Internetowe transmisje

Wielka piłka jest ofertą na 6 miesięcy. Z tego co wyczytałem limit to 3 urządzenia

A idzie to dziadostwo na komputerze oglądać? Bo miesiąc najbliższy za 20 zł na 3ch to mógłbym też wejść co by meczu nie stracić.

ponawiam pytanie, jest jakaś apka na telefon, żeby sobie puścić przez Chromecast na TV? Jak tak to chętny

Albo dajcie jakas stronke dobra zebym mógł odpalic streama w przegladarce w tv

W zeszłym roku oglądałem na laptopie więc pewnie tak

Głupie pytanie ale czy jest szansa kupić na polsacie dostęp na jeden mecz? czy trzeba na cały miesiąc? a jak sie nie da czy sa inne stronki do tego?

Jest szansa obejrzeć gdzieś dzisiejszy mecz z odtworzenia/ powtórkę nie znając wyniku meczu? Jakoś o 03-04 wracam z nocki i chętnie bym obejrzał. Nie mam Polsatu Premium, z resztą język nie gra roli, cokolwiek?

Na tej stronie jest sporo linków do transmisji. Polecam

Chyba wszystkie linki to scam. Ja nic nie znalazłem. Kiedyś to streaming hulał😀 teraz to chyba nie do znalezienia.

1 polubienie

Jako, że lubię się dzielić, to wklejam tutaj linki do meczów, które obecnie lecą :wink: .
Do wyboru do koloru :smiley:
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice:

Empoli - Napoli:

Real - Atletico:

Bournemouth - Man City:

Wczorajszy mecz oglądałem na amerykańskim streamie, wszelkie skróty, jakie znalazłem są z tej samej stacji lub LFC TV. Czy posiada ktoś dostęp do nagrania z Sky Sports/BT Sport?

r/footballhighlights ma spory wybór skrótów a nawet całych meczy z różnych stacji:

1 polubienie

Czy ktoś może kojarzy czy Polsat albo ewentualnie jakaś inna marka udostępnia całe mecze - ale z polskim komentarzem z Ligi Mistrzów sprzed lat?

Generalnie chciałbym sobie obejrzeć mecze Liveproolu z LM z 2018 i 2019 roku, ale nie mogą nigdzie znaleźć- ktoś, coś może wie?

Ma ktoś może stream do tego spektaklu? Na wyjezdzie jesyem i telefon mi pozostaje.

Ma ktoś z was LFC.TV? Jak tak to powiedzcie mi prosze jak to dziala. Mozna tam oglądać mecze na żywo czy tylko powtorki po spotkaniu. Z gory dzięki🙂.

@AntyEkspert

2 sekundy szukania na tej stronie :stuck_out_tongue: (tylko powtórki i komentarz na żywo bez transmisji):

• Oglądaj pełne powtórki meczów i rozszerzone relacje z każdego spotkania
• Najważniejsze wydarzenia z meczów LFC Women’s i LFC Academy
• Wejdź za kulisy dzięki ekskluzywnym cotygodniowym odcinkom programu Inside Training
Komentarz na żywo z Anfield i na wyjeździe
• Filmy dokumentalne i boxsety z fascynującym wglądem w LFC
• Ekskluzywne wywiady z zawodnikami i menedżerem

Czy poratuje ktoś z braci jakimś sensownym streamem do dzisiejszego meczu z Brentford? Nigdzie nie moge znaleźć. :confused:

Sprawdź na strims.top

1 polubienie

Mecz z Chelsea będzie na canal+?

Nie tylko viaplay #znaki