Jürgen Klopp

Ona była potwierdzona?

Zrobić zwykłe pożegnanie Kloppa i to najlepiej końcem maja, żeby było trochę po sezonie, ale żadnej fety, poza tym nie chce mi się wierzyć, że ktoś w tym klubie wpadnie na pomysł zrobienia fety tylko z pucharem ligi lol.

Zeby ktos zaraz mi nie przypial, ze napisalem ,ze Robbo gra slabo. Mi chodzilo, ze wrocilismy do taktyki miliona wrzutek i zero gry srodkiem. Wszystko do boku albo laga do napastnikow.

Determinacji i ambicji Szkotowi nigdy nie odbierałem, chłop jeden z nielicznych co ma prawdziwe jaja, problem w tym, że większość zawodników może ich mu pozazdrościć. Dlatego nigdy nie krzyczałem by Robertsona sprzedać, on ma charakter i odda za ten klub życie. Czy można tak powiedzieć o innych?

Jeszcze Elliott mi przypomina w przyszłości takiego gościa. Tylko że on dodatkowo ma niezłe umiejętności, spory potencjał, ale dodatkowo charakter.

1 polubienie

Zmieniłem zdanie. Dobrze, że Klopp odchodzi. Gość cierpi na podobny wirus co Harry Kane. Oczywiście Anglik nie wygrał nic. Ale uczciwie trzeba przyznać, że że Klopp wygrał w Liverpoolu najmniej jak się tylko dało. Finał LM wygraliśmy z … Tottenhamem. To dużo mówi. W innych sezonach kluczowe mecze niestety przegrywaliśmy czy remisowaliśmy. Nie potrafiliśmy wygrywać pod wielką presją. Nie wiem co będzie dalej ale źle to wygląda. Nasz najlepszy czas od bardzo dawna został w dużej mierze zmarnowany. To inni wygrywali dużo więcej.

2 polubienia

Xabi Alonso jednak wiedział co robić, żeby nie pchać się w to bagno

“Nie potrafiliśmy wygrywać pod wielką presją z Kloppem” Mecz z Barceloną, Mecz z Borussią w LE, Mecz z Evertonem gdzie Origi strzelił w końcówce, Mecz z West Bromem który dał nam top 4. Mam wymieniać dalej? Bo trochę tego będzie. Przestań więc pieprzyć głupoty i popatrz na suche statystyki. Z Kloppem w najważniejszych momentach działaliśmy cuda. A że raz czy dwa się nie udało to już inna sprawa.

12 polubień

Gorzej jak Amorim też zaczął to dostrzegać… Chociaż mi akurat on nie pasuje.

I co nam dał wygrany mecz z Evertonem wtedy? Nic. Przegraliśmy z City i to był kluczowy mecz. Mecz z Borussią w LE tak samo. Mieliśmy dziurawą obronę jak sito i Sevilla w finale to obnażyła. Mecz z west bromem który dał nam top 4? My w ogóle nie powinniśmy mieć problemu z awansem do top4. Brak transferów i kontuzje nas wtedy pogrążyły. A to że Alisson strzelił gola to był raczej cud a nie wyćwiczony na treningach element…

Nikt nie jest idealny, po fakcie z przed monitora to wszyscy mądrzy, trochę prawdy w tym jest że wygraliśmy najmniej jak się dało , tylko że perspektywa się może trochę zmienić , jeśli się okaże że City zabiorą mistrzostwa no i obecny sezon się jeszcze nie skonczył. Również ważne jest skonczyć choć przed Arsenalem.

Inaczej to mogło wygladać gdyby Klopp otrzymał kilka transferów więcej wtedy kiedy to było potrzebne , zrobił wynik ponad stan za co należa sie ukłony w jego stronę. Wniosł klub na wyższy poziom.

“Gość cierpi na podobny wirus co Harry Kane” I dlatego wygrał z nami 7 pucharów w ostatnich 5 latach? Na serio niektórzy ludzie na tym forum są żałośni… Ja rozumiem mieć ból dupy o ten mecz bo zagraliśmy jak zespół nie z poziomu tej ligi, ale bez przesady.

