Jürgen Klopp

Link do czego? #znaki

To jest artykuł z theathletic za paywallem.

3 polubienia

Śpiewali jego piosenkę I’m so glad that Jurgen is a Red. Jeszcze mówił że mu przynosi pecha, bo przy 3:0 z Tottenhamem mu ją śpiewali a zaraz było 3:3 i wygraliśmy 4:3 golem Joty i prosił, żeby śpiewali gdy już jest po końcowym gwizdku.

1 polubienie

Dziadku, proszę.

1 polubienie

To chyba powinno się nadawać do działu “Czarny humor”. Naprawdę Jorguś odlatuje.

i nie sprawdzasz co wrzucasz, bo to jest wyrwane z kontekstu i brakuje paru słów w środku i przed. Proszę usuń to i nie siej fermentu.
To jak ja bym powiedział - “jestem zwolennikiem różnorodności i nie mam nic przeciwko ludziom o odmiennych poglądach” - a któś by z tego zrobił " jestem przeciwko ludziom o odmiennych poglądach"

Jurek powiedział, ze tak jest w idealnym świecei, ze mielibysmy 6,7,8 obroncow. Jednak teraz musimy miec szczescie do urazow( aby w zamysle miec kim grać), jednak nie ma watpliwosci co do jakości chlopakow w składzie.

@Kijoraptor więc Jorguś nie odlatuje, tylko fakewsy kolega rozszerza.

@GrzegorzLFC wyjęte z kontekstu i przekrecone patrz do góry

Co roku te same błędy i ta sama arogancja, nie dziwie sie, że Edwards i Ward mieli juz dosc pracy z takim bucem

…we have 6,7,8 defenders and that cover absolutely everything…
Czyli mowi ze w idealnej sytuacji mamy wielu obroncow i oni pokrywaja wszystko nie musimy sie martwic o urazy. Czyli gdyba co by bylo w najlepszym wypadku, a nie ze tak jest.

A potem mowi “we need to be lucky with injuries, thats no doubt about it”
czyli na ten moment musimy miec szczescie do urazow nie ma watpilowisc. A przerobili to w taki sposob, ze robia z Jurka debila

@AquerdationLFC masz dalszza czesc opisana w drugim akapicie
.i jeszcze “dziadku prosze” dodales sugerujac ze fantazjuje i wymysla ze ma tylu obroncow nie odwracaj kota ogonem

Po prostu usun i daj poprawna wersje albo zadna, a nie nakrecasz hejt na Jurka, jeszcze falszywymi cytatami

W idealnym świecie mamy 6/7/8 obrońców, którzy obskakują wszystkie pozycje, ale musimy mieć szczęście do urazów- ale nie mam żadnej wątpliwości co do jakości. Qunasah jest wielkim talentem.

Gdzie ten fejk nius Loku?

Czyli on mówi, ze w idealnym świecie bez kontuzji mamy 6/7/8 obrońców- ale musimy uważać na kontuzje- i tak mamy niesamowitą jakość.

Czy

W idealnym świecie mielibyśmy 6/7/8 obrońców, a tak to musimy uważać na kontuzje- i tak mamy niesamowitą jakość.

@Loku64
Pytam się Ciebie kolejny raz:

w idealnym świecie bez kontuzji mamy taką liczbę obrońców o odpowiedniej jakości.

Czy

w idealnym świecie, powinnismy mieć taką liczbę obrońców, ale nie mamy.

@Loku64 masz inny link: bo ten nie działa.

Problemem z Twoim tłumaczeniem jest taki, że Klopp nie używa zwrotu: „we would have”. Chyba, ze użył- a ktoś tego w tym cytacie tego nie napisał. Klopp wydaje się, ze mówi po angielsku całkiem poprawnie.

Nie wiem, miejmy nadzieję, że to Twoja interpretacja jest właściwa- bo z dosłownego tłumaczenie to nie wynika. W brzmieniu, w którym on to powiedział:

W idealnym świecie- bez kontuzji mamy 6/7/8 obrońców. Mamy świetną jakość, a Quansah super talent.

A co ma powiedziec, jestesmy beznadziejni, w ogole to nie chce mi sie do roboty przychodzić? Sugeruje, że ma wąską kadre i to dosadnie, ale wspiera tych co ma, nic dziwnego.

Poza tym jakość mamy w formie VVD i Konate…

W pierwszym cytacie nie bylo tego “in ideal world”. Co sugerowalo ze Jurek mowi ze mamy 6,7,8 stoperów. Upomniałem Cię, Ty nawet nie umiesz przyznać sie do błędu i cofnąc wpisu oczerniającego i wyjętego z kontekstu. Ciężko w ogółe mówić o wyjęciu z kontekstu po prostu wybiórcze słowa :smiley:

@AquerdationLFC w idealnym świecie, czyli jak powinno być, bo wtedy nie martwimy się urazami. Czyli jawna sugestia, że kadra niekompletna. Jurek właśnie mówi o problemach, a Twój cytat wyszedł , jakby chwalił kadrę…

https://youtube.com/clip/UgkxeRIr_6oKV3nj9jhP-QRbkparOeOr0FMF?si=p2eH4p6Z6xuE1ubP
coś nie chce mi się załadować w każdym razie około 14 minuty na konferencji

2 polubienia

Ma powiedzieć w klubie że trzeba kupić kolejnego środkowego obronce, a nie 3 rok z rzędu powtarzać ten sam błąd z czekaniem na “right playera”, ileż można

1 polubienie

Mówi, że ma mało zawodników i mówi to praktycznie dosadnie, bo daje znać, że każdy uraz to jest problem. Jurek ma to do siebie, że jest krasomówca na konferencjach i nie mówi aż tak wprost o problemach w drużynie. Poza tym też chce wspierać pozostałych chłopaków, gdyż pewnie to robi na codzień, więc nie chce wyjść do świata i powiedzieć, że Gomez, czy MAtip są ch…

@GrzegorzLFC widze, ale jakby Jurek sugeruję, że nie jest tak jak powinno być i nieraz mówił o potrzebie transferów. Myslę stąd, że problem raczej nie leży po jego stronie.

