James Milner

Tam jeszcze Alisson interweniował nogami…Czy gdyby nie to piłka by trafiła do siatki? Wczoraj brakowało mi jednoznacznej powtórki i nie jestem pewien czy to nie było już za słupkiem

Z ciekawości sprawdziłem statystyki i tak jak myślałem, James już tylko umacnia swój rekord zawodnika najczęściej wchodzącego z ławki! Zrobili to w końcu.

Może Klopp postawił u buka na to, że Milner osiągnie do konca sezonu 619 meczów w Premier league? I dlatego James wchodzi w kazym spotkaniu na końcówkę.

Chyba tak, innego powodu nie widzę po dzisiejszym meczu (wlaściwie końcówce), wiecznie spóźniony wóz z węglem. Kolesiostwo to chyba największa wada Kloppa

Po prostu Klopp w wychodzi z założenia, że Milner to odpowiedni zawodnik na utrzymanie wyniku…

Nie wiem dlaczego?
Doświadczenie doświadczeniem, ale Mili powinien już po prostu być szatniowym motywatorem i i tyle.

Naiwne myślenie.
Milner już w tym sezonie dał tyle powodów że to nie jest poziom Liverpoolu plus wpuszczał go na boisko niezależnie czy trzeba było utrzymać wynik, gonić czy mieliśmy mecz wygrany wysoko. Wolał jego wpuścić niż kogoś z młodych, bo staruchowi trzeba podbić rekord. Niedobrze mi się robi jak to widzę i tracę szacunek i sympatię do jednego i drugiego jak to widzę.

1 polubienie

Nie wina Milnera, że go trener wystawia do gry. Pewnie sam by chętnie w kapciach powiedział na ławce. Jurgen krzywdzi wielu zawodników: Eliotta, Carvalho, Doaka kiedy był dostępny. Co ma biedy James zrobić ? Odmówić wejścia na boisko ?

Ale w jaki sposób krzywdzi Eliotta? W dotychczasowych meczach kilka razy zagrał dobrze lub bardzo dobrze, ale w pewnym momencie nie wnosił nic do gry zespołu. Pytanie jak wygląda na treningach. Może po prostu nie daje argumentów do tego żeby na końcówki nawet wchodzić. A Carvalho to nie był kontuzjowany ostatnio?

Co do Millnera, jasne że to już nie jest najwyższy poziom, ale on na boisku zawsze zostawia 100%. To już wolę jego, czasem nie dojeżdżającego poziomem niż Carvalho który truchta po boisku

1 polubienie

Co Wy macie z tym krzywdzeniem? Mamy miec tylko 11 zawodników? To Pep co robi z Mahrezem, Bernardo, Alvarezem czy Fodenem? Ten to dopiero jest kawał skur… Elliott jest młody, on ma walczyć o 1składa a nie go mieć. Carvalho oprocz bramki z Newcastle i paru fajnych minut to co pokazał? Druga rzecz, jak broni Milner a jak Elliott? Milner wejdzie wślizgiem i powalczy. A młody Harvey? Ludzie, czasami te Wasze teorie przebijają wszystko.

A który inny pomocnik z ławki jest bardziej odpowiedni do utrzymania wyniku? Sam sobie odpowiedz, nie musisz tutaj, bo ta odpowiedź jest oczywista.

XD

Tak zdecydowanie zawodowy piłkarz o charakterze Milnera nie chce grać w piłkę.
Ciągle bawi swoją drogą Wasze wciskanie Carvalho, Elliotta i teraz jeszcze Doaka (tu już kuriozum) na końcówki meczów, gdy chcemy trzymać wynik.

1 polubienie

Chyba to normalne ze Jurgen wpuscil Milnera przy stanie 1:2. Gdyby byl niekorzystny wynik to pewnie zaryzykowalby Elliotta.

1 polubienie

No tak bo 37 letni dziad ledwo nadążający za własnym cieniem jest idealnym zawodnikiem do pilnowania wyniku. Te dziwne wejścia Milnera w końcówce kosztowały już LFC w tym sezonie kilka punktów, chociazby w meczu z Evertonem.

3 polubienia

Skoro już zacytowałeś pytanie to bądź łaskaw na nie odpowiedzieć.

Do … nędzy, jacy wy niektórzy jesteście jednowymiarowi. Jestem wielkim fanem Jamesa Milnera i bardzo go lubię, szanuję za grę i poświęcenie. To jak wchodzi w rywala powinno się uczyć w szkółkach. Stanąłem w jego obronie, że to nie jego wina, że go Jurgen wystawia. A tu od razu cyrk. Bardziej się skupiam na tym, że Jurgen nie daje szans młodym, nie tylko kosztem Jamesa, bo gdyby nie było Milnera to pewnie by wyszedł Od, a nie młodziaki. Nie ważne jaki jest wynik Klopp i tak nie daje pograć innym młodym. Dla mnie James może grać i ku…a 5 lat jeszcze.

Który z nich od kilkunastu meczy siedzi na ławce ?

Śmieszy mnie naiwność tych osób co piszą że Milner wchodzi na utrzymanie wyniku. On zagrał w 37 meczach xD. Patrząc na nasze wyniki w tym sezonie to nie robi tego dobrze. Albo jest też drugie dno które każdy widzi :slight_smile: ale niektórzy je wypierają.

Gdyby ten oldboy zagrał w 15 meczach i rzeczywiście wchodził na końcówki do utrzymania wyniku by nikt nie miał z tym problemu. Ale on nie wchodzi także na końcówki. Ani nie wchodzi bo jest jakościowym piłkarzem bo to już obecnie co najwyżej poziom championship, ani nie wchodzi bo jest przyszłością klubu. Nie ma ani jednego argumentu na ilość meczów które rozegrał w tym sezonie poza tym że Klopp od jakiegoś pół roku nabija mu występy i wykorzystuje przepis o 5 zmianach w tak żałosny sposób.

Też bym wolał widzieć innych zmienników, młodych, Carvalho, Elliotta, Doaka czy kogokolwiek innego (może oprócz Gomeza i OXa bo nie mogę na nich patrzeć). No cóż, Milner zestarzał się, nie daje nam już niestety wartości dodanej, a o to chyba chodzi w zmianach żeby jak sama nazwa wskazuje coś zmienić.

Zagrali podobną ilość minut co Elliott. Bernardo więcej bo ok 2tys. Mahrez zbliżoną liczbę minut ma. Za kogo mialby grać Carvalho? Albo Doak? Carvalho to taki Philips z city. Nie przekonuje to mało gra…

ale naszego prawdziwego kaptiana, to szanujcie.

Screenshot 2023-04-29 at 10-52-27 Anfield Edition na Twitterze

@Ewagim już przynajmniej wiem, że jesteś trollem.

1 polubienie

Szanuje prawdziwego kapitana Hendersona.
Milnera już mniej.

EDIT: Bo uznaje Hendersona za kapitana którym defacto jest? Nieźle.