Kontuzje

O co ci chodzi ziomek? Za co mają przepraszać? Tylko podali informacje o „prawdopodobieństwie urazu”, fajnie że napisali bo ja nie mam czasu przeglądać wszystkich social mediów i chce na szybko przejrzeć najważniejsze informacje na głównej i forum

8 polubień

To nie informacja tylko plotka od kogoś niezwiązanego z LFC

Akurat w social o odnowieniu tej kontuzji jest mało, bardzo mało.

Przecież w artykule masz źródło tych informacji, nikt nikogo nie wprowadza w błąd

Wiadomo, że pisałem to z lekkim humorem, bo przecież nikt nie chce kontuzji Salaha.

Jednak prawda jest taka, że po pierwsze news jest wrzucany jako “ważna” informacja, a sama jego treść wskazuje na to, że niejaki Ahmed Shobair puszcza info o kontuzji zaznaczając jednocześnie, że ma nadzieję, że ta wiadomość nie jest prawdziwa. Tym samym poniekąd potwierdza, że tak naprawdę gówno wie.

Więc albo się szanujemy i jesteśmy porządnym portalem o LFC, albo wrzucamy pierwszą lepszą plotkę (lub niepotrwierdzoną przez klub informację) i od razu dodajemy ją jako news dnia - dosłownie clickbait w stylu dzieciaków ze sport.pl.

Parafrazując Kloppa, jeśli nie widzisz w tym problemu, to nie mogę Ci pomóc. :stuck_out_tongue:

5 polubień

W pełni się zgadzam z Wami. Ta informacja przede wszystkim nie powinna mieć statusu BIG na głównej, poza tym mogła mieć nieco inny tytuł.

Wszystko wskazuje na to, że Salah nie ma żadnego problemu ze zdrowiem. Inaczej angielscy informatorzy prawdopodobnie by już coś napisali, tj. dziennikarze blisko klubu jak Pearce, Joyce, Bascombe, czy Meliska.

8 polubień

Jako redaktor, tłumaczący i wrzucający ten news też chciałem przeprosić. Faktycznie, ten news nie powinien był jedynym z głównych na stronie i powinienem zweryfikować to źródło przed wrzuceniem tego i zmienić tytuł.
Obiecuję poprawę.

15 polubień

Naprawdę Panowie nie przesadzajmy, nieróbmy problemu tam gdzie go nie ma, oby Salah był cały i zdrowy. Tu ma być równa ekipa;) Jedziemy z Luton;) Zdrówka Panowie

3 polubienia

Nie ma co przepraszać, to nie sprawa życia i śmierci :smiley: Prawda taka że Ci egzotycznie dziennikarze z krajów Afrykańskich, to widzą jaka sytuacja w Liverpoolu i żeby tylko pojudzić i sprawić żeby mieli więcej obserwujących na Twitterze, to wrzucą taką plotę i ludzie klikają. Jutro konferencja Jurgena to się dowiemy więcej.

Panie koza obawiam się że tutaj zwykłe przeprosiny nie wystarczą, domagamy się dymisji! :upside_down_face:

Dobrze kojarzę że oprócz VVD każdy z ważnych zawodników miał w tym sezonie jakiś uraz ?

Tutaj tak nie można, wszystkie komentarze muszą być śmiertelnie poważne!

Tak jak pisałem pod newsem o rzekomej kontuzji Salaha - kontuzje i urazy to coś, co prześladuję Kloppa już od czasów BVB. Jak się bardziej skłaniam do tego, że to metody i rygor treningowy Niemca jest większym problemem i przyczyną tych nieobecności niż nasze sztaby medyczne.

System gry Kloppa (press) ma na pewno wpływ na ilość kontuzji, ale też podatność zawodników i jakość sztabu medycznego, popatrzcie na taki Arsenal oprócz Jezusa, który zawsze się leczył, trzon Saka, Martinelli, Odegard, Saliba, Gabriel, Rice no problem. SAKA w jażdym meczu kosza go równo, np. Jota, Mac przy każdym faulu - zawał mam czy jeszcze wstanie;) Pyt.czy odpowiednio regenerujemy chłopaków, ale tego się dowiemy za rok przy nowym Coachu. Na pocieszenie skład na Barce przy 4 do 0 pamiętamy jaki był?:wink: Teraz to już głowa mental, terminarz mamy najlepszy na ten trudny okres i oby dziś Toney postawił w sts na Brentford i swojego GOLA;):wink:

1 polubienie

Heavy metal niestety kosztuje.

To co w koncu jest z Mo ktos cos ?

Raczej wszystko OK, poza newsem w egipskiej tv nie było chyba żadnych informacji na temat kontuzji Mo.
Poczekajmy na fotki/video z treningów.

Obecnie z naszych kontuzjowanych zawodników, którzy ominą niedzielny finał można utworzyć całkiem niezłą, walczącą o puchary, jedenastkę.

Alisson - TAA, Matip, Bajcetic, Tsimikas - Thiago, Jones, Szoboszlai - Doak, Jota, Salah*/Darwin*

(*) - nie wiadomo co z nimi, oby w porządku

Tsimikas od kilku spotkań jest już w kadrze meczowej, a plotki o Salahu okazały się nieprawdziwe, więc musisz to trochę przemodelować :wink:

3 polubienia

To jest prawda, pierwsza sprawa podatnośc na kontuzje takiemu Matipowi, Thiago,Jonesowi czy Jotcie dużo nie trzeba aby odnieść kontuzje, oprocz kontuzji mięśniowych wystarczy im jakiś bezpośredni kontakt z rywalem i od razu mają kontuzje. Pamiętam w zeszłym sezonie Laporte i Grealish mieli bardzo groźnie wyglądające przeprosty kolana przy wyskakiwaniu do główki, pomyślałem sobie, teraz przerwa 6-9 miesiecy, i co nic im nie było. Diaz w debiucie też miał bardzo groźne starcie, już sądziłem, że powazna kontuzja ale grał dalej.
Druga sprawa to jest regeneracja/odzywianie itp Także wiele zależy od samych zawodników. To nie jest przypadek że Salah, Lewy, Ronaldo nie odnoszą kontuzji, oni prowadzą maksymalnie profesjonalny tryb zycia, dbają o każdy detal w odżywianiu i regenaracji. Nikt mi nie powie, że taki Keita prowadził tryb życia jak Salah bo nigdy w to nie uwierze.
Jeśli chodzi o sam styl gry Kloppa, wiadomo, jest intensywność, pressing, jest wiele sprintów w czasie spotkania. Ale też jego styl mocno ewoluował, jeśli porównany statystyki przebiegnietych km, sprintow itd to widać, że one znacznie się zmniejszyły względem jego początków w LFC. I jeszcze jest kwestia tego, że zawodnicy z czasem przyzwyczajają się do większych obciążeń, po prostu im więcej, ciężej trenują tym są bardziej wytrzymali. Co innego gdy wchodził do nowego klubu i narzucił swój reżim treningowy wtedy plaga kontuzji nikogo bu nie dziwiła. Z nowych zawodników narazie tylko Szobo miał 2x kontuzje, Mac 1x.
Ale jeśli w tak krókim czasie tylu zawodników odnosi kontuzje i jest tyle odnowień kontuzji, to po prostu nie może być przypadek.