Jürgen Klopp

Jorguś :rofl:

Jurgen w swoim oświadczeniu powinien zamieścić pewne dowody. Bez interwencji sędziego i varu.

1 polubienie

@Kijoraptor że ten idiota z gwizdkiem mylił się obie strony.

Ok, co próbujesz udowodnić? Ja pokazuje, że Jurgen ma prawo mieć zastrzeżenia do pracy Tierneya.
@Lucasss czyli ma zdecydowane powody żeby mieć do niego zastrzeżenia.

Ja trochę z innej beczki - mam wrażenie że Klopp w ostatnich meczach znalazł pomysł na zespół. Tzn. wiadomo, że mamy braki, pomoc gra jak gra itd. ale wydaje się, że Niemiec nauczył się z tego materiału który ma coś zrobić. Dalej gramy przeciętnie ale wyniki są lepsze

Klopp miał prawo być zły na Tierneya, ale całą swoją złość wyładował na technicznym. Co ten biedny chłopak może za to, co robi jego kolega na boisku? To było burackie.

Screenshot 2023-05-08 at 12-35-36 Anfield Edition na Twitterze

Ja tam jest zachwycony Hiszpanem i gdyby dalej się tak rozwijał, to chętnie zobaczyłbym go na Anfield.

@Loku64 to pierwsza wiadomość łącząca Alonso z Liverpoolem.

5 polubień

Póki co mamy Kloppa i takie głosy pojawiają sie od momentu jak okazało się, że Xabi jako takim managerem jest :smiley:
Ogólnie nic nowego i nic naprawdę ta wiadomość nie mówi.

@Lucass to gdybanie, które się pojawia od zimy. JEdyne co mówi wiadomość, że nie zmieniamy managera i Xabi spoko sobie radzi(ponoć Klopp jest tego świadom, co pewnie jest wymysłem piszącego, ale KLopp się Bundesliga interesuje, więc wymysł moze być prawdą)

Co do tego jak sobie radzi to ma średnią punktu w lidze 1,87. Bayer w zeszłym sezonie miał 1.89. Po prostu przejął drużynę w dołku i gra to co drużyna gra średnio. Na dobrą sprawę może skończyć poza pucharami, co im się nie przytrafiło od 6 lat. Też bym tak nie wyolbrzymiał jego sukcesów :smiley:

2 polubienia

Jak zdobędzie garnek LE w tym sezonie, a w kolejnym Bayer zadomowi się w czubie BL to pogadamy. Steven też miał dobry start w Rangers, niezłe wyniki w Europie, a od PL się odbił.
Xavi jest materiałem na świetnego trenera, biorąc też pod uwagę jego karierę zawodniczą w najsilniejszych ligach (Liverpool, Real, Bayern) i współpracę z najlepszym trenerami, pod tym względem bije Gerrarda na głowę.

Xabi, Xabi Alonso. Xaviego to masz w Barcelonie.

12 polubień

no pewnie, że Xabi Alonso :wink:

Ciekawie się zapowiada rewanż w Leverkusen, niezależnie od wyniku kibicuję klubowi z tej strony drabinki.

Jose to bierze i za rok lige mistrzów z PAryżem, ale to by byly jaja :smiley: Juz po Manu, Tottenhamie wydawało sie, że podupada, a jak wygra LE i pójdzie do PSG to znowu będzie na fali i pewnie lige mistrzów im w końcu zrobi (niekoniecznie w pierwszym roku).

@CzerwonyBartek moze on by mial jaja, zeby zrobic tam porzadek. Messi odchodzi, Neymar moze tez, Mbappe jest przekozakiem i przy odopowiedniej motywacji moze rządzić w LM.

1 polubienie

Prędzej zniszczą go kompletnie. Przecież PSG to taka zgraja, że już szkoda słów.

Mourinho nie pozwoli sobie wejść gwiazdom na głowę, jak to ma miejsce z Neymarem, jeżdżącym sobie do Rio na karnawał czy urodziny.
Tam jest potrzebny trener który zrobi porządek z drużyną, mający ogromny autorytet, a tego Mourinho nie można odmówić.
Na pewno lepiej się tam nadaje niż nasz boss.

w PSG potrzebny jest trener, który złapie te wszystkie gwiazdeczki za jaja i tu Jose wydaje się idealny.

Mi się wydaje, że dawny Mourinho to by zrobił z Romy drużynę, która walczy o scudetto, a w lidze pod wodzą Jose progresu nie zrobili. Wygrali Ligę Konferencji, ale byli faworytem tych rozgrywek, faktycznie dobrze im idzie w Lidze Europy, ale to też nie są cuda, bo w sezonie przed przyjściem Mourinho grali w półfinale Ligi Europy.

Natomiast PSG nie może bazować na piłkarzach, którym się nie chce biegać, bo nic nie wygrają. Poza tym różne działania władz klubu sprawiają, że tam autorytet każdego trenera jest podminowany.

Jurgen Klopp urodził się w Stuttgarcie.

Jakby ktoś nie zaglądał na główna, to Jurek dostał zawieszenie do końca sezonu i grzywnę.

Nooo idealnie żebyśmy tak przypadkiem nie mieli za łatwo w tych ostatnich meczach w zdobyciu kompletu punktów

Z jednej strony wiadomo, że Jurgen musiał ponieść jakieś konsekwencje, z drugiej jednak frustrujące są trochę te wysokie kary dla trenerów, ale brak jakiegokolwiek badania sprawy jak chociażby gdy Robertson dostał z łokcia od sędziego

1 polubienie

Dostał tylko jeden mecz kary na mecz z AV, drugi mecz jest w zawieszeniu, więc ze Świętymi go na ławce zobaczymy.

1 polubienie