Internetowe transmisje

Witam!
Szukam jakiegoś dobrego streamu na mecz z Benficą może być gorsza jakość i dowolny język, żeby tylko się nie zacinał pozdrawiam !

Panowie, gdzie można wykupić jakiś dostęp, żeby zobaczyć mecz w normalnej jakości bez zacinania ? Nie przedłużałem umowy z Canal+ bo zwyczajnie się nie opłacało na 2 miesiące (płacić trzeba by było przez 12 kolejnych) skoro od przyszłego sezonu PL będzie w viaplay.

Chyba, że ktoś poratuje swoim dostępem do telewizji internetowej gdzie w spokoju zobaczę. Place jak za złoto. :slightly_smiling_face:

Player.pl za 50 zł/mies. Można zrezygnować kiedy się chce.

Podrzuci ktoś streama na szybko? Za 10 minut będę w domu, szkoda czasu na szukanie

Cytat Hej, sprawdź któreś z tych linków:
Soccer Streams - dedicated to the highest quality of free soccer / football streams
Ja oglądam na tym kanale:
http://thecyclingentertainment.com/novo … liverpool/
TotalSportek to też dobra alternatywa:
https://www.totalsportek.com/football/p … al-palace/

Przeklejam z poprzedniego forum gdyby ktoś potrzebował (tak jak ja dzisiaj :stuck_out_tongue: ) z podzekowaniami do Smugglera

1 polubienie

Czy tylko ja mam problem z zapłaceniem za LFCTV GO? Ktoś miał wcześniej kiedyś errora pomimo podawania dobrych danych?

Od wczoraj walczę. Dzisiaj już przyjęło kartę, u mnie w banku opłatę widać jako do rozliczenia, ale TVGO dalej nie działa…

Patrzyłem sobie na twitterku i ludzie mają ten sam problem.

Stream HQ na dzisiejszy mecz na kanale Supersport.

Mecz nie jest pokazywany w telewizji w UK, więc dla osób mieszkających na wyspach opcje są ograniczone.

Resztę streamów można znaleźć na FootyBite.to

Czy poratuje ktoś transmisją, mam lot opóźniony akurat na pierwszą połowę a Viaplay nie działa w Czarnogórze :disappointed_relieved:

Przecież post wyżej gość dał stronę z linkami XD.

Przekierowuje mnie na stronę główną forum

Fakt, mnie też. Spróbuj wpisać tą domenę w google.

Witam. Jestem właśnie na wakacjach za granicą i nie mogę włączyć finałowego meczu siatkarzy na TVP sport. Czy ktoś poratuje linkiem do transmisji?

Może tutaj będzie działać:

Link na dzisiejszy mecz z Derby: click

Edit: podmieniłem link na nowy, bo nagle przerzucili się na mecz CFC - City. :confused:

Jak ktoś szuka dobrego streamu na mecz z Wolves, to wystarczy założyć konto na ITV i odpalić ich player przy użyciu VPN z angielskim IP.

Chce sie ktoś zrzucić na polsat sport premium w 2-3 osoby?

A to nie lepiej na Wielką piłkę?

Ja mogę,a jaki jest limit urządzeń?