Koszulki

O co chodzi z tą koszulka ? Przeróbka ? Czy będzie taki jeden rzut do sprzedaży . Chce taka :slight_smile:

Niestety tylko koncept

Jakby ktos chciał się poczuć jak Jurgen przy linii bocznej to promocja na fajna kurtkę Nike wypełnioną pierzem znajdziecie tu:

Kurtka

3 polubienia

Witam. Ostatnia meczowa koszulka jaką kupiłem była marki Reebok, więc sami rozumiecie że nie jestem na bieżąco. Gdzie teraz sie kupuje oryginalne koszulki w cywilizowanej cenie? Dziękuję za rady. PEACE

Na stronie/apce Nike, jak chcesz w lepszej cenie to poczekaj na jakąś promocję. Często dodają jakiś kod na 25% zniżki dla członków (użytkowników z kontem)

Na Zalando i Zalando Lounge trzeba polować, szczególnie na tej drugiej.

Oby faktycznie takie były. Cudo🔥

Takie domówki podobno.

Wow! Wolałbym to jako drugi komplet.

1 polubienie

Ta biała jak wygenerowana przez AI.

Znaczek Nike i napisy sponsora.

Obie świetne, ta czerwona stworzona do tego, by w maju 2025 roku Virgil odbierał puchar za wygranie Ligi Mistrzów.

To są marzenia i prace jakiegoś tureckiego grafika a nie projekty Nike. Co nie zmienia faktu że domowa kozacka.

Edit: ja wiem, że przecieki są z tej strony ale tam była informacja, że to są prace grafika z Turcji.

To przeciek od Footy Headlines, więc spora szansa, że faktycznie takie będą.

Jescze detale ww koszulki i ten liverbird z tłem YNWA.

No i wyjazdówki🤗

Kurde jak to się by wszystko potwierdziło to chyba od niepamiętnych czasów byśmy mieli 3 normalne stroje na raz.

koszulka ogólnie bardzo ładna, ale te paski średnio mi tu pasują. Lepiej jakby ich nie było, a jeśli już to proste bez tych zakrętasów.

https://twitter.com/KoptasticNeil/status/1744843784314114384

1 polubienie

Ogólnie to nie wiem czy to odpowiedni temat ale jak coś to w naszym oficjalnym sklepie jest zimowa wyprzedaż do nawet 70% taniej do końca tego dnia więc jak ktoś zainteresowany niech korzysta :slight_smile:
Ja ze swojej strony dodam że nic nie kupiłem ale to bym chętnie nosił, szkoda że bez loga umbro :smiley: :laughing:

Według Footy Headlines, których przecieki dotyczące strojów zazwyczaj się sprawdzają, tak będzie wyglądał 2 lub 3 komplet koszulek na przyszły sezon. Co myślicie? Dla mnie sztos kompletny. Biorę dwie sztuki, jedna do oprawienia w ramkę. :wink:

3 polubienia

Wg wspomnianego serwisu trzeci komplet koszulek ma wyglądać zgoła inaczej:

Do kompletu: przewidywania na domowy:

i wyjazdowy komplet strojów:

@gagarin - przedstawiony projekt nie jest zły ale wygląda to raczej na jakiś fanowski projekt.

1 polubienie