Jürgen Klopp

Zanim tutaj wyleje się kubeł pomyj na użytkownika wyżej, to chłop ma trochę racji, Klopp ma trochę tego genu przegrywa, nawet te finały pucharów krajowych, które wygrywał, to po loteriach.

2 polubienia

Panu już podziękujemy. Pominę chyba sam fakt, że Xabi tutaj też nie był typem zwycięzcy xd

@Edum gen przegrywa to ma przede wszystkim klub, a gdyby nie Jurgen to dalej byśmy czekali na pierwsze mistrzostwo.

3 polubienia

Może byśmy czekali, ale 2x liga przegrana o punkt, dwa razy przegrany finał LM (w BVB też przegrał), finał LE. Jest trochu tego.

Finał Pucharu Niemiec też 2x przegrał

I w sumie na ostatnie 4 finały, w żadnym nie strzeliliśmy bramki w ciągu 90 minut xd.

A to jest akurat prawda, Klopp zachował się tym jak młody trener, a nie stary wyjadacz. City ma 3:1 i w rewanżu sobie pogrywają, a my mając 5:1 ze Spartą u siebie gramy jak o życie.

@Edum
I co to oznacza? Że niby z kimś innym byśmy wygrali więcej? Z kim?
Ja wiem, że ty byłeś jedną z najgłośniej ryczących osób na tym forum sezon temu żeby Kloppa zwolnić, tylko kto za niego by przyszedł i gwarantował że:

  1. Więcej wykorzysta takich szans niż Niemiec,
  2. Że w ogóle będziemy na takim poziomie by takie szanse otrzymywać.

Lepiej przegrywać finały z Kloppem niż nie wychodzić z grupy z Ten Hagiem

1 polubienie

Ale tutaj jest dyskusja o “Genie przegrywa” Kloppa, a nie o tym, czy z innym menago byśmy osiągnęli więcej. To dwie odrębne kwestie.

Trzeba się z tym pogodzić że jesteśmy klubem z łatką przegrywa. Jak się z tym pogodzimy to mniej boli. Może kiedyś z tego wyjdziemy. Klopp zrobił wiele by nas wybudzić z letargu w którym tkwiliśmy przez całe lata. Nie wszystko też jesteśmy w stanie wygrać. Fakt jest taki że dzisiejsza porażka idzie mocno na jego konto, bo zajechał skład ze Spartą, ale niczego to nie zmienia, idziemy dalej.

Może się okazać, że ostatecznie Klopp wygra tyle samo co ETH w ciągu tych 2 lat xD

Po Kukuryku

Edum ty chyba na głowę upadłeś wrzucając hasło “gen przegrywa”. Totalna kompromitacja, znikaj z forum bo psuje energie i pieprzysz jak potrzaskany. Wstyd

A nie ma? 7 przegranych finałów (w tym 3x LM) i 2x liga o punkt :smiley:

I Ciebie to cieszy? Dumny jesteś z tego że raz na 10 prób ci się uda przewidzieć wynik? Udało się przewidzieć, gratuluję, ale ile można się tym podniecać. Jak zazwyczaj pesymistycznie podchodzisz do meczów LFC tak rzadko się potem udzielasz pozytywnie po udanym meczu, dziś chyba obrosłeś w piórka xd

Ale co mnie cieszy? Ty znowu nadinterpretujesz. Napisałem po prostu fakty. I dzisiaj nic nie przewidywałem, oprócz tego, że mecz nie będzie łatwy i odpadniecie jest prawdopodobne. Nie napisałem, że Liverpool to przegra.

Napisał gość, który po każdym remisie/porażce płacze XD. Szanujmy się, bo to co Ty teraz napisałeś odbiega kompletnie od tego, o czym jest tutaj dyskusja.

Fakt jest taki że przegraliśmy okej. Natomiast zwolnij i doceń Kloppa że w ogóle mamy ambicje by coś wygrać. Przegryw prowadzi klub przegrywów. Wyciągnął nas na tyle że możemy wierzyć. Nikt nie powiedział że będziemy wygrywać, ale wierzyć już tak. Obyśmy kiedyś nie musieli płakać za tym przegrywem.

Przegraliśmy wiele, na to składały się różne rzeczy, ale to taki jest już sam klub. My mamy przegrać 4 trofea i to jedno istotne wygrać. Takie jest już nasze głupie przeznaczenie.

@Edum
Jestem zły gdy nie idzie i to jest normalna reakcja. Tzw. emocje.

1 polubienie

Nie wierze co tu sie mowi na forum :rofl:
Polecam inne kluby mozna sie przeniesc np Arsenal jest teraz na fali w bonusie kolor koszulek ten sam.

YNWA!

Czyli kto przed Kloppem był lepszy w XXI wieku?

Czyli po dyskusji powyżej chyba czas najwyższy się po sezonie pożegnać z tym trenerem.

Przecież to ewidentny troll, nowe konto, że wam się chce z nim przepychać.

Podziwiam.

1 polubienie

Klopp miał już swoje niezrozumiałe odklejki jak chociażby 3 lata temu- gdzie w wygranej grupie LM- zamiast zagrać dziećmi to wystawił pierwszy skład, a Jota wyleciał na 3 miesiące.

W czwartek znowu mecz o nic i zamiast co najwyżej dać pograć po kilkadziesiąt minut Salahowi, Szobo itd. to zajeżdżał nimi w meczu o pietruszkę przez 90 minut.

Ofc mogło to nie mieć albo mieć znaczenie, ale dzisiaj byliśmy całkowicie wypompowani- a z jakiegoś powodu graliśmy na pewnej intensywności o nic w czwartek.

Chodzi po prostu o to, że Klopp nie maksymalizuje swoich szans na sukces- bo skoro już się tak mu wszystko ułożyło i wyciągnął wszystko co najlepsze z drużyny- to czy jest sens ryzykować na tych małych kwestiach.

1 polubienie

Zapomniałem, że na tym forum nie można wejść w dyskusję, która nie jest przychylna dla klubu albo Kloppa.

Fakty są takie:

Czy Klopp wniósł ten zespół na TOP? Tak
Czy Klopp ma w sobie “gen przegrywa”? Ma.
Czy Klopp jest totalnym przegrywem? Nie.
Czy Klopp osiągnął maxa z tym zespołem przez 10 lat? Nie.
Czy osiągnął minimum? Nie.
Czy inny trener miałby porównywalne sukcesy? Tutaj nie poznasz odpowiedzi, bo tego nie wiemy.

2 polubienia

Powiedz mi, ile pucharów Xabi wygrał w tym klubie że to Kloppa dyskredytujesz? Pogadajmy :slight_smile: