Jürgen Klopp

Shankly ma pomnik i bramę swojego imienia, Paisley plakietę i bramę. Ja jestem zdania, że na pewno w jakiś szczególny sposób trzeba Kloppa uhonorować. Pomnik czy trybuna to kwestia do dyskusji.

The Kop >> The Klopp?

2 polubienia

12 polubień

Czy Jürgen Ma już jakiś pomnik przed stadionem czy dopiero go wybudują?

to chyba trzeba by cos wiecej wygrac a nie przez 9 lat 7 pucharow i ogladanie plecow guardioli co roku
:smiley:

A co wygrał Liverpool przez 9 lat przed Kloppem między 2006, a 2014 ? Hodgson, Rodgers? Może Benitez? I zostawili Ci trenerzy? Pierwszy trener od lat 80 z tyloma pucharami i zostawiający klub z perspektywami.

9 polubień

Oglada plecy Guardioli bo City kupuje sobie sedziow w tej lidze od lat i maja nieograniczone fundusze, a wszyscy moga im tylko palcami pogrozic bo lamia finansowe fair play od lat i nic sobie z tego nie robia.

Po prostu LFC i Klopp to jest uczciwa strona tej rywalizacji.

7 polubień

No jak a potężny puchar ligi angielskiej?

1 polubienie

I jak to mówią , każdy dobry uczynek spotka zasłużona kara, czyli w naszym przypadku dymanie nas przez sędziów oraz brak chociażby 1 mistrzostwa więcej ( tutaj to już nawet los musiał być przeciwko nam). A i nie wiadomo jakby się to ogólnie potoczyło gdyby nie było oszustów z City…

2 polubienia

Gdyby nie bylo oszustow z City to Liverpool by mial z 3-4 mistrzostwa wiecej.

2 polubienia

Dziennikarz:

„Czy któryś z zawodników Sparty zrobił dziś na Tobie wrażenie i widziałbyś go w swoim zespole?”

Jürgen Klopp:

”Odchodzę latem. Czy może powinienem zabrać go ze sobą na wakacje?”

4 polubienia

To potwierdzone, że tak powiedział? Pytam, bo właśnie przeczytałem wywiad pomeczowy na oficjalnej stronie (link) i tam niczego takiego nie ma.

Wątpię, że dziennikarze związani z Liverpoolem zadaliby tak durne pytanie.

Powyższe znalazłem na FB, na stronie poświęconej PL, nie wydaje mi się, żeby to był fejk, po co ktoś miałby to tworzyć?

@Smuggler7

1 polubienie

Tutaj jest video z tego fragmentu

1 polubienie

Po co ze Spartą 90 minut grał Salah i Szobo? Dzisiaj wyglądali na przemęczonych i szybko zmienionych. Po tym to już kopaliśmy się tylko po czołach. Kosztowna ta decyzja Kloppa.

10 polubień

Przecież Szobo od kiedy wrócił jest fatalny i nie miał na to wpływu żaden mecz ze Spartą, a jak juz to powinien mu pomóc a nie zaszkodzić.

Pomijając Szobo, bo to osobno zbyt szeroki temat, to zmiana Salah<->Gakpo położyła mecz. Gdyby Mo zagrał w czwartek 60 minut, dziś mógłby 90 i może w ogóle nie byłoby dogrywki

6 polubień

Jorguś w każdym meczu ligowym kiedy wystawia Holendra robi krzywdę zespołowi. Nie widzi, że Gakpo nie daje nic korzystnego? Na odchodne daje mu pograć, bo fajny poza boiskiem ? Za dużo sentymentów.

1 polubienie

Też nie mam pojęcia, dlaczego w meczu o nic, wręcz w sparingu ze Spartą Praga Salah, Szoboszlai i Robertson grają dziewięćdziesiąt minut, a gdy naprawdę potrzebujemy ich w dzisiejszym meczu, to schodzą przed czasem.

Później narzekamy, że piłkarze rozgrywają za dużo meczów, a sami do tego doprowadzamy, każąc im grać dziewięćdziesiąt minut w meczach o nic, jak rewanż ze Spartą.

Mecz położył taki mały detal, jak chociażby postawienie wszystkiego na jedną kartę z rzutem rożnym w ostatnich sekundach meczu. To nas położyło. Rzuty karne a potem loteria, mogliśmy wygrać.