Jürgen Klopp

Też tak myśle, pozostało nam się cieszyć z każdej minuty pod wodzą Jurgena i wierzyć w wygranie wszystkiego co możemy.

6 polubień

Wielkie dzisiejsze zwycięstwo. Nasz trzeci garnitur pokonuje Chelsea, ze wsparciem sędziego.

Pamiętajmy komu za to podziękować!
Chciałbym podziękować osobie, która jest odpowiedzialna za stworzenie takiego potwora.
Osobie, która jest odpowiedzialna za to, że nasz klub jest na szczycie piłkarskiego świata.
Osobie, która zapewniła nam całą masę magicznych nocy i wieczorów.
Osobie, która wyciągnęła nasz klub z dołka i wprowadziła na salony.
Osobie, która zapewnia nam spokój i jest duchem opatrznościowym tego klubu.
Osobie, której należy się pomnik przed Anfield
Osobie, która sprawiała, że nazwa Liverpool znów coś znaczy w Europie
Osobie, która sprawiła, ze znów wygrywamy trofea
Osobie, która sprawiła, ze nazwiska takie jak Kelleher czy Quansah mogą lśnić w Premier League
Osobie, która nie sprowadziła tutaj Caicedeo
Osobie, której imię zaczyna się na J a kończy na N.

John W. Henry - DZIĘKUJEMY!


*zdjęcie niepowiązane

19 polubień

Oglądając to jak dzisiaj śpiewano po meczu nasz hymn, już miałem delikatne łzy, to szczerze nawet sobie nie wyobrażam naszego hymnu po meczu z Wolves - już abstrahując od tego czy to da nam mistrza czy nie, ale na pożegnaniu Jurgena to będe ryczał jak bóbr. Wielki trener, wielki człowiek, po prostu Jurgen jest WIELKI!

8 polubień

No a jak. A po wygranym meczu Henry zorganizował koncert i zaprosił wszystkich kibiców Liverpoolu. Przed państwem zespół Dżem

2 polubienia

Nie wiem kto podjął decyzję o zdjęciu bana dla tego pana - ale to była nieprzemyślana decyzja…

To bardzo dobra decyzja- szanownego grona administracji!

Łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam prezes naszego lfc, nieeeeech żyje nam!

4 polubienia

Łapy precz od Radbuga!

Każdy ma prawo do swojego zdania a komentarz był ewidentnie humorystyczny

2 polubienia

Dlaczego humorystyczny? Fakt jest taki, że gdyby nie John i FSG to Liverpool dalej by się kopał po czole. Zatrudnienie Kloppa to też ich robota.

Naprawdę zacznijmy doceniać właścicieli, bo robią ogrom dobrej roboty dla klubu, której czasem nie widać. Wolę ich niż jakiegoś szejka, który się pobawi.

1 polubienie

Znów offtop, to jest temat Jurgena. Kazdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, witamy Radbuga z powrotem.

Myślę Klopp, że odetchnął po tym finale, ostatnie dwa mecze podbiły mental zawodników - niezależnie jakie trudności się pojawiają drużyna sobie z tym radzi, Klopp nie szuka wymówek tylko rozwiązania.

Wg mnie to najlepszy sezon Jurgena jak na razie, chociaż oceniać będziemy po sezonie. Ale rewelacyjnie radzimy sobie z problemami i przeciwnościami ze stony rywali, losu (kontuzje) i sędziowskiej mafii.

1 polubienie

Jurgen i gdzie Ci będzie lepiej niż tutaj? :thinking: Wszyscy Cie tutaj kochają, wystarczy spojrzeć na to co wydarzyło się po meczu, normalnie ciary aż przechodzą :smiling_face:

1 polubienie

Na Bahamach, jajami do góry w objęciach ukochanej żony

12 polubień

Pomyłka, Klopp zachował klasę i “podziękował” wszystkim sędziom.

Humorystyczny mówisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, oczywiście, Nie dawałbyś specjalnie wpisu w wątku Jurgena i nie wstawiałbyś jego zdjęcia. Komentarz był napisany tak aby uruchomić podatnych na uruchomienie.

1 polubienie

Klub planuje po sezonie, paradę autobusem po mieście, nawet jeżeli Liverpool nie zdobędzie już żadnego pucharu, aby podziękować Kloppowi za jego pracę.

Świetny pomysł, oby jeszcze dołożyć coś do gabloty!

6 polubień

W ostatni dzień powinno nastąpić odsłonięcie pomnika Kloppa przed Anfield. Oby też w przyszłości jedna z trybun zostałaby ochrzczona jego nazwiskiem.

2 polubienia

Widać, że Cię nie było na forum przed banem Radbuga, który prowadził wojnę z prawie całym forum :P. Dlatego jest humorystyczny.

Radbug lubi prowokować. Taki już jest. Jeśli ktoś uważa, że głównym architektem sukcesu jest John W. Henry a nie Klopp - to ja nie mam pytań. Perez w Realu wszystkim rządzi, sam przeprowadza transferyi td. W tym przypadku można powiedzieć, że on ma większy wkład niż trener. Ale w Liverpoolu trudno nie zauważyć, że Klopp ma w sobie charyzmę która pozwala wyciągnąć z piłkarzy więcej niż potrafiłby kto inny.

1 polubienie

Warto było na te chwile wrócić, przynajmniej po to, żeby się z was pośmiać chłopaki.

No to do zobaczenia po kolejnym pucharze.

Tylko nie zapomnijcie za rok ponownie zagłosować na Liverpool mający najlepsze okienko transferowe i jechać przez cały rok po mnie, ze mówiłem o tym znacznie wcześniej niż wszyscy. No buziaczki :kissing_heart: Ja już lecę.

I słusznie.

Shankly i Paisley nie mają, a Klopp IMO pod względem bycia trenerską legendą w naszym klubie, jest jednak na tym 3 miejscu za nimi. Z całym szacunkiem i miłością do Jurgena, to trybuna nie. Pomnik - być może.

No już się tak nie nadymaj, bo pisałeś, że Darwin jest do niczego, a okienko wyszło dobre bo nałożyło się na to kilka szczęśliwych zdarzeń. Arabusy spadły z nieba kupując hendo i Fabsa, bo dalej byśmy się z nimi męczyli, Endo odpalił a nic na to nie wskazywało, a Graven jest bardzo nierówny, choć jest oczywiście bardzo młody. Obrona została uratowana Quansahem, Bradleyem, rezurekcją Gomeza i ostatnio formą Kellehera, bo inaczej wyglądałoby to tragicznie. Pomocy też pomaga odpalenie w ostatniej chwili Jonesa i w końcu progres Harveya. Oczywiście Macca i Szobo sztosy. Do tego kompromitacje z Bellinghamem, Lavią i Caicedo, choć wyszło to nam na dobre, jesli chodzi o graczy z Chelsea. Więc SAMO okienko to takie 6.5/10, a sezon ciągniemy okolicznościami, które opisałem (oczywiście plaga kontuzji jest porażająca).

1 polubienie