James Milner

Był Henderson, jest Milner. Pewien poziom zachowany :joy:
Co się dzieje z naszymi kapitanami w tym sezonie, to jest tragedia.

No a czego się spodziewaliście po 36 letnim pomocniku, wpuszczonym na prawą obronę? To że Milner to nie jest piłkarski geniusz to nie tajemnica.
Ja to bym się bardziej zastanawiał dlaczego Klopp tak uparcie wystawia go na boisko

Zmiana Trenta miała dużo sensu, oprócz tego że grał słabo, to jeszcze Klopp musi rotować (poprzedni mecz graliśmy po około 62 godzinach) ale nie rozumiem czemu wpuścił tam MIlnera. Mógł przecież zrobić to co zrobił później, czyli Matip za Trenta i Gomez na Po.

Bardzo słaba zmiana, strasznie niepewny dzisiaj James, więc nawet jakby go Klopp do środka wpuścił to nie wiem czy to by cokolwiek dało.

James Milner has been dribbled past more times than any other player [who has played at least 100 minutes] in the Premier League this season. He is being dribbled past 3.8 times per 90 minutes. [#lfc] [who scored]

2 polubienia

najgorszy zawodnik tej druzyny od jakichs 2 lat (czyli wtedy jak powinien odejsc) pilkarsko nie daje nic, zawsze jest najwolniejszy, jego podania nie dolatuja do goscia 5 metrow od niego. dawno nie powinien byc w kadrze. dramat ludzki i wolalbym kogokolwiek na jego miejsce

2 polubienia

306082389_5702908353098400_7980957528680765948_n

Błagam Jurgen, nie męcz już nas xd

Dajmy mu czas, wyrobi się jeszcze

Schował dzisiaj Fodena. Bałem się dzisiaj tego matchupu ale James dzisiaj na kozaku. Dość powiedzieć, że najgroźniejsza akcja Fodena była jak na prawej grał TAA.

3 polubienia

Nasz weteran dał radę i zagrał dobre spotkanie. Wytrzymać kondycyjne ponad 90 minut, w wieku prawie 37 lat mecz na takiej intensywności, to budzi podziw. Kondycyjne nadal TOP.

2 polubienia

Milner na ten moment to mój ulubiony piłkarz Liverpoolu, ale jak zobaczyłem, że wyjdzie w pierwszym składzie naprzeciwko Fodena to byłem już pewny przegranej. Na szczęście po raz kolejny ,dziadek" udowodnił żeby go nie skreślać.
Jego odejście od nas będzie dla mnie równie bolesne jak Gerrarda.
Wydolność organizmu pełna podziwu, ale jego szybkość biegu nie za bardzo.
Co mi się podobało w meczu z City jak dobrze uzupełniał się z Eliotem.
Milner czasami próbuje odebrać piłkę , na raz " i po takiej nieudanej próbie już nie ma szans żeby dogonił przeciwnika, ale wczoraj widziałem jak Harvey w takich sytuacjach ratował sytuację.
Może to jest sposób na prawą stronę w mniej ważnych meczach, mieszanka doświadczenia numeru 7 z zwrotnością i dynamiką Elliotta.

1 polubienie

Ten występ Milnera dowiódł tego jak słaby jest TAA na tej pozycji i jak wiele powoduje problemów dla reszty drużyny.
Zawsze powtarzam że obrońca powinien przede wszytskim umieć bronić i żadne niesamowite umiejetnosci gry z przodu nie zrekompensują autostrady w bocznej strefie boiska.
Od tego momentu na prawej obronie powinien grać Gomez, lub ewentualnie Milner w krytycznych sytuacjach, a TAA powinien zostac przesunięty na śp albo pp.

1 polubienie

Jednego nie można mu odmówić, że wypruwa sobie żyły na boisku i daje tyle, ile może. Wejście TAA i pierwsza piłka przeszła obok niego bez problemu, bo młody nie jest i nie będzie nigdy topowym obrońcom. Milner wczoraj top, ale nie może wiecznie 37-latek latać nam dziur w każdej możliwej pozycji.

Zdecydowanie gra Milnera była największą pozytywną niespodzianką wczorajszego spotkania. Raczej zdecydowania większośc obawiała sie o naszą prawą stronę, a jednak James zagrał nawet lepiej niz by to zrobił TAA (zwłaszcza w swojej dyspozycji)

Milner zagrał dobre spotkanie ale dostał też większe wsparcie niż Trent w defensywie. Warto zwrócić uwagę na pracę Elliotta, czy fakt że nie dominowaliśmy posiadania piłki, tylko raczej byliśmy cofnięci. Nie mam jednak zamiaru umniejszać Jamesowi, bo taki występ w jego wieku, pokazuję jego niesamowity charakter.

2 polubienia

Jakie wsparcie od Trenta w defensywie? Przecież TAA wszedł na końcówkę meczu.

Nie od Trenta osobiście. James miał lepsze wsparcie od Eliotta, niż Trent mial od Eliotta. :wink:

1 polubienie

Czytasz bez zrozumienia. Napisał, że Milner dostał większe wsparcie od tego, które zwykle dostaje na boisku Trent, a nie że Trent wspierał Milnera.

Czytam ze zrozumieniem, wpis był źle złożony.
Milner zagrał na PO lepiej od Trenta, parę razy asekurowal też Gomeza, jednak docelowo albo Trent się ogarnie w defensywie, albo na jego pozycję powinien wskoczyć Joe, ktory wg mnie na dziś powinien być tam pierwszym wyborem.

Z City zagrał super, a wczoraj miał spory udział w czystym koncie drużyny. Jak mówią: “jeśli ludzie w Ciebie zwątpili, pokaż im jak bardzo się mylili”.

niekwestionowana legenda Liverpoolu.