Lepiej przegrać w finale po świetnej walce niż odpaść jak typowy loser w 1/8 albo w grupie. “Mieliśmy dziurawą obronę jak sito” NO WŁAŚNIE. W tym momencie potwierdzasz mój punkt. Z Kloppem udało nam się dostać do finału Carabao Cup i Ligi Europy mając LOVRENA I SAKHO NA OBRONIE. A na środku Lucasa Leivę. Nie żebym do nich coś miał, ale w tym momencie nie zmieścili by się nawet na ławkę.

Nie zgadzam się. Lepiej było odpaść wcześniej i skupić się na walkę o top4 w lidze. A tak odpuściliśmy ligę a skupiliśmy się na LE. A przegraliśmy finał i guzik nam to dało.

Zbudowało to pewność siebie na kolejne sezony. Taki Rodgers to z takim składem odpadłby w grupie a nie awansował do finału dwóch pucharów w swoim pierwszym sezonie. Gdyby nie Klopp to byśmy byli teraz jak Everton. Typowy średniak który jakimś cudem jeszcze utrzymuje się w lidze.

Inni??? Czy tylko Man city- banda oszustów i łapówkarzy. Nikt poza nimi nie wygrał wiecej od Lfc z Angielskich klubów. Dlaczego city nie dostali zakazu transferowego do czasu wyjaśnienia ich kwestii finansowych?? Nie powinno tak być, że zostaje na nich nałożony zakaz i śledztwo powinno trwać? Otóż wiadomo, że dostaną karę taka, że stracą może 1 sezon i to tyle…

1 polubienie

Fakt jest taki że zdobyliśmy 1 mistrzostwo a City pewnie zgarnie 6. To jest wyznacznik kto jest zwycięzcą a kto ma wirus Kane 'a.

Coś się kończy a coś się zaczyna, z biegiem czasu… zmiana wyjdzie nam raczej na dobre. Klopp jest najlepszy na świecie, łata coś z niczego, ale w Liverpoolu po prostu się już wypalił. Potrzeba nam młodego, głodnego trenera. Nietuzinkowego.

3 polubienia

Lepiej było… Następny oświecony jasnowidz po fakcie. Nie wiesz co by było lepiej bo Cię nie było w drużynie i nie wiesz co dało to krótkoterminowo i długoterminowo i nie rozumiesz że działa się tu i teraz i że efekty mogą być różne i różnie widziane przez wszystkich dookoła. Zrobili to co uważali za słuszne.

O czym ty gadasz? Gdyby nie Klopp to nawet finału z tottenhamem by nie było bo dalej byśmy czasami dostali się do top4 i odpadali w fazie grupowej. Fakt dużo przegraliśmy, ale Klopp był najlepszym co ten klub mogło spotkać i gdyby nie on to dalej byśmy byli w ciemnej dupie. Pozostaje tylko liczyć że nowy trener (oby Amorim) będzie kontynuował ten proces , a nie popadniemy w przeciętność

2 polubienia

Projekt Kloppa w praktyce skończył się w chwili kłótni z Edwardsem i odejściem tego drugiego z klubu, teraz po czasie już widać że te wszystkie transfery robione przez Kloppa i Lijnersa to jest jakieś nieporozumienie i strata pieniędzy.
Nunez, Gakpo, Gravenberch, Szoboszlai to albo zawodnicy słabi, albo nie pasujący w ogóle do obecnego stylu gry, w związku z czym też wyglądają na słabych.
Można sobie być najlepszym motywatorem i taktykiem świata, ale jak napastnik nie potrafi uderzyć balona z powietrzem w kwadratowy prostokąt, to niewiele można zdziałać.

2 polubienia

Najważniejsza sprawa o której chyba niektórzy tu zapominają , mistrzostwa nie przegramy przez Jurgena tylko byliśmy w grze o nie dzięki niemu

22 polubienia