Tym bardziej, że wystarczy kupić kogoś, kto docelowo będzie nawet i tym 4. obrońcą (niekoniecznie do walki o 1. skład z Konate czy van Dijkiem) i to już będzie olbrzymia zmiana jakościowa względem Gomeza xD

1 polubienie

Ty serio nie widzisz co sie dzieje w klubie od 2 lat? Każdy ogarniety czlowiek stamtad ucieka, w kazde okienko klub ma jakas dziwna strategie czekania na right playera, czy wysylania z dupy 100 milionowych ofert za typa ktory nawet nie chce tu przejsc, zostal zatrudniony słup Kloppa jako dyrektor sportowy.

Chyba oczywistym jest ktora osoba w klubie generuje problemy

W każdym razie dążę do tego, że mi pare razy się zarzucało, że nie umiem przyznać się do błędu, czy na siłę tłumacze się, czy whatever.
Tutaj moderator wrzuca wyrwana totalnie z kontekstu i pocieta wypowiedz, która stawia w złym swietle naszego managera i nic sobie z tego nie robi. Podmienił cytat, na mniej pocięty i nadal nie oddający sensu wypowiedzi. Do błędu oczywiście sie nie przyzna, tylko próbuje atakować…

@AquerdationLFC Po prostu ja nie lubie oczerniania Jurka, bo sam widziales jaką to reakcje wywołało. Zaraz najazd i pasuje do narracji, że Jurek nie chce transferow itp.
A okazuje się, że to gówno prawda, wręcz odwrotnie. Jurek jasno mówi, że nie ma lekko. Po prostu wystarczy samemu posłuchac, skoro umiesz angielski i będziesz slyszal, co chciał przekazać. Jurek mówi płynnie, ale często skraca, co później źle wygląda w dosłownym cytowaniu.
Wiem bo pełno jego wywiadów tłumacze i muszę się czasem nagimnastykować. Jego angielskiemu daleko jest do idealu :smiley:

https://youtu.be/mpSWVmsp_K8 znalazłem fragment, o który się rozchodzi

edit. na koniec Jurek sugeruję, że będą transfery właśnie mówiąc o tym, że chce mieć na przyszły tydzien skład, który pozwoli odpowiednio reagować na każdą sytuację.

Klopp sobie pościelił teraz trzeba czekać jak się wyśpi… Nie ma sentymentów. Jeżeli po 10 kolejkach będziemy <10 miejsca, czas Jurgena się skończył i należy go (i jego sztab) pożegnać.

Nasza kadra to degrengolada. Ilu my mamy zawodników w kadrze? 20? A na poziomie EPL gra może 14.

Wszedłem i przepisałem (chyba poprawnie to co mówią)
Dz: … and center-back do u feel that uve got enough cover for the season ahead or is it still an area u could potentially look up before the windows shut
Klopp: In this room its always we could do this we could do that. Mayby one day you will sit a day in my chair and have to deal with all the other stuff as well
SO in ideal world we have 6/7/8 center back and cover absolutly everything, now we need to be lucky with injuires and thats not doubt about it, i have no doubt about quality
of the boys we have, we have quansah super talent player as well, sooo in this moment we are covered, but its not dreamland when u can be prepare for absolutly each situtation
we had to learn that in the past as well a couple of times yeah

we will try to do our absolutly best to have the squad so next week a squad for us where we can react on pretty much everything is it possible? we will see

Także Loku- czekam na te przeprosiny czy co tam sobie wymarzyłeś, że ja zrobię.

Ale za co ja mam przepraszać gościu w ogole rozumiesz co przepisales? rozumiesz ta wypowiedz? W ogole masz krzte intelektu jakas pomiedzy uszami? Nawet nie chce mi się tłumaczyć już, jestem bezsilny.
Wydawałeś się być inteligentniejszy, ale idiote można poznac, po tym jak się da mu mówić…

ale to przecież też jest farmozon jakis. Kto ma 6/7/8 środkowych obrońców. Wystarczy mieć 4 w tym 3 do pierwszego składu i czwartego dobrego. My mamy 2 dobrych( z czego VVD ma już zjazd, a Konate jest szklany) 2 przeciętnych ( i na dodatek szklanych) Phillipsa ( ktory nie wiadomo po co tu sie kisi, bo i tak nie gra.) No i u21 - gdzie super talent Quansah jest pewnie na poziomie Koumetio.
To jest gadanie głupot, my chcemy za dużo pieniędzy za szrot a sami nie chcemy płacic, do tego sentyment Jurka nie pozwala mu pozbyc sie Phillipsa i Matipa.
Mamy 110 baniek na Caicedo, ale nie mamy 50-60 na kogos innego? Przecież to sie kupy nie trzyma.
Kto decyduje o naszych celach transferowych i wydatkach na nie? Kto szuka potencjalnych graczy?
FSG, skauci, Jurgen czy jego kumpel Schmadtke- w ogole co to za posada tymczasowy dyrektor, to nie mógl ktoś inny będacy juz w strukturach klubu sie tym zająć? Przeciez nie wszystkie kluby mają takie stanowisko.
Więc niech ktoś mi powie, kto jest u nas odpowiedzialny za to, że nie potrafimy nikogo kupic i na rok jest 1-2 right playerów?