Jarell Quansah

Zakładam teczkę, bo widzę, że nie ma.

19 mins
25 touches
22/23 successful passes
2 passes to final third
1 clearance

8 polubień

W sumie dziwiłem się, że nie ma komentarzy w jego temacie, a tu po prostu nie było tematu… :joy:
Jestem ciekaw jego występów od pierwszej minuty w pucharach i LE, bo zapowiada się na prawdę dobrze. Wygląda wg mnie lepiej niż Rhys wchodzący do Liverpoolu.

W LE powinien grać wszystkie mecze w grupie obok bardziej doświadczonego obrońcy. Ma mega duży potencjał, więc oby grał jak najwiecej. To samo Doak.

2 polubienia

Dlatego dobrze że mamy tą Ligę Europy, bo przynajmniej rezerwowi którze coś tam pograją później w meczach ligowych będą móc więcej dać, a nie łapać pierwsze minuty w meczach Premier League. Pamiętajmy również że chłopak ‘‘będzie miał już 21 lat’’, więc nie ma 17 lat, więc czas najwyższy prezentować się solidnie w dorosłym futbolu.

Bedzie podstawowym zawodnikiem Liverpoolu już od przyszłego sezonu. Róbcie screeny. Chłopak jest potworem.

1 polubienie

Z tym potencjałem się wstrzymajcie ludzie. Gość ma 20 lat, a nie 17 i grał w 4 lidze angielskiej albo 3. Fajnie by było gdyby Klopp coś z niego zrobił i zobaczymy co dalej, ale już Williams i Philips też mieli takie przebłyski czegoś tam.

:joy::joy::joy: znaaaaaaksony xDD

1 polubienie

Póki wszystko idzie w dobrym kierunku dawać chłopakowi jak najwięcej szans. Może akurat będzie obrońca na lata, a nie tylko wieczne szukanie i wydawanie kasy na półśrodki lub grubą kasę na innych.

nie wiem przebłyski czego mieli. Quansah wydaje sie dobry motorycznie, zwrotny. Sylwetke tez ma taką, że wydaje sie, że jak zmęznieje jeszcze to będzie ciezki do przestawienia.
To, że grał w 3 lidze w wieku 19 lat to nic nie znaczy. John Terry w tym wieku zagral 10 spotkan w PL i first division.
NIe wiem co z chlopaka będzie ale w porownaniu z Williamsem to fizycznie wygląda o niebo lepiej. Zobaczymy jak ustawianie, gra pod presja i pozostałe aspekty.

1 polubienie

Przede wszystkim jest szybszy i lepszy notorycznie od Williamsa i Koumetio. Widać, że to duży talent

1 polubienie

Fajnie się go ogląda z piłką przy nodze, widać pewność. Dawać mu jak najwięcej grać (puchary powinny być jego) i zobaczymy jak nam się rozwinie. Widać, że ma chłopak papiery na dobrego grajka :+1:

VVD bedąć starszy dawał się ogrywać Żyre u Koseckiemu, wiec nie ma reguły kto w jakim wieku wchodzi na wyższy poziom. Quansah wygląda dobrze :smiley:

I dlatego wlasnie Van Dijk nie grał wtedy w Liverpoolu, tylko w Celticu. Klub powinien byl sciagnac porzadnego obronce, a nie znowu liczyc na to ze losowy zawodnik z akademii stanie sie akurat nowym Maldinim.

Takie Quensahy to powinny chodzic najpierw na wypozyczenia do slabszych klubow z premier league zeby zobaczyc czy cokolwiek z nich bedzie

No tak tylko jak wypożyczysz takiego Quanasaha to, kto by wczoraj wszedłszy TAA? Niestety ale w tym klubie sytuacja kadrowa jest taka, że musisz dusić młodzika między ławką a trybunami bo nagle może się stać taka sytuacja, że nie będzie komu grać. Gdyby klub tak jak należy zakupił pożądanego SO, do walki o pierwszy skład młody mógłby iść na wypożyczenie, które tak na marginesie nic by nie dało bo zapewne poszedłby do jakieś 3 ligi, ktoś ostatnio fajnie opisał, że u nas nie potrafią wypożyczać tak żeby był z tego jakiś pożytek liczę że Carvalho się ogarnie i wróci jako jakiś materiał z Lipska.

Lepiej ogrywać Quansaha, który na pewno jest perspektywicznym zawodnikiem, niż kończyć mecz duetem Maguire/Evans :slight_smile:
Liczę na to, że Klopp będzie ogrywał Jarrela w krajowych pucharach i w LE, warto na niego stawiać.

12 polubień

Brawa dla młodego. Test zdany celująco, oby nic poważnego ze zdrowiem. Ten chłopak jest przyszłością Liverpoolu.

2 polubienia

Był świetny, pełen spokój, taki Rolls-Royce wśród młodych obrońców. To wyglądało bardziej na skurcze niż kontuzja, szybko wróci do gry.

3 polubienia

Będzie świetny gracz. Już od jakiegoś czasu to jest widać.

2 polubienia

Solidny debiut. Wiem że to tylko jeden mecz ale patrząc na rhysa Williamsa to jest niebo a ziemia

Zapowiada się nieźle. Zobaczymy co dalej