięki :wink:

1 polubienie

Tak wiem. Lecz online nie podpisujesz umowy. Możesz wykupić i potem zrezygnować w każdej chwili. Także taka opcja cenowo wygląda dobrze.

Od sezonu 22/23 PL będzie pokazywana w Viaplay.

1 polubienie

Widzę, że niektórzy proszą o linki do meczu.

Streamów polecam szukać tutaj: link

Ja osobiście odpaliłem ten kanał i śmiga: Super Sports

Edit: Na drugą połowę polecam Spark Sport.

Kolejny kwiatek po ostatnim - Sale i Manah! Ależ chłopaki sieją spustoszenie :smiley: Jasne, przejęzyczenie, ale bardzo mnie to rozbawiło xd

Czy ktos wie gdzie można dzisiaj oglądnąć mecz?

Eleven Sports 2, ale jakby ktoś miał jakieś linki, to może wysłać, akurat nie mam dostępu do Eleven.

Też nie mam eleven. Trzeba szukać w necie streamów

Linki do meczu z Cardiff można znaleźć na tych stronach:

footybite.to

SoccerStreams

Później podzielę się linkiem, z którego będę korzystał, jak znajdę dobry stream.

Edit: Osobiście zawsze preferuję kanał Super Sports English z footybite.to. Zwykle nie pada przed końcem pierwszej połowy. :wink:

@Mude

Ma ktoś link do transmisji ? Nie musiałem szukać chyba przez ostatnie 4 lata. Wypadłem z obiegu… :sweat_smile: