Jürgen Klopp

Jestem bardzo ciekaw czy Jürgen pokaze w sobote “cojones” i mecz z Chelsea rozpoczniemy bez fatalnego Faba i rownie slabego Hendo?
Obydwaj na dzisiaj po prostu nie nadaja sie do gry w podstawowej jedenastce i mam ogromna nadzieje zobaczyc ich na lawce a nie na boisku.

Jezeli chodzi o pozostale formacje to zostawilbym ten SO z potyczki z Wolves natomiast wstawilbym nasza standartowa dwojke “boczniakow”-Trent wykazuje tendencje zwyzkowa jezeli chodzi o forme.

Natomiast w ataku powinien zagrac Harvey z prawej,na szpicy niech hasa jednak Mo (tutaj bedzie bardziej przydatny) a po lewej albo Darwin, o ile bedzie zdrow i gotow, badz Cody.

1 polubienie

Co do Hendo i Fabsa to jak widać po moich wypowiedziach 100% zgody :smiley: Matipowi też bym dał trochę czasu na przemyślenie. Na Chelsea skład jeśli nie dojdą kontuzje to widziałym jakoś tak
Ali
Trent-Gomez-Konate-Robbo
Thiago-Bajcetic-Millie/Keita
Salah-Nunez-Eliott
@PyrkaLFC w sumie tak nie gramy, ale kto wie. Cieszę się, że kolejna osoba widzi Gomeza w składzie. Za dużo mu sie ostatnio tu obrywało, a prawie w ogóle nie grał. Mam wrażenie, że będziemy mieli okazję jeszcze go tutaj nie raz chwalić :smiley:
@PyrkaLFC tylko właśnie Matip był w rytmie meczowym, a Gomez w tym sezonie raz grał raz nie, a potem tylko końcówki dostawał. Przy takiej formie Joela, to może w końcu dostanie kilka meczy w podstawie z rzędu i chłopak ustabilizuje formę. W końcu ma status wychowanka, więc na pewno będziemy starać się go w klubie trzymać jak najdłuzej, stąd jego dobra forma to dla klubu świetna sytuacja.

Ja akurat spróbowałbym gry na 2 DMów, w rezultacie puścił Thiago trochę wyżej i może by to nawet tak źle nie wyglądało, gdyby zmieniał go np. Elliot

Ali
Trent-Gomez-Konate-Robbo
Bajcetic-Fabinho
Salah-Thiago/Elliot-Gakpo
Nunez

IMO Keita już i tak nie będzie sobie wyrywał rękawów, póki nie podpisze nowego kontraktu. On i tak rozsypuje się co 5 kopnięcie piłki, raczej nie będzie ryzykował dla klubu, w którym go nie będzie za pół roku

@Loku64 Skupiłem się na pomocy i ataku. W sumie obecnie nie wiem czy jest jakaś różnica między Matipem a Gomezem - mankamenty każdego z nich zostają obnażone przy słabej grze w środku pola i braku Van Dijka.

2 polubienia

Ja bym sprobowal reaktywować prawdziwa pozycje 10. Mamy Elliotta i Carvalho wiec az zal nie wykorzystac ich atutow.

5 polubień

Jeśli Klopp chciałby zmotywować zespół i pokazać (przypomnieć) jak mają grać to powinien puścić im mecz Fulham ze Spurs. Wszystko to, czego nam brakuje, a co było naszym znakiem rozpoznawczym - zaangażowanie, pressing, szybkie rozgrywanie akcji, płynne przechodzenie z obrony do ataku… my przy nich wyglądamy jak zespół oldboyów.

1 polubienie

Niedzielne starcie z Brighton byłoby idealną okazją dla takiego rozwiązania.

Czyzby to był nowy menadżer Liverpoolu po odejściu Kloppa?

Ciekawy artykuł autorstwa Neila Jonesa. Oczywiście traktować nie jako prawdę objawioną.

W kilku miejscach widziałem już artykuły na ten temat. Dajmy mu pierw nabrać opierzenia😂 Dopiero ma kilka miesięcy w poważnej piłce jako manager. Ponoć Stevie go namaścił już w 2013, mówiąc coś na zasadzie, że czuje, że Xabi będzie świetnym managerem i może kiedyś objąć Liverpool.

ktoś może coś więcej napisać o grze Aptekarzy pod wodzą Alonso? Z tego co widzę ładnie punktują od kilku kolejek i są na fali wznoszącej.

Kiedyś bardzo mocno śledziłem Bundesligę, teraz skupiam sie bardziej na spotkaniach ligi angielskiej, jednak dzisiaj może obejrzę mecz Aptekarzy z Borussią Dortmund (17:30).

Szacun dla Jurgena, ze nadal wystawia napastnika na lewym skrzydle (w dodatku takiego, ktorym glownym atutem jest odnajdowanie sie w polu karnym), a lewo skrzydlowego na ataku. xD

9 polubień

Chyba się zmienili na 5 min do końca na odpowiednie pozycję. Może to taka zmyłka. Udawajmy, że nie wiemy gdzie mamy grać, żeby w ostatnie 5 min zdobyć bramkę …:joy::joy::joy::joy:

P.s nieważne , taktyka wyszła nie w tę stronę

Może dlatego, że jedynym atutem Nuneza jest szybkość? Ale w sumie nie ma lepszego eksperta, niż Janusz z piwem w ręku oglądający mecz z pozycji fotela

Wyglada na to, ze o sobie mowisz :wink:

5 polubień

Idz tam bronic Gomeza xD Chlopie zrob sobie przerwe bo kazdy twoj post to jest taka kompromitacja, ze az szkoda odpowiadac xD

1 polubienie

A Ty idź jechać po Gakpo i podniecać się Nunezem

Czekamy na wypowiedz po meczu pewnie wszystko jest be Piłkarze i Jurgen są cacy.

Trochę nie rozumiem tych zmian. Bo to wyglada podobnie jak w poprzednim meczu z Chelsea. Czyli jie gramy wybitnie, ale przynajmniej nie ma tragedii i paniki w obronie.

Wchodzi Hendo, Flaco i robi się tragedia. Obaj nie powinni się pojawiać na boisku, albo przynajmniej razem.

Kolejna końcówka meczu na konto Kloppa i jego zmian, z Chelsea mieliśmy szczęście, ze Mudryk nie jest ograny, bo skończyłoby się podobnie.

2 polubienia

Dziwnie cicho w tym temacie. Łatwo wszystko zrzucić na transfery i kontuzje,ale Klopp ponosi również ogromną winę za to co się dzieje. Zero pomysłu w grze i każdy zawodnik zajechany na maksa. Najgorsze jest to,że nie widać wcale żadnej poprawy. Mocno niepokojące jest to co się dzieje.

Keita gra jako tako na tle naszych pomocników więc pewnie z tego powodu ta zmiana. Bedzie na lige. Zawsze może się połamać. Bajcetic pewnie też już ledwie zipał znając jego.

Tak to jest jak od lat się nikogo nie kupuje