Jayden Danns

Kapitalny występ. Sfaulował bramkarza, dzięki czemu sędzia doliczył 8 minut, a reszta jest historią :wink:

17 polubień

Młody nie dyga, to pewne, gdyby miał tyle samo minut co Gakpo sądzę, że pokazałby więcej niż holender.

1 polubienie

Let’s Danns!

Chłopak ma papiery na granie.

To samo pomyśleliśmy z tym faulem :smiley: I jedna świetna dobra akcja młodego, która tez mogła się zakończyć bramką.

1 polubienie

Hej “nie kradnij” mojego tekstu “Let’s Danns” :rofl:

1 polubienie

Mocny na nogach, odwazny, podejmuje dobre decyzje. Oj chyba mamy wonderkida.

I to chyba takiego prawdziwego a nie jak Brewster czy Woodburn czyli wonderkidy w gazetach, zdolni acz nie wybitni na boisku.

Mamy bardzo zdolna generacje mlodziezowcow. Danns i Clark juz pukaja mocno do drzwi seniorki. Po sezonie mamy mega kadre.

My już mamy mega kadrę!
Dlatego Xabi “musisz” chłopie :blush:

2 polubienia

Chłopak w niecałe 15 minut zrobił więcej niż Gakpo przez 84. Bardzo dobra gra tyłem do bramki. Dzisiaj raz świetnie przyjął piłkę i obrócił się z rywalem na plecach, czym napędził jedną z niewielu akcji ofensywnych LFC. Oby tak dalej.

1 polubienie

Na Spartę widziałbym go w składzie wyjściowym, ogólnie wejście do zespołu ma świetne.
Ale poczekajmy do konca sezonu z oceną, na razie widać, że chłopak ma spory talent.

2 polubienia

ja proponuje jednak sie wyluzować. Że chlopak zagral kilka minut fajnie, to jeszcze niewiele znaczy, do Rooneya to mu daleko. Doak też juz robił w 15min wiecej niż Salah i mial Salah usiąść sobie na ławce i przemyśleć swoją grę.
Niech wchodzi na te 15 minut dopoki ma okazje, bo od początku to może nie być tak dobrze.

Muzyczne potwierdzenmie nowego kontraktu :rofl:
Let´s eeee alors on Danns :smile:

Let’s Danns!!:fire::fire::fire: [1]

Bibliografia:
1 - użytkownik który jako pierwszy posłużył się tym sformułowanie to wspaniały forumowy staruszek ynwa19

:rofl::rofl:

2 polubienia

Oooo!
Prawa autorskie zastrzezone ale ze Was Czerwona Rodzino lubie to pozwalam za darmoszke uzywac :rofl:

1 polubienie

A mnie się forumowy dziadek cały czas czepia o “Let’s Danns”

Wrzucam jeszcze raz gol Dannsa w meczu z United, tym razem w temacie właściwego strzelca, bo naprawdę warto go zobaczyć :smiley: Całowanie herbu gratis.
Danns goal vs Man United.

1 polubienie

Danns jest lepszym napastnikiem niż Nunez. Chłopak zachwyca w tym sezonie. Pokazuje instynkt klasowej 9, a przy tym ma coś czego nie ma nasz uśmiechnięty Urugwajczyk - chłodną głowę pod bramką. Miły bonus, że chłopak jest z Liverpoolu i od dziecka jest związany z Akademią.

Wielka przyszłość przed nim.

Ma opanowanie, dryg do piłki i styl przypominający Suareza. Taka wręcz bezczelność z jego gry i decyzji a jednak wychodzi mu to co chce osiągnąć

1 polubienie

Udowodnił, że to On powinien dostać szansę zamiast marnującego okazje Darwina i leniwego Gakpo pod nieobecność Joty, ale jak to u Kloppa często bywa grasz dobrze, pokazujesz się z fajnej strony i nagle nawet wypadasz z ławki. Uparty ten Niemiec strasznie do swoich wymysłów. Uwielbiam Kloppa, ale teoretycznie zmiana trenera może nam wyjść na dobre. Czas pokaże…