James Milner

W tym temacie rozmowy toczyć się będą o Jamesie Milnerze.

Pep Lijnders says James Milner is set to be out until after the international break with hamstring injury.

Naby Keita injury is “looking good”, Thiago back next week, while Fabinho should be fit for Brighton this weekend.

Caoimhin Kelleher likely out of PNE game.

#LFC
Swoją drogą można by stworzyć osobny temat na aktualne kontuzje, byłoby wygodniej. Postanowiłem napisać w temacie Milnera bo jego wątek ciągle z 0 odpowiedziami a tak być nie może z człowiekiem od wszystkich pozycji na boisku! :smiley:

2 polubienia

Humorystycznie :rofl:
Rok 2032! Szok i niedowierzanie w Liverpoolu.James Milner oglosil wlasnie zakonczenie kariery.
LFC po 2 latach spokoju bedzie szukal …nowego bramkarza.

3 polubienia

Niezłe! :laughing::rofl:

Faktycznie James to trochę taki zapchajdziura albo człowiek renesansu - jak kto woli.

Marc Albrighton o Milnerze: „Zostawał, aż Bóg wie, o której godzinie na siłowni robić dodatki. Każdego ranka był pierwszy, po prostu dbał o siebie, naprawdę wkładał w to wszystko”.

„Był pierwszym graczem, na którego spojrzałem i pomyślałem: 'Wow, jest oddany. Naprawdę ciężko pracuje. Nie chodziło tylko o stawienie się, trenowanie i powrót do domu. James Milner był pierwszą osobą, którą naprawdę widziałem, kiedy to robiła”.

LINK

https://twitter.com/AnfieldWatch/status/1502397001664708613?s=20&t=Qgwul3psSTfFo0CrrwA6PQ

Minął już ponad tydzień od naszego ostatniego ligowego meczu, za chwilę kolejny arcyważny, ale ja jeszcze wrócę do spotkania z Watford.
Co prawda krótki, ale jednak występ był trzechsetnym (300.) WYGRANYM meczem Jamesa w PREMIER LEAGUE! Jest jednym z pięciu piłkarzy którzy osiągnęli ten pułap. Przed nim 4. Terry 311 i 3. Scholes 321 meczów. A więc 3. miejsce jeszcze realne gdyby został z nami jeszcze na rok.
Miałem to napisać wcześniej, ale jakoś zawsze brak czasu…
Wracając do dyskusji o jego przyszłości (akurat nie w tym wątku) chciałbym by James został z nami jeszcze na kolejny sezon. Nie wiadomo kiedy jeszcze jego doświadczenie może się przydać. Różnie może być :slightly_smiling_face:

Dziś znakomity występ. Niech dostanie nowy kontrakt, bo nadal jest wartością dodaną do tego klubu, a w takich meczach jest idealny żeby odciążyć podstawowych graczy.

Ja mam kompletnie odwrotne odczucia. Zamiast wprowadzać spokój i doświadczenie, zasiał troszkę zamętu. Wyjątkowy elektryczny występ Jamesa dzisiaj - niedokładne podania, beznadziejny wolny, po którym poszła bardzo groźna kontra na początku meczu, no i było nie było to właśnie po jego słabym zagraniu padła bramka dla Benfici. Dziś raczej do zmiany.

2 polubienia

Elektryczny występ co to znaczy?

Bardzo dobry występ naszego weterana. On nadal to ma i może śmiało być uzupełnieniem składu w przyszłym sezonie. Lider i twardziel z ogromnymi jajami.

I MOTM dzisiaj.
Interwencja przy golu Keity mistrzowska.

James Milner został odznaczony MBE.

Oficjalne Miller przedłużył kontrakt

1 polubienie

Wszyscy przedłużają, poza Salahem :thinking:

Macie swoje transfery.

Przynajmniej zgodził się na obniżkę zarobków.

Wiadomo ile będzie teraz zarabiał?

Odkąd pojawił się na boisku graliśmy w 10. Dramat.

2 polubienia

Jeden z najbardziej koszmarnych indywidualnych występów w naszej najnowszej historii.

Tragiczna decyzja Kloppa z wpuszczeniem go na boisko. Mam nadzieję, że na ten moment na stałe przyspawał się do ławki. Jezu Chryste ratuj nas przed takimi występami.

3 groźne kontry, przegrany pojedynek po którym padła bramka, generalnie on przegrał wszystko co mógł dzisiaj.

Wyglądał jak dzieciak ze szkółki, a nie jak 37 letni piłkarz, który gra od 20 lat. Nic nie broni takiej gry.

3 polubienia

Milner mimo że Cie lubię, to powinieneś spaść w hierarchii za Bajcetica, Jamesa nie dało się dziś oglądać. Niech tam daje dobry przykład na treningach ale od składu meczowego jak najdalej chociaż do względnego złapania formy.

1 polubienie